Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor modifiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    arkadaşlar motoru coşturmak istiyorum masraf önemli değil.zevk için topluyorum

125cc den 150 cc ye çıkarmıştım 130 kmh hız yapabiliyor artık beni kesmiyor.motoru coşturmam için ne yapmam lazım frenleme sistemi arka lastikte buna dahil.150 cc ye çavirdik ama karbüratör ve krank 125 lik değişmedi.

silindir 150cc ama krank kolu 125 lik krank kolunu da 150lik yapsam ne farkeder
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    masraf önemli değil.zevk için diyorsan elindekini sat uğraşma onunla.nasılsa masraf önemli değil al bir mz 301 gör nasıl gidiliyor?? yada yamaha rx135 de olur..
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Motosikleti
    mondial 125 kt/jawa 350 TS
    enes gecen demıstım sana tekrar yazayım karburator,ust kapak komple subaplarla beraber,150 cc ıcın olsun.bırde derecelı eksantrık bul antalyada muhakkak vardır bulamssan benle ırtıbata gec,krank komple 150 cc ye cevır on arka dıslılerı yenıden bı kontrolden gecır kucult buyult kısacası,arka lastıgın bır ınce modelını bulabılıyosan tak zaten bunları yaparsan motorun 150 km hızı cok rahat gorucektır zorlanmadan kal saglıcakla

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    abi 5.vites dişlisini 1 diş büyüğüyle değiştrsek 5.viteste motor uzar zaten erken kesiciye giriyor bu sorunu bi allahın kulu çözemedi
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    mondial 125 kt/jawa 350 TS
    kardesım bısı dıyemıyorumkı ya burda olsan emın ol çözerız o sorunu herseyıyle ılgılenırız ama burdan bır yere kadar oluyor ıste solemek neyse 5. vıtes dıslısını degıstırmen ıcın sanzuman karsı dıslı merkezıne uyması lazım o da cok zor gıbı gozukuyor su anda ugras emek lazım olmaz dıyede bır sey yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)