Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

650 cc Dragstar Egzos sorusu

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Yamaha xvs650 Dragstar sport aldım. Aldığım motorun egzosları kapalı. Yani Bir ybr den farksız çalışıyor . Ben trafikte biraz daha farkedilmek ve zevk yapmak için egzosu açmak istiyorum. Dikkat etmem gereken şeyler nelerdir? Motor ile ilgili eksileri neler olur? Nerede açtırabilirim? Bu arada uygun fiyatlı egzos yapan yer var ise oda olur. Bütün parayı motora verince parasız kaldık
    msn: [email]sivitkasim@hotmail.com[/email]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ennginn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Süper Yamaha K12
    kartal da ercan motor var açarlarmı bilmem ama fazla açarsanda trafik bağlar. Ercan motorun web sitesi var ararsan bulur konuşursun
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL, AYNI DUYGUYU PAYLAŞANLAR ANLAŞABİLİR

Motosikleti
    yamaha dragstar xvs250 2004
    benim dragstar 250 nin özel yapım egzosları var sesi harleyden farksız istersen değiştirebiliriz egzosları

Dostum bende de 2004 DragStar var ve performans eksozlar taktırdım harika ve tok br sesi var fark edilmemek mümkün deil trafikte :D çok ta fark edilmek iyi deil yani :D istersen burada yapan çok iyi ustalar var ulaşmanı saglayabilirim onlara bana msn den ulaşabilirsin.Yalnız 17.06.2007 de marmok motor festivaline gidiyorum 10 gün kdr yokum mail at istersen yardımcı olurum görüşmek üzere...

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Arkadaşım sakın gidipte egzoslarını kestirip deldirme.O egzosların degeri 1500 ytl civarında die biliyorum.300-500 ytl harca güzel bir egzost yaptır kendine.Trafikle bir sorun yaşadıgın anda da gider orjinal egzostunu taktırırsın hemen.
    Born To Be wild,Live to Ride...

Alıntı qency adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bende de 2004 DragStar var ve performans eksozlar taktırdım harika ve tok br sesi var fark edilmemek mümkün deil trafikte :D çok ta fark edilmek iyi deil yani :D istersen burada yapan çok iyi ustalar var ulaşmanı saglayabilirim onlara bana msn den ulaşabilirsin.Yalnız 17.06.2007 de marmok motor festivaline gidiyorum 10 gün kdr yokum mail at istersen yardımcı olurum görüşmek üzere...
    dostum adana bana çoook uzak. bide ben almadan önce egzozun sesini duymak isterim. Malum bu biraz zevk işi. Istanbulda Ercan Motorcycledan başka kim vardır egzoz işi yapan?
    msn: [email]sivitkasim@hotmail.com[/email]

Motosikleti
    yamaha fz6-fazer
    Cobra egzoz u kim satıyor ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler