Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arkadaşlar sizce ben bu demiri neden kırıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xv 250
    merhaba motorsever arkadaşlar resimdeki örnek parça debriyaj levyesi yani debriyajı sıktıgımızda motor bloğundaki hareket eden parça ben bunu kırmıştım sonra tornacıda taş gibi sapasağlam yaptırdım benzerini bu da kırıldı çok sert mi kulanıyorum var mı fikri olan üstelik parça zor bulunuyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Neresinden kırılıyor ? İnce ucundan kırılıyosa debriyaj göbeğinde fazlalık birşeyler vardır çubuğu sıkıştırıp yıpratıyodur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xv 250
    ucundan kırılıyor fakat ilk kırılmadan sonra motor en baştan toplandı silindir krank bilyalar vs akla gelen çoğu parça değişti debriyaj da dahil eğer böyle birşey olsaydı görürdü usta sanırım ama emin değilim yani çok ince yapmışlar ucunu kırılmaya müsait diğer motorlar da dumduz bu çubuk

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Debriyaj çok mu yukarda kavrıyo ? Öyleyse çubuğa debriyaj tarafından baskı yaptırmış olursunuz. Debriyaj kolu tam sıkılı haldeyken 1 santimetre bıraktığınızda kavramaya başlasa iyi olur, kol sıkılı değilken bu kırılan çubukta yük olmaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xv 250
    haklısın kafama ancak dank etti araştırdım 1 buçuk 2 santim boşuk olsun diyor bu model için son zamanlarda çok oynadım debriyaj ayarıyla sıktım saldım bakalım malzeme kargodan gelsin takacam tekrardan inşallah yapmaz bi daha

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)