Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Acil Hyosung Yardım..

Motovento
    REKLAM ALANI
    imacosfx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk

Motosikletim olduğu yerde sola devrildi ve sol gidon bağlantı yerinden kırıldı.
    Parçayı çıkartamıyorum. Üstten amortisörlerden söktüm, alyanları gevşettim olo bir türlü olmadı.. Nasıl yapacağım arkadaslar?
    Kırılan parça içerde kaldı.. Bu yüzden ona ulaşmam lazım.. Yardımlarınızı bekliyorum.. Teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    kirilan civatanin matkap ile oyulmasi lazim sonra icine dis acarsin kolay bi islem uzme kendini gecmis olsun kullaniyoken olmamis boyle bisey :(

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    NE yazıkki hyosungta düşünce gidon kırma problemi varr ,sana bişey olmasınnn,makian bi şekilde halledilir,yalnız hyonun mavisini hiç görmmiştim ne ayak
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o motor pek oldugu yerde duşmuş gıbı değil. debriyaj maneti okadar yamulmaz gıbı gelıyor bana. eğer anlamıyorsan bence usta bırısne yaptır daha ıyı olur.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    bir düşmede bu kadar kötü olduysa allah göstermesin bir kaza sonucu motor ne olur acaba :S
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.
    Geçmiş olsun. Daha önce de okumuştum sanki, böyle bir kırılma vakası. Mevlam beterinden saklasın.

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    smdye kdr okudugum kacıncı kırılan kol unuttum acıkcası hepside istisnasız kırılırmı yaa nys eger yeterli alet varsa smdye kdr coktan acardım demekki sende yok oyuzden sen acmaya calşma en yakın tamirciye git 5 dakkada soksun
    true love..

Drift Religion

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Debriyaj manetinin modeli öyle. Giderken düşse zaten oda kırılırdı. Hyosungfanclub.com da bu problem ile ilgili bilgiler vardı sanırım. Alüminyum dan üretilmiş sanırım kaynak tutmuyor. Bazı arkadaşlar aynısının demirinden sanayide döktürüyorlar. Eskisinden daha sağlam oluyormuş...
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

slayer2694 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 zx636r
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Debriyaj manetinin modeli öyle. Giderken düşse zaten oda kırılırdı. Hyosungfanclub.com da bu problem ile ilgili bilgiler vardı sanırım. Alüminyum dan üretilmiş sanırım kaynak tutmuyor. Bazı arkadaşlar aynısının demirinden sanayide döktürüyorlar. Eskisinden daha sağlam oluyormuş...
    aliminyumun kaynağı olmuyomuymuş?adamlar neleri kaynatıyo bee ayrıca nası bi motordur bu ya olduğu yerde düşmeyle kırılırmı hiç?

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bu sekilde de aLırım motoru Gel anLaşalım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    kawasaki er-5
    alüminyum kaynak olur. kırılan parçaya diş açman gerekir diş açtıktan sonra bi civata sıkıp yerinden çıkarırsın,tabi eğer o parça boşta duruyosa!!!!!!!!! durmuyosa komple parçayı söküp tornacıya götür

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Geçmiş olsun. Marten1907'nin(Selim'in)de başına böyle birşey gelmişti galiba.

Özelden bir ulaş istersen kendisine.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    Minsk
    Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kirilan civatanin matkap ile oyulmasi lazim sonra icine dis acarsin kolay bi islem uzme kendini gecmis olsun kullaniyoken olmamis boyle bisey :(
    evet kullanıyorken olmadı Allah'tan usta.. Sağol matkap işini de düşünüyorum..
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NE yazıkki hyosungta düşünce gidon kırma problemi varr ,sana bişey olmasınnn,makian bi şekilde halledilir,yalnız hyonun mavisini hiç görmmiştim ne ayak
    Hyosung başlığına bak görürsün usta.. Granaj kötüydü, ikinci el aldım, boyattık komple..
    Alıntı edy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o motor pek oldugu yerde duşmuş gıbı değil. debriyaj maneti okadar yamulmaz gıbı gelıyor bana. eğer anlamıyorsan bence usta bırısne yaptır daha ıyı olur.
    Lancet'in de dediği gibi orjinali böyle..
    Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir düşmede bu kadar kötü olduysa Allah göstermesin bir kaza sonucu motor ne olur acaba :S
    Allah korusun.. Sağolasın..
    Alıntı İ s m a i L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Daha önce de okumuştum sanki, böyle bir kırılma vakası. Mevlam beterinden saklasın.
    Teşekkürler, diğer sitelerde de bakıyorum şu an.. Amin
    Alıntı mhrrmkpnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    smdye kdr okudugum kacıncı kırılan kol unuttum acıkcası hepside istisnasız kırılırmı yaa nys eger yeterli alet varsa smdye kdr coktan acardım demekki sende yok o yuzden sen acmaya calşma en yakın tamirciye git 5 dakkada soksun
    Yeterli alet dediğin eğer sökmekse, fazla uğraşmadım ne olur ne olmaz diye.. Yarın bakalım bir bilene göstereceğiz..
    Sağolasın Lancet arkadaşım.. Demirden döktürmek aklımda..
    Alıntı slayer2694 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aliminyumun kaynağı olmuyomuymuş? adamlar neleri kaynatıyo bee ayrıca nası bi motordur bu ya olduğu yerde düşmeyle kırılır mı hiç?
    Direkt kolun üstüne düştü usta.. Anlatsam dersin ki Allah'tan sadece kol gitmiş
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sekilde de aLırım motoru Gel anLaşalım
    CAKALaz İbrahim Usta'yla anlaş.. Biliyom her şekil alırsın yoksa

trasher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    kaynakçıya git ve kaynak yaptır eskisinden sağlam olur... normal kaynak tutmuyor ama başka bi model kaynak türü var ondan yaptırıyosun kanykçıya git sen yönlendirirler seni...

Anadolu Yakasında oturuyorsan murat sinemasının orada Kaynakçı Kenanı sor o işin ustasıdır.... ziverbey otobüs durağının yanından içeri sokağa gir yolu bitir somuncu babaya gelmeden sağda kalıyor...
    [COLOR="Black"][B][FONT="Comic Sans MS"]yellow storm[/FONT][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Minsk
    Alıntı trasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaynakçıya git ve kaynak yaptır eskisinden sağlam olur... normal kaynak tutmuyor ama başka bi model kaynak türü var ondan yaptırıyosun kanykçıya git sen yönlendirirler seni...

Anadolu Yakasında oturuyorsan murat sinemasının orada Kaynakçı Kenanı sor o işin ustasıdır.... ziverbey otobüs durağının yanından içeri sokağa gir yolu bitir somuncu babaya gelmeden sağda kalıyor...
    Rize biraz uzak Anadolu yakasına usta.. Ama kaynakçı bulabilirim

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    [QUOTE=CAKALaz İbrahim Usta'yla anlaş.. Biliyom her şekil alırsın yoksa [/QUOTE]

oLum söLe da USTa ya Sonra dicek usta bana gel anlaşalım da o zamana almış olcam
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Aliminyum kaynak ile hallediyorlar galiba bu tip parçaların kaynağını (15 ytl alıyorlar Ankara'da)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    Minsk
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oLum söLe da USTa ya Sonra dicek usta bana gel anlaşalım da o zamana almış olcam
    O zaman şansına küs Geceye okur başlığı merak etme.. Söyleyeceğin varsa söyle burdan Çakal..
    Alıntı asm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aliminyum kaynak ile hallediyorlar galiba bu tip parçaların kaynağını (15 ytl alıyorlar Ankara'da)
    Sağolasım asm kardeş.. yarın ola hayrola ama oldu 3 gün öyle duruyor.. hem ben soğudum, hem de havalar soğudu Havalar bir ısınsın da... Ben de ısınırım garanti...

marten1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ 6 Diversion F
    Dostum geçmiş olsun özel msj dan cevabını yazdım

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı sorunu ben de yaşamıştım,
    O kelepçeyi çıkarman için, aşağıdan bir kişinin çatalı aşağı doğru çekmesi lazım, sen de yukarıdan çekeceksin, o şekilde çıkacak o parça.
    Sonra kırılan 2 parçayı alıp, sağlam bi kaynak-torna ustasına git. Kırılan içerideki parçayı temizleyip, senin kırılan kütükle kelepçenin arasına çift taraflı çelik bir vida yapacak torna makinesinde. Sonra bu vidayı sıvı kaynatıcıyla birlikte 2 taraftan sıkacak.
    Sonuç eskisinden daha sağlam olacak emin ol. Masraf olarak da en fazla 50 YTL civarı tutar tahminimce, yani ben İst.da bu fiyata yaptırmıştım.
    Geçmiş olsun tekrardan.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)