Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Giresunda servis yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    aLp_X - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Custom
    arkadaslar bende 151RS mondial motor var motorum kazalıydı önde ufak tefek kırıklar ve motorunda bir sorun vardı giresunda bir ustayla 310YTL karsılıgında anlastık şu gün gel al dedi gittim 1 saat sonra gel falan böyle böyle 10-11 gün erteledi bizi. her neyse sonra tamamdır motor dedi almaya gittim çalışmadı akü zayıf vs dedi daha sonra aksam gittim benzinde aldım çalıştırdık motoru sabah tekrar çalışcakmı şüpheliyim ama eve gelene kadar işkence yaşar gibi oldum her yeri titriyor yolda geziyor vs... giresunda sıfır ayarına getirebilecek bildiğiniz bir yer varmı? yani sıfır ayarı derken sağlam bişey olcak hale getirebilcek bir yer? ben normalde her gun 19km otobanda yol alıyorum gidiş geliş 40km'yi buluyor bu yol böyle çekilmez yani.. ön fren bağlanmamış heryerinden sesler geliyor arka fren sağlam değil. rölantisi çok yüksek gaza basmadan bile uçarak gidiyor.... vs vs işte yani adam akıllı yapacak bir yer bileniniz varmı?

yokmu hic bilgisi olan ............?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Custom
    tahmin ettiğim gibi çalışmadı motor sabah kalktıgımda

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    310 ytl karşılığı yaptırdıgın ustaya bı ugrada aldıgı paradan hayır gelecekmıymıs bı sor helalmıymıs o aldıgı para okurken sınırlendım ya sende de suc var gıt ustanın basının etini ye boyle motoru neden teslım alıyorsun kı :@
    forzaBJK bunu beğendi.
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Custom
    zaten arka lastik ve plastik aksam komple değiştiği için kafadan 150ytl gitti. motor kısmındada bir cok parça değişmiş görünüyor ama nedense calısmıyor. birde bir sorum olacak akü bitti sanıyorum ben ama akü bitince uzunlar falan calısırmı yani kontak basınca cıt cıt diye bir ses geliyo yani akü yetmiyo gibi geldi bana. ama akü yetmese farları açınca yanarmı acaba?

mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    ayak marşı yokmu oradan çalıştır bir süre 2000 3000 devirde çalışsın akü şarj olur

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Yaw anlamadığım biri nezaman motorunu uzun süre tamirciye bıraksa aldığında akü sorunu yaşıyor ve yenşsşnş almak zorunda kalıyor

Defalarca aküyü bitirdim bir müddet kullandıktan sonra akü doldu ve sorun olmadı.

Demekki bizim tamircilere fazla güvenmememiz gerekiyor.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    Custom
    usta ayak marsinida takmamis akuyu soktum sarza goturcem duzelir insallah

birde akunun yenisi ne kadar CIKMA falan oluyomu

Motosikleti
    cbf 150 - 2010
    neden o ustanın ismini adersini vermiyorsun? verki bir başka motosiklet kullanan arkadaşların başına birdaha böyle şey gelmesin. kimdir nedir nerde addresi versene bilader. bu arada giresun merkezde en iyi bildiğiniz motosiklet ustası kimdir? teşekürler

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Plakan 53 plaka mı acaba ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler