Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbf150'nin silindir bloğundaki çift hava girişi

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı nitrious81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hee üstadlar mars oldu siz sampiyonn tebrıklerrr Bi kere tartısma üslubu yok sızde karsı fıkırlere kapalısınız.
    Adam herşeye kapalı...Bilmediği halde inat...Kimse tartışmak istemiyor...Ama hala mort oldu diyor yaaa....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya şimdi kim motordan anlıyor kim anlamıyor görücez.fırsatını buldum ve kendi motorumun silindir bloğunu(motor bloğu)fotoladım.benle iddiaa laşan o arkadaşlar silindir kapağı diyenler,yok internetten bakıp bakıpta bu konu hakkında yorum yazıcam diyenler acaba ne diyebilecekler.offline mış.yav arkadaş ben burda 24 saat mi online olucam laf mı şimdi bu al şimdi sen offline sın.her neyse.
    anlamayanlara kolay anlaşılır dilden anlatım resimleri

arkadaşlar bu tartışmaya bende bişeyler ekleyim dedim servise gittim ha bilmedigimden degil ama birde motosiklet tamir usatsından dinleyim dedim adam o gösterdigi yer slindir üst kapagı diyor haaa şimdi o usta günde onlarca motosiklet tamir ediyo ve bilmiyo bu arkadaş dogrusunu biliyo öylemi

yaw ne demişler ya az konuş millet seni bişey biliyo sansın yada git bir bilene danış demiş atalarımız boş yere dememişler demekki.. bu birkez daha ispat oldu

haaaaaa birde cevap verdigin arkadaşların özellikle muratgergerli arkadaşımızın konularını bir incele millet kendi motosikletini kendisi yapıyo sen daha iddalaşıyosun onun mantıgını haaala anlamış degilim çünkü anlamsız...
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cengiz..Topicin başında bi teknik resim koymuştu.(mavi renkle boyalı olan)..Silindir kapağı..Eleman hala yok bu silindir bloğu diye iddia ediyo.Yukardaki resimleri de sonradan eklemiş.İddiasını kanıtlamak için..Bizi madara etmeyi kafaya koymuş ya..
    Bizde yuttuk ya...Bizi mars etti ya. O şimdi şampiyon...
    ÇAKMA ŞAMPİYON......
    Hala diyorum Silindir üstkapağı bu..Ben marsı sevdim.Yok mu gelen.Yalnız madara olup geleceksiniz.Yoksa ÇAKMA ŞAMPİYON..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cengiz..Topicin başında bi teknik resim koymuştu.(mavi renkle boyalı olan)..Silindir kapağı..Eleman hala yok bu silindir bloğu diye iddia ediyo.Yukardaki resimleri de sonradan eklemiş.İddiasını kanıtlamak için..Bizi madara etmeyi kafaya koymuş ya..
    Bizde yuttuk ya...Bizi mars etti ya. O şimdi şampiyon...
    ÇAKMA ŞAMPİYON......
    Hala diyorum Silindir üstkapağı bu..Ben marsı sevdim.Yok mu gelen.Yalnız madara olup geleceksiniz.Yoksa ÇAKMA ŞAMPİYON..
    abi anlamadıgım hadi hepimizi madara etti diyelim madalyamı takacaklar bu arkadaşa
    benkulandıgı üsluba takıldım karşındaki insanla bir samimiyetin yoksa bu tarz bir üslubu arkadaşımıza yakıştıramadım açıkcası neyse bilmemek ayıp degil ögrenmemek ayıp deyim ve ben kendi adıma noktayı koyim burda
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi anlamadıgım hadi hepimizi madara etti diyelim madalyamı takacaklar bu arkadaşa
    benkulandıgı üsluba takıldım karşındaki insanla bir samimiyetin yoksa bu tarz bir üslubu arkadaşımıza yakıştıramadım açıkcası neyse bilmemek ayıp degil ögrenmemek ayıp deyim ve ben kendi adıma noktayı koyim burda
    Çoğu arkadaşta zaten engelli bu arkadaş.... Kimse onun mesajlarını görmüyor.... Bende engelleyeceğim.... Durduk yere adamın sinirlerini zıplatıyor....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki değerli dostlar bana bi yardımcı olun o zaman...madem konu cbf hava soğutma sistemi...

yağmur çamur nedeniyle ön koruma demirini kapattım...işi çözdüm...fotolarda bir hava boşluğu var ama artık oda yok tamamen kapattım...bidon üzerine eski diz örtümü kesip kaplama yaptım...

günde 20 bazende kısa aralıklı 50 km yi asla geçmiyo...hava soğutmayı kasten kapattım...tüm kuryeler kışın bişey olmayacağını söyledi ...

ama sizlerdende fikir almak isterim...motoruma bişey olurmu...selamlar...bi limit koyabilirmisiniz...şu kadar gidersen durmaksızın şu olur bu olur diye...

saygılar...

benim soru arada kaynadı...soğutmayı kapattım sorun olurmu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim soru arada kaynadı...soğutmayı kapattım sorun olurmu...
    Mete senin sorunun muhatabi yakında damlar..Bizler marslı olduk haberin yokmu..
    Eee dünya nasıl..Anlatsana devrem..ÇAKMA Şampiyonlar çoğaldımı..Yoksa koloniler arası savaş nedeniyle telefmi oldular.Anlatsana...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Cbf 150 dünyada üretilmiş en mükemmel motosiklettir onda bişey varsa bu muhakkak onun mükemmelliğindendir ve diğerlerinde olması mümkün değildir.o dört dörtlük bir motosiklettir o eşi bulunmazdır o onun taaaa......

Töbe töbe abartmayın arkadaşlar Tamam iyi güzel hoş sağlam ama 150 cc tek silindirli bir motoru var ve çapı belli işde

bunu yere göğe sığdıramıyor olmak onun mükkemmeliği değil bizim gözümüzdeki eşsizliğidir. Motorumuzu beğenimizden kaynaklanır motor sevgisinden kaynaklanır gerçekçi olursak alt tarafı 150 lik bir motor ve hiçbir övgü bu gerçeği değiştiremez..

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    işte sizlere son darbeyi de indireyim(sözüm benle iddalaşanlara)
    sanki bu fotoyu ben yaratmışım gibi.bu fotoda sanki yanlış anlatım varmış gibi konuşanlar.motordan anlamayanlar bu fotoyu ben hondanın sitesinden aldım
    cbf150 nin hindistanda bi başka modeli unicorn.aynı sisten hemen hemen aynısı bizim motorun.zaten cbf150 nette araştıranlar bunu da görmüşlerdir
    işte kapı işte sapı
    http://www.honda2wheelersindia.com/u...res_pickup.asp

anlamayanlar sizin için adamlar sözlü olarakta yanına yazmışlar ne olduğunu
    Mustafa Kemal Atatürk

Paşam yaş kaç..
    Paşam ben şimdi göreve gidecem.Ama 1 saat sonra şubeden açarım neti..Sen topicinde oturursan konuşuruz..Tamm..Şimdilik sen bi net araştırmasına gir.Ben konuyu yazarken öyle yaptım.Teknolojinin gözünü seveyim..
    Geldim..Haaydaaaaa..Yine ''ofline''...

Motosikleti
    Paşam yaş kaç..
    Paşam ben şimdi göreve gidecem.Ama 1 saat sonra şubeden açarım neti..Sen topicinde oturursan konuşuruz..Tamm..Şimdilik sen bi net araştırmasına gir.Ben konuyu yazarken öyle yaptım.Teknolojinin gözünü seveyim..
    Geldim..Haaydaaaaa..Yine ''ofline''...
    yukarı oku
    yazacak daha iyi bişiler bul
    mesela bu konu hakkında
    Mustafa Kemal Atatürk

Paşam..Kızmaca darılmaca yok...Ben önce seni tanımam lazım tatlıbi şekilde konuyu açığa kavuşturmak için..Topic senin değilmi?
    Yaş kaç...
    .
    .
    Paşam cevap vermeyeceksen ben bişey demiyorum....
    .

Konuyu Toplam 4 üye okuyor. (4 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    muratgergerli, chatkut, mizu, motorcu48 saat:2016

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Paşam..Kızmaca darılmaca yok...Ben önce seni tanımam lazım tatlıbi şekilde konuyu açığa kavuşturmak için..Topic senin değilmi?
    Yaş kaç...
    .
    .
    Paşam cevap vermeyeceksen ben bişey demiyorum....
    .

Konuyu Toplam 4 üye okuyor. (4 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    muratgergerli, chatkut, mizu, motorcu48 saat:2016
    Babocan uğraşma.... Ne dersen de.... Boooşverrr....

Nato mermer .... Sıkma canını....

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babocan uğraşma.... Ne dersen de.... Boooşverrr....

Nato mermer .... Sıkma canını....
    Alpciğim..Yaşı küçük diye bi şöle konuşayım belki bişeyler kapar dedim ama..Neyse..Bize düşen doğruyu ve bilgiyi paylaşmaktı..

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi bırakın ya biz boşuna tamircilik yapmışız baksana
    Daha silindir kapağı ile silindiri ayıramıyoruz
    Demekki silindir neymiş üzerinde subaplar bulunan pistonun hareket ettiği seyin yukarısındaki dalgametreymiş
    İyi öğrettin arkadaşım valla sen olmasan biz silindire hala silindir kapağı diycektik
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ee ne oldu şimdi beyler iş anlaşılınca kimse konuşmaz oldu.bu konu hakkında benimle iddaa edenler ne oldu...ben size söyliyeyim fotoları koyunca mars oldular :DDDDDD
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bırakın ya biz boşuna tamircilik yapmışız baksana
    Daha silindir kapağı ile silindiri ayıramıyoruz
    Demekki silindir neymiş üzerinde subaplar bulunan pistonun hareket ettiği seyin yukarısındaki dalgametreymiş
    İyi öğrettin arkadaşım valla sen olmasan biz silindire hala silindir kapağı diycektik
    Emrah..Ben marstayım...Sen nerdesin paşam..Yoksa sende mi marstasın..Nokta ver.Bişey diyecem..Dünyaya hayırlı olsun ÇAKMA ŞAMPİYON Motorcu48..

Motosikleti
    böyle konu dışı komedi atışlardan başka yapabildiğiniz hiç bişi yok inanın size çok kahkaha atıyorum.ya konu ile konuşun konuşucak bişi bulamıyorsanız buraya yazmayın olur biter.sözüm benle iddialaşanlara demiştim hepside kendini nasıl biliyor hemen damlamışlar.bakın burda battı balık yan gider hesabı yapmayın rezil oldunuz işte....bu sistem yeni sistem demiştim kaynağıda hondadan gösterdim işte daha ne.yoksa siz hondadan dahamı iyi biliyorsunuz.sizler için ing açıklamasınıda yazmışlar tabi anlayana
    inanmıyorsanız tıklayın surf yapın
    http://www.honda2wheelersindia.com/u...res_pickup.asp

bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp
    bunuda benden öğrenmiş oldunuz!bi tşk hak ettim doğrusu
    Mustafa Kemal Atatürk

Paşam günaydın..Nihayet karşılaşabildik..

Geldin nihayet.............
    Ben marsa geri dönüyorum..

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Abı zaten bu sogutma sıstemı o kadar essız ve superkı yakında motoGp de falanda kullanılcak Jüpiter den sevgılerle haa abı aman marsda kar yagısı baslamıs mont falan al yanına
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya bırakın tamam adam en iyisini biliyo zaten
    Acaba şimdiye kadar buji değiştirdi mi merak ediorum.
    Herşey kitaplarda göründüğü gibi değildir gerçek hayat farklıdır kardeş
    Seni görünce aklıma lisedeki kalın kafalı bir arkadaş geldi anlatmak isterdik anlamazdı kendi bildiğini doğru sanardı hep
    Şimdi ne mi oldu..
    Çay ocağında garsondu en son..
    Hee bu arada ben hala iddaalıyım senın dediğin yer silindir değil silindir kapağıdır..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler