Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha dragstar xvs 650 akü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    arkadaşlar 1998 model yamaha dragstar xvs 650 classic motoruma yeni akü almak istiyorum yamaha bayisinde yuaha akü fiyatına 150 lira fiyat verdiler bende iyice araştırmadan almak istemedim sizce alabileceğim en iyi akü ve fiyatı hakında bilgi verirseniz sevinirim ayrıca aküyüde temin edebileceğim yer hakkındada bilgi istiyorum sevgiler...
    ]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    nasıl 150 ytl olur ya çok demiş bence .. motosiklet aküyeleri 30-50 ytl arasında diye biliyorum. daha dün sordum kamyon aküsü 165 amper 12 v 300 ytl istedi
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

Motosikleti
    kuruçeşme daytona yamaha bayiisine sordum akü yuasa markaydı birde bugün nette dolaşırken yuasanın kendi ana bayiisini buldum aradım benden dragstar akü kodunu istediler bende kodu veremediğim için fiyat alamadım bilen varmı acaba
    ]

Motosikleti
    xt660x
    12v12a yuasa akü 175ytl daha yeni fiyat sordum 300 ytl olan modelide var kuru tip olan bakım gerektirmeyen 175 dedikleri sulu tip modeli

150ytl sana iyi fiyat vermişler tabiki markası yuasa ise

Motosikleti
    evet yuasa ıslak akü 150 dediler perpada yuasa nın yeri var pazartesi birde ordan fiyat alıcam bazı kullanıcılar kafamı kaıştırdı kimi ıslak kimi kuru akü kullan dedi üstündeki aküye baktım kuru akü var sizce kuru tip akümü yoksa ıslak bakım gerektiren akümü kullanayım??
    ]

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    yuasa 12V 12A kuru tip akü................70 yada 80 ytl civarlarındadır fazla istemişler senden arkadaşım dikkatli olun satın alırken
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    o zaman 70 80 liraya yuasa akü bulabileceğim bir yer varmı ) hemen alayım
    ]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    Mevsimi ya.. Soğuktan aküler su koyveriyor ya.. Hesabını bilmeyenler de çok ya... Nasılsa birilerine satacaklar ya.. Memlekette serbest pazar ekonomisi var ya.. 1 iken 10 ister bu şerefsizler! Allah tümünün belasını versin, haram lokmalar kursaklarına takılsın kalsın bu fırsatçıların!

Yahu akıl var mantık var! Otomobil aküsü ortalama 100 YTL iken, onun 1/5 boyutunda ve 1/10 oranında daha düşük ampere sahip olan ve üstelik aynı malzeme ve mantıkla üretilen bir malın fiyatı nasıl daha fazla olabilir? Yuh ulan...
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Türkiye burası beyler 150 de derler 550 de serbest pisaya bi mal alırken 40 yerden fiyat alınki kazıklanmayın herkez kurnaz.

Motosikleti
    nerden almam gerekiyor tavsiyeniz varmı
    ]

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    elektrik ve elektronik mağazalarında satılan şarjlı kuru tip aküler var. 12 V 12 AH olanlar 25 ytl civarıdır.
    ben bir yıl bunlardan kullandım 12V 9 AH olanını 20 ytl ye almıştım.sattığım motorun üzerinde gitti.sanırım hala kullanıyor alan kişi.tavsiye ederim.
    bilinen motosiklet akülerinden çok farklı değil aslında. kuru olmasıda çok daha iyi. dragın yerinede tam oturur sanıyorum.

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    arkadaşım ben geçen gün PO ya gittim mutlu akü bayisi mator aküsü warmı dedim war dedi marka dedim mutlu dedi tam hatırlamıyorum değişim bi marka adı yazıyodu bakabilirmiyim dedim verdi dedim bu mutlu değil ama o üretiyo dedi 12V 13AH 60 ytl dedi ben giderim gene oraya bakarım markasına tam olarak
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    Arkadaşım daytona gibi yerler pahalı olur bence araştır derim.150 ytl çok pahalı geçen ay aldım 70 ytl YUASA 12 volt.12 Amp.
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    12V. 12A. akü alabileceğin sanırım fiyatı 60-80 ytl civarında markasına göre
    birkaç yer tarif ediyorum o halde...............

veliefendi yolundan sahile doğru çıkarken,hemen ışıklar osmaniye sapağından sağa doğru içeriye giriniz ve petrol istasyonunu solunuza alıp dümdüz gidin içeri bakırköy kartaltepe istikametinde..........250 metre sonra solda küçük bir bahçe içerisinde oto aksesuarcının yanında toptancı var duro lastik ve yuasa akünün bölge bayisi tavsiye ederim çok ucuz bir mağazadır fakat kredi kartı geçmez toptancı olduklarından dolayı

efes bira fabrikasının arkasındaki cadde üzerinde
    kale center iş merkezine giden yoldur bu cadde
    umut moto var,özellikle racingleri görürsünüz kapısında oradan da ucuz fiyata yuasa almanız mümkündür
    telefonu var bende 212.642 56 59
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    teşekkürler verdiğiniz telefonu arayıp fiyatını öğreneyim
    ]

Yesiam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD sporster
    selamlar.dragstar akü değiştirmem gerekiyor konuyu yeniden açmak istemedim
    internette 12v10a akuler 200 lıra cıvarı sizce fiyat normal mi bana biraz tuzlu geldi.
    ayrıca 12v7a 40 50 lıralık bır aku taksam problem yasarmıyım
    tesekkurler

emreyild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500
    Eğer bagajınız varsa 2 tane 12v7a aküyü paralel bağlarsanız uygun kablo ile 14a güç elde edersiniz. Biz elimdeki bir çin malı motora ses sistemi bağlayıp bunu yaptık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)