Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alınır raporu verebilcek bir babayiğit aranıyor!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tmrkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi GPR 125 R (2006)
    Merhaba arkadaşlar;

2006 model Derbi GPR 125 R almak istiyorum. Motor dükkandan olduğu için servise götürüp baktıramıyacağım. Bu yüzden motoru yerinde inceleyip satın almam gerekicek. Teknik konularda fazla bilgim olmadığı için kendime güvenemiyorum. Yarın öğlen saatlerinde Bakırköy'e gelip, motoru inceleyip; "Alabilirsin kardeşim, anladığım kadarıyla bir sorunu yok!" diyebilcek bir babayiğit var mıdır acaba?
    OXYGEN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    suzuki gsr-600
    konu araba olsaydı birçok kişiden yardım alırdım ama motorsiklet olunca çevremde kimse anlamıyordu inşallah senin başına aksilikler gelmez.Aman dikkat et.Kullandıgını söyliyen bir yakın zamanda tanıştıgım bir arkadaşım bu model için yorucu oldugunu iddia ediyor.Tabi senin gönlün ondaysa karar senin şimdiden hayırlı olsun.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Yer bakirkoy Anadolu yakasi olsa sana saglam ustalar onerebilirim.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Derbi GPR 125 R (2006)
    Alıntı akkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu araba olsaydı birçok kişiden yardım alırdım ama motorsiklet olunca çevremde kimse anlamıyordu inşallah senin başına aksilikler gelmez.Aman dikkat et.Kullandıgını söyliyen bir yakın zamanda tanıştıgım bir arkadaşım bu model için yorucu oldugunu iddia ediyor.Tabi senin gönlün ondaysa karar senin şimdiden hayırlı olsun.
    Teşekkürler arkadaşım. Ne kadar yorucu olduğunu biliyorum. Artçı olmak bile çok zor ustanızı getirin burda baksınlar diyorlar. Benimde yakından tanıdığım birisi olmadığı için sizlerden yardım istiyorum...
    OXYGEN

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Bu motosikletin genel durumunu, kaç kilometrede olduğunu, kaçıncı sahibinden alacağını ve tabi ki kaç para vereceğini yazar mısın şuraya? Ben hep söylerim; gerçek değeri ile alınıp satılamayacak mal yoktur. Bilelim şuna kaç para vereceğini.

Sanırım Kurtköy'den gelip Bakırköy'den motosikleti almayı düşünüyorsun. Benim de yarın için B.Çekmece'de bir planım var. Öğle saatlerinde B.Çekmece'de bulunmak üzere Kağıthane'den motosikletimle yola çıkacağım. TEM'den gitmeyi düşünüyordum ama sana yardımcı olabileceksem E-5 ten giderim ve Bakırköy'e de uğrayabilirim.

O motosikleti hiç kullanmadım, sadece yakından görmüşlüğüm var ama genel olarak motorlardan anlarım. Öğleden önce Bakırköy'e gelebilirim diyorsan, E-5 üzerindeki Bakırköy Geçidi'nin oralarda buluşuruz ve gidip bakarız motosiklete. Ben okey dersem, hiç tereddüt etmeden motosikleti alabilirsin! Ama okey demezsem, bedavaya veriyor olsa bile almayacaksın.. ona göre yani!

Teklifim sana uygun geliyorsa ara, konuşalım. Telefon numaram 0532 609 54 22
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

Motosikleti
    Derbi GPR 125 R (2006)
    Alıntı cumoni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teklifim sana uygun geliyorsa ara, konuşalım. Telefon numaram 0532 609 54 22
    Kemal abi, istersen seni aradığım numaradan istersen 0535 319 90 93 bu numaradan ulaşabilirsin bana.
    OXYGEN

Motosikleti
    honda dylan
    ıkı zamanlı serı bı motor oldugunu bılıyorum .alınca motor hakkında bılgılendırırsen sevınırız.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Alıntı Tmrkn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemal abi, istersen seni aradığım numaradan istersen 0535 319 90 93 bu numaradan ulaşabilirsin bana.
    Ulaştık da ne oldu? Buyurun, arkadaşın başına gelenleri okuyun ki tanıyın ve anlayın ne tür şerefsizler var ortalıkta;

Cuma günü sahibinden'deki yeni derbi ilanını görünce irtibata geçtim. Herhangi bir kazası olup olmadığı sordum. Sadece olduğu yerde düşürmüşler ayna kırılmış ve grenaj çizilmiş onu da boyatmışlar dedi. Konuştuğum kişinin motorla ilgili başka bir bilgisi de yoktu . Cumartesi günü açıköğretim sınavım vardı ve bende evde sınava çalışıyordum. Bunu da kaçırmıyayım dedim ve kapora vermek için Kurtköy'den Bakırköy'e yola çıktım. Yaklaşık 2,5 saat sonra oradaydım. Motoru iyice inceledikten sonra sahibiyle görüşelim de kaporasını verelim dedim. Yanımda telefonla konuştu (sahibi olup olmadığından emin değilim) telefonu kapattıktan sonra 15dk önce kaporası alınmış dedi. Ben şok tabi. Kısmet kader muhabbeti yaptı biraz daha sonra yenikapı da başka bi yer var, benim arkadaş sen git bi de oraya bak falan dedi. Ben de eyvallah dedim çıktım otobüse atladım yenikapıya gidicem ama hala duruma inanamıyorum. Neyse bir arkadaşımı arayıp ilanı açmasını ve telefon edip bana geri dönmesini istedim. 5dk sonra arkadaş beni arayıp fiyatın 5.500YTL olduğunu söyledi ve yarın kapora vermek için anlaştıklarını motorun satılmasıyla ilgili hiçbir şeyden bahsedilmediğini söyledi. Ben bunlarıda duyunca 2. bi şoka girdim, otobüsten indiğim gibi geri gittim dükkana. Yaptığının ayıp olduğunu söyledim girer girmez. Ne oldu falan dedi. Arkadaşımla yapmış oldukları telefon görüşmesini anlattım. Arkadaşın cevabı: Ben öylesine söyledim oldu Motorun sahibiyle görüşmek için ısrar ettim fakat bir türlü beni motorun sahibiyle görüştürmediler. (Gerçi görüşsemde bir şey değişmeyecekti çünkü motorun sahibi, firmanın sahibinin arkadaşıymış.) Daha sonra, ben dükkandan çıktıkdan sonra sahibinin geri aradığını, motorun gerçek fiyatının 5.500ytl olduğunu, verilen ilanın yanlışlıkla verildiğini ve alınan kaporanın geri iade edildiği vs.vs. bunların üstüne de beni arayamadığını (ben yanlış düşünürüm diye) mahçup olduğunu vs. vs. söyledi.

Daha fazla uzatmak istemiyorum arkadaşlar. Başımdan geçen olayı sizlerle paylaşmak istedim. Olay budur, yorum sizin...

Motosikleti
    Derbi GPR 125 R (2006)
    Alıntı cumoni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulaştık da ne oldu? Buyurun, arkadaşın başına gelenleri okuyun ki tanıyın ve anlayın ne tür şerefsizler var ortalıkta;
    Merhaba Kemal abi,
    Seninle de haberleşemedik. Cumartesi günü siz uğrayabildiniz mi bu çakalların yerine?
    OXYGEN

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Böyle şerefsizlikler cidden çok fazla.Bende de runner hevesi vardı bir aralar.Alacağım adam da aynen böyle yamuktu.Nette fiyat 4500 yazıyor.Motorda 150-200 ytl'lik kırılmış yer masrafı var.Adamla 4400'e anlaşıyoruz.2 gün geçiyor, ustaya götürüyoruz.Usta dediğim de motorun alındığı yere.Adam motorda masraf yok diyor.Yanındaki çırağı önde boya var diyor.Usta ise çocuğu susturup boya değil o güneşte tozlar öyle gözüküyor diyor.Daha sonra satıcı adam beni otobüs durağına getiriyor.Yarına noteri halledelim diyorum.Hallederiz ama düşündüm de ucuz gidiyo benim motor.4650'den aşağıya veremem diyor.Şimdi güler misin ağlar mısın?Tabi ben de uyuz oluyorum almıyorum.Sonradan bir arkadaşın beni uyarmasıyla nasıl ucuz atlattığımı öğrenmiş oluyorum."Meğer motorda kaza varmış.Benden önce motora bakmaya giden kişi anlıyormuş ve de almamış."Ayrıca bizim satıcı ustayı da bir güzel kafalamış.....
    Siz siz olun dikkatli olun arkadaşlar.Çakal çok

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Merhaba Kemal abi,
    Seninle de haberleşemedik. Cumartesi günü siz uğrayabildiniz mi bu çakalların yerine?
    Malesef uğrayamadık. Biz biraz erken yola koyulduk ve TEM den gitmeyi tercih ettik! E-5 ten gitseydik bile çok erkendi, yani saat 08.00 gibi... Ama bunlar saat 10.00 dan önce gelmezler dükkana, bilirim!

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Gpr 125 konu başlığı altında da yazmıştım motor ne kadar sağlam olsada bu adamlar?... başka motor bak abi,sonra üzülme.Adamlar 10-10buçuk gibi açıyor daha önce çok bekledim bnm ruhsat işi için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler