Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

cıbır 125r h4 beyaz ampul

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı istburak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar mtek denilen kit buldum bi tanıdık vasıtasıyla yani kid xzenon takımı 90 ytl fiyat takma dahil nedersiniz iyi fiyatmı yoksa kazıkmı
    Normal bence.Sıfırsa problem olmaz taktır.Satarkende Xenonlu diye daha iyi para eder
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cem-beat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kinetic style - honda beat - honda dylan ses 150
    valla 90 ucuzmus akude sorun olmazsa taktir bencede
    aldım sonunda ama daha gelmedi dylan dylan dylan
    geliyo geliyo çarşamba(21.05.2008) gibi bende olacak inşallah

Motosikleti
    YOK
    usta fiyatını yazarsan sevinirim bende degşircem

Motosikleti
    CBR 125
    beyler slm. Benim kısa ampüller patladı. Servis orjinal sarı ampülleri 10ytl ye satıyor ancak dışarıdan getirirseniz de takarız dediler.

Sanırım Philips alıcam ve beyaz istiyorum. 12/35/35W ebatlarına uygun en hesaplı aydınlatma hangisidir, CBR 125 için? max 30 verebilirim sanırım.

sheltox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda vfr800
    şiddetle xenon far onerırım kesınlıkle cok daha guclu ve muthıs gorus alanı yaratıyor gece suruslerınde ayrıca cok daha rahat farkediliyorsunuz cok defa tır ve kamyonlardan cok rahat yol aldım uzaktan selektor yapınca buyuk ıhtımal tek farı patlamıs bı araba sanıyorlar ve kolayca yol verıolar cok zewklı

Motosikleti
    CBR 125
    bu motora xenon fazla hocam. anca 1 sene sonra 600lüğe geçersem tüm modifiyelerimi ona yapmayı düşnüyorum ;)

bu beyaz 12/35/35 philipsleri nerden alabiliriz?

Motosikleti
    CBR 125
    öğrendiğime göre Philips'in bu ampülleri Türkiye'de yokmuş. Belki sanayiden bulabilirsiniz dedi konuştuğum adam. Ayrıca olsam'ın 35liği yok, 55liği var. Bu da aküyü öldürür.

10ytl ye çin malı vardı ama adam tavsiye etmiyorum dedi.

Ne yapmak lazım?

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---->buda benim taktığım halogen 35/35w
    Bu ampül bizim cıbırlara kayıtsız şartsız aracısız direk uyuyor mu ? Gücü aynı ama aydınlatması biraz daha iyi midir ? Fiyatı nasıldır + nereden alabiliriz ?

Bir de thecrasher'ın aradığı beyaz 12/35/35 philips ampüller hakkında bilgisi olan var mı ?
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    CBR 125
    ya da aküyü güçlendirip, 55'lik takacağız.

Arkadaşlar epey bir araştırma sonucu, Philips'in distribütörü ile görüştüm. Philips'in 35W'lik ampulu olmadığını ancak yine Philips üretimiyle 2. bir marka olan E.... light firmasının bir ürünü olduğunu söylediler. Sanırım bundan alacağım. Ayrıca bizim CBR125'lerin soket tipi S2'ymiş. Bunu unutmayın.

Motorumun garantisi devam ettiğinden üzerinde herhangi bir modifiye yapmak istemiyorum. yoksa aküyü güçlendirip, 55W'lık ta takabilirdim.

İsteyenler şu adresten öğrenebilir:

http://www.beyazotomotiv.com/iletisim.htm

Motosikleti
    CBR 125
    Ampülleri 20 ytl ye aldım. Servisin verdiği normal sarı olsam'larda 20 ytl'ye satıldığını düşündüğümde, karlı bir iş yaptığımı düşünüyorum.

Ampüllerin özellikleri ve modeli şu şekilde;

Excelite Premium Xenon White 4500K - HS2 12V 35/35W.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    xenon pahalıdır bence sarıyı sökme yanına 15 şer adet beyaz led taktır 120 dereceliklerden olsun 5 cm yar çaplıu bi çember çiz sarı ampulun etrafına ve o çembere ledleri ara ara yerleştir çok hoş durur güvenlik kameralarında olduğu gibi sadece led lerden yapılmış aydınlatma şiddeti güçlü projektörler reflektörler bile var internetten araştır önce burda olsaydın bu işi yapan biri vardı reklamcılardanda akıl al onlar led aydınlatma işini çok kullanır elektirikçilreerdende akıl al ben ledli bişey düşünüyom kendime

eğer ledlerin aydınlatması yeterli gelirse sarıyı ampulude söküp beyazda takabilirsin

http://www.raptorriders.net/forums/showthread.php?t=570

bak bu linkin başlığı xenon yerine led far bi gir bak internete led far yaz ara bide

ayrıca farın içine merkeze ampul gelecek şekilde şu çerçeve led ide yerleştirebilirsin harika durur mavisde var bu beyaz
    http://urun.gittigidiyor.com/CERCEVE...QQidZZ12720275

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ampül bizim cıbırlara kayıtsız şartsız aracısız direk uyuyor mu ? Gücü aynı ama aydınlatması biraz daha iyi midir ? Fiyatı nasıldır + nereden alabiliriz ?

Bir de thecrasher'ın aradığı beyaz 12/35/35 philips ampüller hakkında bilgisi olan var mı ?
    evet uyar zaten dipleri aynı bunlar sadece halogen bunun mavisi biraz dada beyaz yana ama bunun kadar aydınlatmaz
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    http://www.motosiklet.net/forum/foto...ri-buldum.html

bak bu arkadaş beyaz ışık yapmış motoruna ve memnun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler