Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

cıbır 125r h4 beyaz ampul

Motovento
    REKLAM ALANI
    istburak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese selamlar öncelikle bu konu daha önceden açıldıysa kusura bakmayın benim cıbıra h4 ampul taktırmak istiyorum yaptıran varmı varsa nerde yaptırdı tavsiye etceniz usta ve maliyeti nedir aküye zararı varmı ve yakışırmı yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler
    Drift Religion
    fatih şubesi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kankamın Motora Herşey Yakışır Yaaa
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kankamın Motora Herşey Yakışır Yaaa
    sen kankanı bırakta yeni canavar nzmn geliodu haftayamı

sen ona dusun artık bunları
    true love..

Drift Religion

eyvallah kanka dur len hemen topiği kirletmeyin bi ciddi teknik bilgi allalım canım
    Drift Religion
    fatih şubesi

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    bende cıbırıma ampul istiyom :( sarı sarı baydı
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aksesuarcıların çoğunda bulursun mavi renktedirler yanınca beyaz olurlar
    Ama sunuda deneyebilirsin ampulünü çıkar keceli mavi kalem ile boya boyalar çıkana kadar beyaz yanar
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

ya bende ama işte biraz araştırma yapmak lazım çünki bizim ampuller eski ve her ampul olmuyo

Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aksesuarcıların çoğunda bulursun mavi renktedirler yanınca beyaz olurlar
    Ama sunuda deneyebilirsin ampulünü çıkar keceli mavi kalem ile boya boyalar çıkana kadar beyaz yanar
    biraz önce okudum ama başka bi site topiğinde ama ben çakma h4 değil orjinal bişeyler istiyorum kardeş
    Drift Religion
    fatih şubesi

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    arkadaşıma taktırdık bende takıcam yakında 15 ytl ye maloldu ama bız sarı ambul kullandık fakat h4 e çevirdik ayrı tesisat çektik orji soketlerı çıkarım h4 un geçebileceği soketlere çevirdik 2 tane uzun kısa röle koyduk şahane oldu istenirse beyaz ampul de takılabilir fakat aydınlatma uzun yolda sıfır oluyor Xenon dan aşağısı kesmez yanisarı far düştüğü yere rengini verdiğinden daha sağlıklı ama ben beyaz istiyorum diyosan biraz elini cebine sokup Xenon taktır;)
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

2 adet OSRAM COOL BLUE H4 halojen far ampülü
    1 adet 15A sigorta
    elektik soketleri, 2 adet 12V 30A role, 20A sigorta,
    peki arkadaşım bunları alsam işimi görüyomu benim yani geri sadece taktırmakmı kalıyo
    Drift Religion
    fatih şubesi

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşıma taktırdık bende takıcam yakında 15 ytl ye maloldu ama bız sarı ambul kullandık fakat h4 e çevirdik ayrı tesisat çektik orji soketlerı çıkarım h4 un geçebileceği soketlere çevirdik 2 tane uzun kısa röle koyduk şahane oldu istenirse beyaz ampul de takılabilir fakat aydınlatma uzun yolda sıfır oluyor Xenon dan aşağısı kesmez yanisarı far düştüğü yere rengini verdiğinden daha sağlıklı ama ben beyaz istiyorum diyosan biraz elini cebine sokup Xenon taktır;)
    bak arkadas neguzel soylemiş eger paraya kıyıp xenon almazsan beyaz ampuller sadece kendini aydınlatıyo uzun mesafede yere verdigi ışık 0
    true love..

Drift Religion

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    Alıntı istburak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 adet OSRAM COOL BLUE H4 halojen far ampülü
    1 adet 15A sigorta
    elektik soketleri, 2 adet 12V 30A role, 20A sigorta,
    peki arkadaşım bunları alsam işimi görüyomu benim yani geri sadece taktırmakmı kalıyo
    evet başka bişey kalmıyor ama bak yine söylüyorum gece uzun yola fln gidersen ampüllerden bişey bekleme sadece görüntü...hım birde 2 metre kablo alman lazımkendinmi takıcaksın?
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer xenon değil de illa beyaz ampul takacağım dersen, uygulanabilirliği konusunda tam olarak bilgim yok ama, takılabiliyorsa ben kesinlikle bu konuda son nokta olan, Philips Diamond Vision öneririm. Hem 5000K olması nedeniyle diğer halojen ampullere göre daha güçlü, hem de xenon' a en yakın renkte yanan ampul piyasada. Fiyat olarak da, çiftini 75 YTL almıştım ben yalnış hatırlamıyorsam.

RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    burağım kefenin cebi yok. taktır xenonu
    Bi ülkede "KÖPEKLER" istedi diye atlar ölmez...!!!

Drift Religion

Motosikleti
    Vespa LX 125
    140 lira olmuş xenon lar taktır bence xenon taksit yaparlar

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    canım kardeşim şimdi bildiğim kadarıyla bu cbr larda benim innovanın ampulünden var yani uzun/kısa hüzmeli 35/35w olandan yani holajen değil!! ama neden cbr gibi bi motora honda bu traktör ampulünden kullandı hiç anlamıyorum hadi benim innova neyse o tek far bide cbr da çift yanıyor!!.
    benim motora 55/60w H4 beyaz ampul taktım çokda güzel yandı fakat sellektör yapmak istediğimde uzunlara 1 sn sonra geçiyordu yani kısca halk arasında söylediği bi kaldırmadı sellktörün bi önemi kalmadı bende tekrar 35/35 olan aksesuarcıdan aldığım beyaz ampulü taktım bu H4 e benziyor aydınlatmada pek farketmedi daha beyaz yanıyor şimdi sana tavsiyem
    biz honda mühandislerinden iyi bilemeyiz fakat diyeceğim şu ki kesinlikle 2 farınıda H4 yaptırma tekine (sağ far) ister beyaz ister sarı bi h7 taktır bu sadece kısa hüzmelidir ve geniş açılıdır bu 55w olarak sürekli yansın bunu kısa olarak kullanacaksın uzun veya sellektör yapmak istediğinde soldaki normal orjinal amplu 35/35w olan devreye girsin bunu neden söylüyorsun diyeceksin çünkü giderken çoğunlukla kısaları kullanırız ve ondan şikayetçi oluruz onun için H7 (55w) senin kısa aydınlatma işini rahat görecektir ki otomobiller bile bunu kullanır uzulardada sağ tarafınla birlikte yanarsa hem sistemine fazla yükelemiş olursun hem H7 e giden güç azalmaz haa sağ tarafida H 7 yapayım dersen olmaz neden diyeceksin çünkü far aynan ona göre odaklanmamıştır oda yandığı zaman kısa aydınlatır
    H7 ampule bir örnek

bizim motorlardaki 35/35w ampul
    ---->buda benim taktığım halogen 35/35w
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    ben geçen taktırdım beyaz ampül giriş yuvaları üstünden çıkan sarı ampülle aynı fakat uçları top gibi yuvarlak değil kalem misali uzun.
    dış kısmı mavi renk yanınca beyaz oluyor renk olarak güzel fena değil aydınlatmada tatmin edici.orjinali ile wat olarak aynı bi fark yok. kadıköyden aldım.
    yalnız bu h4 h3 olayını pek anlamıyorum kaç olduğunu bilmiyorum.giriş kısmı üzerindeki ile aynı yuvarlak.
    KaLbİnDe ŞeYtAnLaRıN mElEkLeRdEn FaZlA oLmAsInA iZiN vErMe!!!

by tpr.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı tuğper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben geçen taktırdım beyaz ampül giriş yuvaları üstünden çıkan sarı ampülle aynı fakat uçları top gibi yuvarlak değil kalem misali uzun.
    dış kısmı mavi renk yanınca beyaz oluyor renk olarak güzel fena değil aydınlatmada tatmin edici.orjinali ile wat olarak aynı bi fark yok. kadıköyden aldım.
    yalnız bu h4 h3 olayını pek anlamıyorum kaç olduğunu bilmiyorum.giriş kısmı üzerindeki ile aynı yuvarlak.
    bende bundan aldım taktım işte yukarıda bunu beyaz olanı ve normal olanıvar bu halogen ondan ucu böyle
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Bendede 35w/35 ampulden vardı mavi ampulle değiştirdim bence eskisinden daha iyi aydınlatıyor(5ytl)
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    honda cbr 125r
    mach1 evet bende söktüm ve direk h4 leri taktım daha iyi aydınlatma
    deathalone

arkadaşlar mtek denilen kit buldum bi tanıdık vasıtasıyla yani kid xzenon takımı 90 ytl fiyat takma dahil nedersiniz iyi fiyatmı yoksa kazıkmı
    Drift Religion
    fatih şubesi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler