Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbr 600 rr yamaha r6

Motovento
    REKLAM ALANI
    fireblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    agalar yaw bu cbr 600 rr -f bide yamaha r6 bu makinaların yakıt tüketimi nasıldır nedir kilometrede ne yer bilenler tecrübe edenler değerli yorumlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Bahsettiğin motorlar ortalama aynı yakıtı tüketir. Bende 2002 model Honda CBR 600F Sport var. Bir depo 26 milyon TL kurşunsuz benzin alıyor. Yakıt tüketimi motoru nasıl kullandığına göre acayip fark ediyor. Yüksek devirli ve süratli kullanırsan 120 km ancak gidebiliyorsun. Uzun yolda ortalama 90-120 km/h sürat tutturursan 200 km gidiyor. Onun dışında CBR 600 RR'mış, Yamaha R6'ymış farketmiyor...
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

eyvallah sağol iyi ya 90-120 km /h süratle gidince iyiymiş ama hocam o motorlara sahip olununca yavaşta gidilmez heralde) doğasında hız var motorun teşekkürler..

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    FB sen o tur makinelere hic heveslenme bence...

Yani posterlerini duvaruna as, hayalini kur filan ama, ilk motorun 250cc altinda kanuni150c, Twister, YBR125 vb birsey olmali.

Unutma nereye bakarsan oraya gidersin, yanlis hedeflere hic bosuna heveslenme. Sonunda hayal kirikligi yasama. Olacak sey pesinde kos, olsun...

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı
    Bahsettiğin motorlar ortalama aynı yakıtı tüketir. Bende 2002 model Honda CBR 600F Sport var. Bir depo 26 milyon TL kurşunsuz benzin alıyor. Yakıt tüketimi motoru nasıl kullandığına göre acayip fark ediyor. Yüksek devirli ve süratli kullanırsan 120 km ancak gidebiliyorsun. Uzun yolda ortalama 90-120 km/h sürat tutturursan 200 km gidiyor. Onun dışında CBR 600 RR'mış, Yamaha R6'ymış farketmiyor...
    Senin motor fasla yakıyor gibi ya, dediğin gibi nasıl kullandıpına göre değişiyor, ama ben bi depo benzinle 250 kilometre falan yapmıştım, onunda 180 km'si otobanda gecti 250 yi falam görmüştüm.

evet haklısın donald duck senin yazılarında hepsini okudum bir arkadaşımla sohbet ederken konu açıldı ilerde almayı düşünürsen bütçeni mahveder dedi bende forumda bir sorim dedim ilgine teşekkür ederim..

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @invent

Ben özellikle benim motoru 600RR ile de karşılaştırdım, aynı anda depoyu doldurduk ve onunla aynı yakıyor. Eğer köküne kadar kurutursan ve en optimum şekilde kullanırsan 200 km yi biraz geçersin ama hiç bir depo ile 250 km gidemedim. Zaten ben 12.000-13.000 rpm üzerini görmeden pek rahat edemiyorum Eh haliyle de yakıyor meret
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler