Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Motorlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar yakın zaman da almayı düşündüğüm motorlardan hangisini tercih etmeliyim sizce ..Kanuni markası iyimidir. Yedek parca fiyatlarına baktım gercekten çok ucuz hiç olmassa Honda Kinetic e göre bedava..
    http://www.kanuni.com.tr/tr/popcorn_90.htm
    http://www.kanuni.com.tr/tr/seyhan_100c.htm

İkisi arasında kaldım ....Veya siz ne tavsiye edersiniz. ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    ikisi arasında bir secim yapacaksan ben popcorn u tavsiye ederim

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    hussar 125 güzel onada bir bak derim..
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

hocam popkorn daha egzotik duruyor ama sadece şehir içi ulaşımında otoyola gelmeyen bir motordur. bizim burda arkadasta var motorda fazla grenaj yok ben grenajlı olan motorları sevdigim icin fazla sevmıorum ama dikkat et sonra sıkılabilirsin çok zararada satabılırsın

grenaj nedir ???

Ben eski bir Honda Kinetic kullanıcısıydım..Onun için bu motorlardan fazla bir bekletim yok zaten şehir içi kullanıcam..
    Seyhan 100 de debriyaj yok yarı otomatik şanjımanlı ve deposu 7 milyona doluyormuş baya da ekonomikmiş kullanan bir arkadaşımdan aldım bilgiyi..

JustHappy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VivaCity 100
    kardeş boşver debriyajsız olanı sen popcorn düşün yada hussar 125 de güzel bak. ama bence biraz daha paran varsa yamaha honda peugeot almaya çalış. parçası ucuz olabilir. ama sürekli arıza yaparsa o zaman sana daha pahalıya gelir. ayrıca 4 zamanlı motor alacaksan 200 CC den aşşa alma. verimsiz oluyor 100 ve 125 cc ler.

Artık kısa cümleler kuruyorum...

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    just a happy'e katılıyorum ben her zaman kalitelini yanındayım popcorn güzel hussar daha güzel ama ille de kanuni dersen

hocam grenaj motorun dışındaki şatafatlar gösterişli plastiklerdir, justhappy dedigine katılıyorum 4 zamanlı motor alacaksan 2oo cc altı alma cünkü motor ztn çok az yakıt yakıyor motorda zaten performansı fazla olmadıgı ıcın bu sefer çekiştende oldukca iyi düşüyor ama 100 cc al 2 zamanlı al derim

Son aldığım bilgilere göre motorlar kanuni firmasının ürettiği ürünlerden değil Çin malıymış Kanuni de kendi markasını üzerine yapıştırıp satıyormuş.. Aklım iyice karıştı ya.

evt bu motorlar kanunin kendı cıkardıgı motorlar degılkı yurt dısında bu motorlar baska marka olarak gecıyor sadece turkıyeden kanunı bu motorları kendı uzerıne aldı

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    bişi merak ettim, 4 zamanlı 200ün altı kurtarmaz diosunuz ama kullanan cathedral arkadaşımız benim 2 zamanlı speedfightımdan daha iyi performans değerleri elde ettiğini iddia etmişti motorunu satmadan önce, ztn o konuda da merak ettiim bazı şeyler var hussarın kadranı 80kph'ta bitio die gösterio sitesinde, 115i nasıl anlamıştın cathedral?

80kph gösteriyor km olarak 140 göstermesi gerekir safrane

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    ne biliim sitesinde hussarın sayfasında arka plan resminde 80de bitio

JustHappy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VivaCity 100
    yaws çinnn malıııııııııııııııı çinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

alınmaz o motorlar. alınmaaaaaaaazzzzzzzzz.

na buraya çiziyorum. her kimki alırsa çin malı kanuni yolda kalır alimallah. hiçkimse bi motora 6 ay binip çöpe atacak kadar zengin deildir. marka motor alınması gerek hocam. ben istesem şimdi çinden motor getirip üstünede alparslan yazmasını bilmiyormuyum. ama çinn malı etiket özünü değiştirmez. ayrıca motorun kadranında 140 yazmış motor 80 yapıyormuş önemli deil bence. önemli olan o motorun dayanıklılığı. ayrıca motor alırken sadece hoşuna gitti diye motor alınmaz. bi araştır soruştur. bu motoru başın sıkışınca satabilirmisin 10 gün içinde ( ölü fiyata deil ) 2. el tutuluyormu bu motor bi ton şey var. Eğitim şart.

alla alla
    Artık kısa cümleler kuruyorum...

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    just happye katılıyorum motorsiklet bu yolda giderken hayatını teslim ettiğin bir şeye güvenebilmen lazım, çin malı şeyle olmaz bu, kendim için konuşuyorum güvenemem yani.

premier1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet, internet
    Yamaha YBR 125'lerde mi Çin Malı, öyle bir şeyler duydum bir ara.. Beldeyama getiriyor ama.. Bilmem ki, bizim ithalatçılara güvenilmez...

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    zannetmem yamahanın çin üretimi olacağını

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    baktım çinde ybr125 üretiliomuş ama türkiyeye oradan mı gelir bilmem ama sonuçta karşılaştırdığımız iki marka kanuni ve yamaha, cevabı belli soru gibi yani

Motosikleti
    Kymco Agility City
    Alıntı safrane adlı üyeden alıntı
    ne biliim sitesinde hussarın sayfasında arka plan resminde 80de bitio
    o popcornun ibresi galiba
    kanunide 140 ibre var
    :bestmt:

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    olabilir, bana da mantıksız gelmişti zaten, dün popcornun sayfasında girdim aynı kadranı gösterio herhalde bi karışıklık olmuş
    imza, safrane

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler