Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Kanuni Motorlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    onuryilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner wxr200
    kardeş bu motorların ikisinide tavsiye etmem. popcorn 90 olan bi arkadaşım var hiç memnun değil. aynı paraya daha kaliteli bi motor bulabilirsin. keeway e bi bak istersen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

merhana ben yenıyım

arkadaslar ben bu sene motorsıklet sevdası cıktı ılk defa alıcam
    kanunı motorun 150
    kanunı rokko 150
    asyamotor 150t1
    arasında gelıp gelıp gıdıyorum aynız amanda15 hazırandan önce alıcam hangısını alayım bu motorların hangısı daha ıyı

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Baslik hortlatmakla olmuyor bu isler ama hangar arkadasim , ilk once bi tanissaydik demi ama
    First Day Of My Life

Motosikleti
    kanuni seyhan 251
    abi alın kanuni seyhanı gerisini ona bırakın uzun yola gidin köyde binin kentte binin yakıtıda az daha ne olsun gösteriş dersen gösteriş

ozanzumrut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150
    kanuni motor daha önceleri 2007 tarihine kadar yerli üretime ayrılan motorsikletlerinin 6 modelini burada yüzde yetmiş parçasını üretirken yeni fabrikayla birlikte fason ürettim yaptırdığı motorsikletlerin satışını bırakıp sayı azaltmasına giderek yerli modelleri üretmeye başladı.
    ben bu modellerden olan kanuni enduro modelini 2 yıldır kullanıyorum hemde yaz kış motoru bir gün kullanmayı bırakmadan.tavsiye ederim.çinlilerden 3,4 gömlek daha kaliteli makinalar üretiyor.ama çok paran varsa honda veya yamaha daha iyi ama yok diyorsan o zaman kanuni.

Motosikleti
    kanuni scooter merlin 150 cc , 2012 model
    http://www.kanuni.com.tr/kanuninin scoter merlin 150 cc olanını kullanıyorum , km 380 lerde bir sorun çıkmadı , motosiklet marka seçimini yine kendin yapacaksın , müjdat demir yalova/türkiye 9/9/2011

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler