Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Kışın İlk Çalıştırma Sorunu & AKÜ Çözümleri...

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı emin_arikoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şöyle bi cihaz var mete abi, otomobiller için fakat belki motor içinde kullanılır, çakmak girişine bu cihazı takınca aküye takviye yapıyor.
    http://www.kalemakina.com/urun_detay...2&uruncinsi=72
    http://www.kalemakina.com/urun_detay...2&uruncinsi=74

BLACK&DECKER BDV080 KODLU ÜRÜNÜ ARAŞTIRDIM BİRE BİR MOTOSİKLET AKÜLERİNİN BAKIMI İÇİN YAPILMIŞ YAZ BOYU 1-2 AMPERLE ŞARJ EDİYOR DETAYLI TEKNİK ÖZELLİKLER SİTEDE VAR.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı BİROL 78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi baksana kuzen ya...
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın bi bakta gör ne olmuş aküye,ne eksilmiş.
    saf su doldur yoluna devam et...
    arkidişler servise götürdüm...orada şarj oldu su eksikliği tamamlandı ama havalar güzel olunca şu an sorun yok...Sibirya soğukları gelecekmiş...o zaman görürüz artık anyayı Konyayı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    geçmiş olsun diyekk o zaman hemşoo
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

Motosikleti
    keeway sl 150
    iyi günler arkadaşlar

benim motorda ilk zamanlarda yapıyodu basmıyodu ama elden jikle olayı işi çözüyo
    şimdi bi kere cevirsin akü yetiyo - 10 derecede tak çalışıyo ama üzmemek için aküyü ben ayak marşıyla 3 - 5 kere pompalıyorum zaten yağ donduğu için çalışmıyo makine

çakmak girişi olayına gelince bizim köyde her motorcu yaptırmış çakmak bi de arka ayakçıklara şişe acacağı kaynatıyolar anladınız siz onu

motor dışarda kalıyosa iş kötü ben battaniyeyle sarıyom dışarda kalacak oldumu brandayıda çekiyom

ev cereyanı ile akü şarj eden alet var bende 2 saatte dolduruyor araba aküsünü
    seyyar cekip hiç aküyü sökmeden (kutup başlarını kurtarıp) şarj ediyoruz böyle bi çözüm olabilir

selam ve saygılarla...
    hayatta ya tozu dumana katarsın ya da tozu dumanı yutarsın...

Motosikleti
    Alıntı taner_k adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun diyekk o zaman hemşoo

sağol torpağım...

Alıntı AS_DOPER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler arkadaşlar

benim motorda ilk zamanlarda yapıyodu basmıyodu ama elden jikle olayı işi çözüyo
    şimdi bi kere cevirsin akü yetiyo - 10 derecede tak çalışıyo ama üzmemek için aküyü ben ayak marşıyla 3 - 5 kere pompalıyorum zaten yağ donduğu için çalışmıyo makine

çakmak girişi olayına gelince bizim köyde her motorcu yaptırmış çakmak bi de arka ayakçıklara şişe acacağı kaynatıyolar anladınız siz onu

motor dışarda kalıyosa iş kötü ben battaniyeyle sarıyom dışarda kalacak oldumu brandayıda çekiyom

ev cereyanı ile akü şarj eden alet var bende 2 saatte dolduruyor araba aküsünü
    seyyar cekip hiç aküyü sökmeden (kutup başlarını kurtarıp) şarj ediyoruz böyle bi çözüm olabilir

selam ve saygılarla...
    ayak marşını özledim ben vallahi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Kankam aynı sorun bendede var ilk marşta aldı aldı sonra itekle ama buldum sonunda jikleyi çekiyorum ve karbüratörün yanında rolanti ayar çubuğu var onuda kıvırıyorum 3-4 tur tek basmada çalışıyor 2-3 dakka sonra 1 tur geri çeviriyorum 2 dakka sonra 1tur daha geri çeviriyorum sonra jikleyi normal hale getiriyorum sonra 4-5 dakka ısınmasını bekliyorum yoksa motır gitmi kankam dene olmazsa motırını itmeye yardım ederim seni ve bıcırığımı öpiyem
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    Alıntı MoToR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kankam aynı sorun bendede var ilk marşta aldı aldı sonra itekle ama buldum sonunda jikleyi çekiyorum ve karbüratörün yanında rolanti ayar çubuğu var onuda kıvırıyorum 3-4 tur tek basmada çalışıyor 2-3 dakka sonra 1 tur geri çeviriyorum 2 dakka sonra 1tur daha geri çeviriyorum sonra jikleyi normal hale getiriyorum sonra 4-5 dakka ısınmasını bekliyorum yoksa motır gitmi kankam dene olmazsa motırını itmeye yardım ederim seni ve bıcırığımı öpiyem
    abi ben rölani ayar çıbığı nerde onu bilmiyom alt kısımda...ben ısınmadan 1 dakke sonra jiklede hareket ediyorum...500 metre 1 de gidip jikleyi kapatıp yoluma gidiyorum...

Motosikleti
    Hyosung rx125-Yamaha YZ400F
    Antalya' ya taşının kurtulun...
    en azından rampa aşağı iterken buzda dans etmezsiniz..

Motosikleti
    cbf150
    Topik burada kapanmış ama benim de akü bitti, vurduraraktan zor çalıştırdım.
    Akü sarj aleti var, onunla sarj ettim ama soğuklarda işimiz zor, heleki motor dışarıdaysa.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)