Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çizilen parçaları nerede yaptırabilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Dün Vize'nin orman köyü yolunda yeğenim motorla giderken aniden yola çıkan bir traktör nedeniyle panikleyip mıcıra girer ve motorla birlikte yuvarlanırlar. Allahtan üzerinde kask, mont, dizlik vardı da yarasız atlattı kazayı. Kuşanırken biraz mızmızlanmıştı ama mont, kask ve dizlikteki aşınmayı görünce korumalı giysinin önemini çok iyi anladı. Bir musibet-bin nasihat hesabı yani..

Ama motorun ön siperlik ve grenajı, sol siperlik ve sinyal lambası ile dikiz aynası ciddi şekilde hırpalandı. Motor Honda ANF 125 Innova ve bahsettiğim parçalar sert plastikten. Telefonla bilgi aldığım servis yetkilisi parça değişimi yapabileceğini söylüyor ama ben kaportadaki olayı şimdilik macun/boya ile halletmek istiyorum. Boyayı nerede yaptırabileceğim konusunda bilgisi olan arkadaş var mı acaba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Herhangi bir oto boyacısında boyatabilirsin, ama plastik boyarken boyaya kattıkları KATKI maddesini kaliteli ve ayarında kullanmalı..
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

camur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gs500
    kanka öncelikle geçmiş olsun sakın oto boyacısına götürme boyalar birbirini, tutmuyor hangi yakadaysan avrupada isen hasan abiye git maslakta anadoluda isen serdar abiye bostancı işlerinde bir numaralar gittiğinde istersen beni ara 0536 824 77 68 şevket ok
    MoToR VaZgEçİLMeZ TuTkU Bu...:)

muvattali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600sa
    Teşekkürler arkadaşlar, tüm tavsiyeleriniz için..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler