Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mobileti neyle boyamak gerekir ?

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar mobileti hangi boya ile boyamak gerekir isimlerini verebilirmisiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı sefa38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar mobileti hangi boya ile boyamak gerekir isimlerini verebilirmisiniz
    benım bildiğim mobillet kırmızı olur kiremıt kırmızısı
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    marshall ın sprey boyalarından alıp boyayabilirsin + birde vernik atarsan olur...en kolay yol bence bu...nalburlarda veya yapı marketlerde satılıyor...illa marshall olması gerekmez ama daha kaliteli oldukları için marka verdim...
    2 W H E E L S R I D E R

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    kaliteli bir boya olsun diyorsan akrilik boy, üstünede vernik
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    dostum, boyayı astarsız atarsan boya çok kötü olcak ve içine yatmayacak . tanıdıgın kaportacı varsa astar kesin attır.ayrıca tüp boyalarlada güzel bi sonuç elde edemezsin . yani git biraz para ayır kenara ve usta birine yaptır
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motor boyacılarında gördüğüm genelde Akçalı spray Sizce akçalı sprayla boyanırsa güzel dururmu mobiletin üstü pürüzsüz olsun istiyorum parlak birazda

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    sefa çok şet istiyorsun önce eski boyayı sıyırman gerek yada 220 numaralı su zımparası sonra 280 numara su zımparası ile zıpmaralaman gerek kaynak yerlerinin çapaklarını spiral ile düzeltmen gerek sonra astar atman gerek sonra tekrar 280 numara zımpara vurman gerek sonra son kat denilen astar atman gerek sonrada boya,boyaya sertleştirici girmen gerek yada sprey ile akmayacak şekilde 30-35 cm mesafeden sıkman gerek yeterlimi

Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sefa çok şet istiyorsun önce eski boyayı sıyırman gerek yada 220 numaralı su zımparası sonra 280 numara su zımparası ile zıpmaralaman gerek kaynak yerlerinin çapaklarını spiral ile düzeltmen gerek sonra astar atman gerek sonra tekrar 280 numara zımpara vurman gerek sonra son kat denilen astar atman gerek sonrada boya,boyaya sertleştirici girmen gerek yada sprey ile akmayacak şekilde 30-35 cm mesafeden sıkman gerek yeterlimi

kardeş araba boyamıyoruz burda mobilet boyuyoruz ayrıca 220 su zımparasından sonra ßirdaha niye 280 su zımparası ile zımparalıyoruz ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kardeş araba boyamıyoruz burda mobilet boyuyoruz ayrıca 220 su zımparasından sonra ßirdaha niye 280 su zımparası ile zımparalıyoruz ?
    "İyi olsun" diyorsan arkadaşın tavsiyesine uymalısın."Agresif boyacıyım"diyorsan Bildiğin gibi boyarsın olur biter.

ben sadece dışını güzel göstermek istiyorum çünkü mobileti satıcam mondial alıcam alanlarda dışına bakıyor :S 250 ytllik mobilete 100 ytllik boya vurmaya gerek yok hem ucuza hem güzel göstericek bir boya lazım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben sadece dışını güzel göstermek istiyorum çünkü mobileti satıcam mondial alıcam alanlarda dışına bakıyor :S 250 ytllik mobilete 100 ytllik boya vurmaya gerek yok hem ucuza hem güzel göstericek bir boya lazım
    250 YTL lık mobyleti niye boyuyorsun ki?
    vur fırçayı sat gitsin o zaman.
    Biz de orijinal bir motor yapacağını zannettik.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    bence mobyleti boyamamak gerekir.
    her şeyin orjinali makbuldür.
    boyası geldiyse bişey diyemem tabi..
    mobylety için mobylet parası verip boya da alınmaz tabi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı HeadbaNgeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence mobyleti boyamamak gerekir.
    her şeyin orjinali makbuldür.
    boyası geldiyse bişey diyemem tabi..
    mobylety için mobylet parası verip boya da alınmaz tabi
    motoru motorcu ruhuyla boyarsa motor olur.

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasım..once bütün eklentilerini çıkaracaksın sadece iskelet kalacak...iskeleti biryere asacaksın imkanın varsa abimin arkadasları ewlerinin bodrum katında yapmışlardı sonra 2 gün kafaları gseldi..

boya olarak ne kullandıklarını bilmiyorum..pembe renge boyadıLar..
    hatta bakın boyandıktan sonraki ilk hali şimdi görseniz tanıyamazsınız acayip modifikasyonlar yapıldı..

arkadasaın ismi saLih görürsem detayları sorarım..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    aynaları nerde bu mobiletin..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    fıstık yeşil turuncu kullananlarda war

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Bence yaldızlı soba borusu boyası kullanın.Fark yaratacaktır motor.Güzel olur.Yanar vallaha güneşte.
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    endurocu abi , 280 numara fazla kalın olmazmı son zımpara için , biz astardan sonra son zımpara için 500 lük kullanırdık ve daha iyi olurdu
    mesela en son kaskımı boyadım , astardan sonra yine 500lük kullandım ve sonucu görün
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

by_moto kardeş o mobiletin nasıl boyandığını ve ne ile boyandığını öğrenirsen çok sevinirim renk önemli deil boyanın cinsi ve nasıl boyandığı önemli

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosikletin sahibi şuanda tatilde..motosikleti abimle boyamışlardı abim kesin biliyordur fakat abim ise bir arkadasında bu gece..yarın buyuk ıhtımal gelir gelince de ilk işim bu olur merak etmeyin..onlar kendileri yapmışlardı sizde kendiniz yapabilirsiniz sanıyorum..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)