Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motoru modifiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    selam arkadaslar motorumla sanayiye gidip güzel bi modiyikasyon yaptıracam sizce neler yaptırabilirimhani örneklerle bana resimlerle gösterseniz hani sevinirim.suan aklımda birkac plan var arka koltugun yaslanma yerini sokturmek daha uzatmak ve arkada seleyi daha genis tutmak ama motoru modifiye icin nereye gitmem gerek yada nereye gidersem bu konuda ilgilenir benimle bilen warmı ?? mesela mondial ayaklıları yerine virgo gibi ayaklık koydurmak lastikleri degistirmek ve motora cizim yapmak suan icin aklımda daha farklı ucuk fikirler aranıyor.
    ::::::::::GALLOWS:::::::::::::
    THRASH TILL DEATH

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hootersmotor CustomShop
    http://www.hootersmotor.com/customzone.htm
    şöyle bir site vardı orada bir şeyler bulabilirsin belki
    daha bulursam gönderirim.

motorcu motorcunun arkadaşı,dostu ve kardeşidir

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    konu dışında air brush yapan bir abimiz vardı orayada bak
    ERASER WİLL COME BACK

lostdwarf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    benim de merak ettiğim mondial 250 mct'nin egzosuyla ilgili birşeyler yapılıp yapılamayacağı. performanstan ziyade sesi değiştirecek bir yöntem var mıdır?

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    MCT 250 yeni bir model, yani bu modele has modifiye yöntemlerinin ve parçalarının bulunduğunu sanmıyorum. Kendiniz bişeyler geliştirmelisiniz, işe eksozu kesmeyle başlıyabilirsiniz. Kolay gelsin
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Benim kanuni 250 c var. Eksozu kestirdim. Mondialinki ile aynı sanırım. Eksozun sonunda daralan bir kısım var hemen hizasında dış susturucunun puntaları görünür , yandaki resimde belli mi bilmiyorum ama, üye motorsikletlerine göndermiştim resmini oradan bakabilirsin. Spral ile çapraz kestirdim. Ses mükemmel oldu. Tavsiyem dış susturucuya bir delik delip iç susturucunun mesafesini ölçmendir. 2 mm bile kaydırman iç susturucuyu kesmene neden olur.

Diğer yandan K&N filtrelerin motorsikletler için uyarlanmış çift boğazlı hava filtreleri var, türkiyede nerede bulabilirim bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
    Free Motorcycle Team

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Ben benim YBR yi modifiye ettirdim. 1. viteste 35, 2. viteste 60, 3. viteste 85, 4. viteste 105 e kadar çıkıyor ama 5. vitesi daha deniyemedim . WWW.FOKLAR.GEN.TR bir ziyaret edin arkadaşlar ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler