Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arora Ks150-23 Rolanti sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    selcuk543 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARORA KS150-23 GREEN DRAGON
    selam arkdaşalar yardımcı olacağınızı düşündüğüm için sizlere soruyorum bende aroranın 150 lik race tipi mtoru var 2006 model fakat motorum gazı bıraktığın zaman stop ediyor usta rolanti ayarı yapmam dedi senin motorun hem subap ayarı hemde karbürötörün temizlenmesi lazım dedi subap ayarı kısmı kafama takıldı sizce gerek varmıdır motor subap ayarı yüzünden gazı bırakı8nca stop edermi ve usta fiyat olarak çok astronomik rakam istedi 100 ytl

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı selcuk543 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkdaşalar yardımcı olacağınızı düşündüğüm için sizlere soruyorum bende aroranın 150 lik race tipi mtoru var 2006 model fakat motorum gazı bıraktığın zaman stop ediyor usta rolanti ayarı yapmam dedi senin motorun hem subap ayarı hemde karbürötörün temizlenmesi lazım dedi subap ayarı kısmı kafama takıldı sizce gerek varmıdır motor subap ayarı yüzünden gazı bırakı8nca stop edermi ve usta fiyat olarak çok astronomik rakam istedi 100 ytl
    etme riski var yani tam bilmiorumda benimde bozuldu biara tekliodu motor eger dediigi gibi karburatordede sorun varsa 2si bi arada yapabilir
    ayrıca 100lira ne için fiyat subap ayarı içinse en fazla 20liraya ayarlarlar onu
    true love..

Drift Religion

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Makinan yeni ise ve rodaj devri iyi ayarlanmamışsa tabi ki sibop ayarı kaçma ihtimali vardır..Çalışmasında bir gecikme veya bir gariplik varmı..

.
    Yanlız 100ytl'ye ben OHA derim paşam..
    Memleketin neresi..Yazmamışsın da, gel ben ayarlarım be... Bir teşekkür yeter bile..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

Motosikleti
    trex150
    Usta dediğin şahsiyet heralde seni kazıklamaya çalışıyo.100 ytl karbüratör temizliği için ve subap ayarı için çooook uçuk bi fiyat.Benim scooter a subap ayarı yapan usta para bile almadı.Ayıp yaa 100 ytl ne demek.
    Bence sen başka bi servise göster ne demek rölanti ayarı yapamam.Ortalık fırsatçı kaynıyo yazık yaa.
    10PY253

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Bu konuyu ziyaret edersen sana yardımcı olabilirler...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...-150-23-a.html
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    çok sağolun arakdaşlar beni aydınlattığınız için

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Yuhh valla ya ben boyle bısı gormedım subap ayarı ıcın 100 ytl mı bızım Düzce de Asya motorun servısı bunları ucretsız yapıyor tabı bakımlarına duzenlı gelen bı kısıysen.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    BMW F 650 GS
    Yuhhh ohaa derim sibop ayarında zaten bişi yokki taş çatlasın 15 -20 dklık iş neresi 100 ytl alet rodajdan yeni çıktıysa sibopların gevşemiş olabilir, sorun sibop ayarındansa gazı kesince stop etmez rolantide hiç çalışmıyorsa rolantiyi yükselt biraz 800-1000 devir arasında birşey yap rolantiyi fakat rolantide çalışıyorsa gaz verip birden kesince stop ediyorsa karburatör yada sibop ayarından olabilir en iyisi karbüratörü temizlettir ayarlattır sorun çözülmezse bilki sibop ayarından bazı servisler bedava yapıyor sibop ayarını bazıları 10-15 ytl bişi alıyor karbüratörüde temizlemek 5 ytl çoğu ustada Kazasız sürüşler.[/

Motosikleti
    hepinize tekrar teşekkür ediyorum ustanın dediği şu karbürötörü temizliycekmiş subap ayarı yapcakmış bide rolanti ayarı yapcakmış
    bende dedim
    ver bi tornavida rolantiyi ben ayarlıyayım
    karbürötörü sök ben temizleyeyim sen sadece subap ayarı yap kaç para olur dedim herşeyi sen yapacaksan benim ustalığım nerde kaldı diyo gerçi adamdada pek usta tipi yoktuda usta adam motorcu dükkanında smokinle gezermi benim bildiğim ustada yağlı pislik içinde bi tulum olur :D

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son cümlene koptum kardeş...

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Arkadasım resmen sana kazık atmya calıyorr ne 100 ytl sı bee 100 ytl ye kopmle bakım yaparlar bee
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    ustalar kafaya koydum ogrenecem bu motor işini hepsı aynı
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Arora Ks150-23

s.a birader bnde Arora Ks150-23 alamayı düşünüorum ama cin malı oldugundan kımse tavsiye etmıo ama maddi durum fazla olmadından arora almayı düşünuom nsl motor cok sorun cıkardımı kac kmde ne kadar zmandır binion memnunmusun_? cvp verdıgın için şimdiden saaol

Motosikleti
    ramzey RMZ 2150-23 alacam inşallah
    slm arkadaş ben de var 2006 5000 km'de memnunum yani bende aynı maddiyattan dolayı böyle bir motorsiklet aldım tavsiye ederim tıkır tıkır sayıyor makina ne diyeyim hayırlı olsun şimdiden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler