Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Peugeot Mobilet Sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI
    hondacbr1100xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Cbf 150
    merhabalar.
    burda bir peugeot moblet gaz vermeyince duruyor. daha doğrusu hepsi duruyor. ama yamaha scooterlar durmkuyor. kendi halinede çalışıyor. neden acaba??

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Mesajlarınızın daha çok dikkate alınıp, sonuca daha çabuk ulaşabilmeniz için, lütfen KONU satırını anlamlı olarak kullanınız. Aynı mesajın birden fazla foruma atılması durumunda, yada bir mesajın forumun konusu ile ilgili olmadığı halde popüler bir foruma atılması durumunda forum yöneticileri ilgili mesajları silebilir yada uygun forumlara taşıyabilir. . Forumda açılan başlığa atılan mesajlarda başlık konusunun dışına çıkılmamalıdır. Konunun Devamında Yine Konu Dışına Çıkılıyorsa Konunun Akibeti Doğrultusunda : Konunun Kilitleniş Nedeni Açıklanarak Kilitlenecek yada Silinecek! Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz. Konu dışı yazışmalarınızı forumun özel mesaj özelliğni kullanarak yapabilirsiniz.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: Makine **************
    Bilgi;kucuk adami kibirlendirir,vasat adami sasirtir ,buyuk adami ise mutevazi yapar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

rolanti ayarıdır

invent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR 05

Re: bu acana neden duruyor?

Alıntı hondacbr1100xx adlı üyeden alıntı
    merhabalar.
    burda bir peugeot moblet gaz vermeyince duruyor. daha doğrusu hepsi duruyor. ama yamaha scooterlar durmkuyor. kendi halinede çalışıyor. neden acaba??
    [Konu bu başlığa uymadığı için Teknik Bilgiler ve Sorunlar başlığına taşınmıştır. Konuya buradan devam edebilirsiniz]
    [invent]

Motosikleti
    Kymco Agility City
    rolantiyle ilgili tabiki
    yamahalarda duruyor ama motoru ilk defa çalıştırıdığında gaz vermezsen duruyo motor ısınınca benzin bitene kadar çalışır wallaha

Motosikleti
    makinaLar
    hondacbr1100xx, hayırdırr??ben peugeot mobiLetLrtden ii anLARIM.. bana detayLı bi msj atarsan yardımcı oLam sana ..kitabını yazdım onLarın
    GSX-R 1100 aFFetmEz....

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    bi de scooterların çoğunda otomatik jikle var ondan stop etmez scooterlar

Sadobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun Marauder JL 150
    Bütün motorlarda rolanti denilen minimum gaz sabitleme olayı vardır. Motorun normal şartlarda çalışır durumda kalması için ince ayarla sadece motoru çalıştıracak kadar gazın sabitlenmesi işine yarar. Küçük bir vidadan ibarettir. Fabrika çıkışında ayarlanır ve bir boya ile ayar yeri işaretlenir.
    Sadobey

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    abi peugeot deme şuna yaa ben peugeot hayranı olarak üzülüyorum bizim buralarda o motora (kötü peco) diolar yani bence sadece isim kullanmışlar

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    eğer elektronik ateşleme değilse nedense rölanti tutmuyor.kendi mobiletimden biliyorum.bunlarda da pejoya benzer belki de aynı karbüratörden var.ayrlıyorsun ısınınça veya durduk yere yinestop edebiliyor.rölanti karbüratörün hava girişine yakın olan genellikle sarı renkli yaylı vida ile yapılıyor.

bendede bir pejo war ve durunca istop edio walla ayağım ağrıyo bisiklet bile bu kdr yormuyor özellikle ışıklarda büyük sorun

agam senın rollentın bozuk ılk bastan motoru askıya al sonra arka teker havada kalsın sonra karbırotorde bı tane yaylı cıvata var onu bıraz sık bıraz gaz ver yarım gaz bekle eeger az sa bıraz daha sık ole ole yap bendede var pejo 105 110 gıdıyo hemde orjınal cok yawas kalkıyor ve yawas acılıyor ama duzyolda ciiiiiiiiiiiiiceceec ceiiiiii kalkısta ıhıhıhıhıhıhı yapıo ama sorna ceceeeciiiiiiiii

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    Alıntı bobo222 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    agam senın rollentın bozuk ılk bastan motoru askıya al sonra arka teker havada kalsın sonra karbırotorde bı tane yaylı cıvata var onu bıraz sık bıraz gaz ver yarım gaz bekle eeger az sa bıraz daha sık ole ole yap bendede var pejo 105 110 gıdıyo hemde orjınal cok yawas kalkıyor ve yawas acılıyor ama duzyolda ciiiiiiiiiiiiiceceec ceiiiiii kalkısta ıhıhıhıhıhıhı yapıo ama sorna ceceeeciiiiiiiii
    güzel anlatmışsınız fakat artık pejo kullanmıyor olabilir

viyana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 650 & ybr125
    bu ne ya!! 6,5 senelik konu hortlamis. yoksa ben mi yanlis görüyorum, uykum mu geldi ne
    motorsiklet değil MOTOSİKLET.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler