Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

motorumdan acayip bi ses geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    mstf_gnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    motor daha 3200 de
    egzost bağlantı yeri kırılmıştı oradan 2 gün sonrada egzost alt bağlantı kırıldı çok ses çıkıyodu patlıyodu kaynak yaptılar walal bu servislerden ben bişi anlamadım oraya vereceğim parayla takım alsaydım hiç olmazsa kendim yapar sökerdim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    sonuçta baktırman gereken bişey arkadaşlar yeterince açıklamış. yolda bırakmadan bence ihmal etme. egzosa normal almışlar servisler böle melesef. yağın sanırsam daha ince olanını koymuşlar. Bişey olmaz merak etme ama ideal olanı daha iyidir..

Alıntı mstf_gnc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor daha 3200 de
    egzost bağlantı yeri kırılmıştı oradan 2 gün sonrada egzost alt bağlantı kırıldı çok ses çıkıyodu patlıyodu kaynak yaptılar walal bu servislerden ben bişi anlamadım oraya vereceğim parayla takım alsaydım hiç olmazsa kendim yapar sökerdim
    servislerin geneli böyle ben büyük bi servis maduru olarak işinin ehli ustaya gidiyorum. hem motorun hakkını alıyorum. hemde param cebimde kalıyor.
    KIRMIZI BOĞA..

Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    evet arkadaşlar herkese çok teşşekkürler işte motosiklet.net farkı

Motosikleti
    as t1
    kardeşim senin motorun garantili değilmi ne kaynağı egzostunu değiştirtsene ben 3. egzostu taktırdım üstüne benim ki ufak bir pul gibi bişeyi kopmuştu takozu egzostta hiçbişey yokken değiştirmiştim garantiden

debriyaj için 100 yetale bayıldıktan sonra benim yürümeyen motor bi açıldıki sorma kardeş yanlız açıldıda 80 i geçince ses geliyor motordan egzostun olduğu yerden geliyor belki yine bişeyler koptu
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

Motosikleti
    мση∂ιαℓ 151яѕ
    arkadaşım servis seni kötü kazıklamış kaynaktı felan
    keşke bu konuyu daha önce okusaydımda seni daha önce bilgilendirseydim.
    o gösterdiğin yerdeki gelen ses burçtan kaynaklanıyor. onun içinde demir burç var onun değişip yerine ses çıkarmayanı takılıyor. ben motoru aldığımdada ilk günden beri o ses geliodu ve 5 gün sonra servise gittim 15 ytl ye değiştirdiler şimdi sesin s si yok...
    [B][COLOR="Red"]GAZLA UÇABİLİRSİN AMA FRENLE KONAMAZSIN[/COLOR][/B]::144::

Motosikleti
    Asya motor elegant 150
    gerçekten öyle mi yaw ben motoru aldığımda az geliyodu şimdi biraz çok geliyo bende 4 gündür kullanmıyorum motoru pazar günü gidiceğim servise bu arada egzost u da sorucam niye benden para alınıyo neden değiştirilmiyo bu egzost garantisi yokmu diicem

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)