Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda GOLDWING 2007 modeline Airbag koyucaklarnı açıkladı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar motorlarda artık airbag var yani en azından honda da var nasıl ilk önce televizyonda gördüm inanmadım internete araştırdım evet 2007 airbag li goldwing ler olucak ne güzel dimi air bag hem yolucunun başkısımını kourken hemde yolcunun öntara fırlamasını engeliyor bakalım daha neler olucak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    royalmen, var ya seni kesmek lazım . Araştırmacı kişiliğini ortaya koy artık .

Topic zaten var ...

http://www.motosiklet.net/modules.ph...ewtopic&t=6561
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Alıntı MeTaL adlı üyeden alıntı
    royalmen, var ya seni kesmek lazım . Araştırmacı kişiliğini ortaya koy artık .

Topic zaten var ...

http://www.motosiklet.net/modules.ph...ewtopic&t=6561
    walla metal ne desen haklsın ama bulamadım ben teknik bölümünde baktım orada sadece mont gördüm va açtım haklısın arkadaşlar kendime -10 puan veriyorum

royal dert etme dostum.. ben görmemiştim sen açmasan ayakta uyumaya devam etcektik yani..

nasıl okul yolu airbag li motor abi ne güzel dimi

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    royalmen, topic açılmış ama senin başlık öbür topic in başlıktan daha iyi olmuş, en azından genelleme yapmadan olay üstüne yoğunlaşmışsın . Zahmet edip yazdığın için herşeye rağmen teşekkür ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

yaw baba dün gece 9,000 eu ya buldum bi tane.. walla kafayı sıyırcam heee... Hummer jeep 19,000 eu.. alacam bi helga başka yolu yok bunun

okul yolu sana bir söz azimle s... taşıdeler sen o misal istediğim motora kavuşucam ama abi bana sana ki bu zararlı gibi geliyo düşün sene airbag patlama şansında var çünkü kask la vuruyosun sonuç olarak motorda gerksiz geldi bana

spor bi motor olsa zaten çarpmada üstünden atar seni.. ama gold u ve oturuş pozisyonunu düşününce adamlar haklı.. bence faydası olur ama bu modelde.. O kadar verip almışsın patlarsa yaptırırız yaw

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler