Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Alarm Takılır mı? (Kanuni-Rokko)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetcalli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 & Mz 301 Fun & Presto 150t
    Bugün yarın bende takmayı düşünüyorum.Benim motordada var sanırım dediğiniz soket.Bakalım hele bir alarmı alayımda.Takmasını hallederim herhalde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende aynı konuyu acmıştım.ben 100cc motoran cup a takmayı düşünüyorum alarmı bu siteden alamyı düşünüyorum. http://www.hepsiburada.com/productde...ctid=otm341425 bi bakın kullanışlımı?otomatik çalıştırma yı taktırmayacam :D

kayazaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Kanuni Rokko 150 - 2012 MR Vulture
    Ben Cyclone aldım,elime bugün ulaştı motor zaten yağ atma problemi nedeniyle yine serviste :D 2 tane anahtar çıktı kutudan bunlara motorun anahtarını kopyalatıcam.Yani ayrıca bir kumanda yok cyclone da anahtar üzerinde.Alacaklar bu markayı tercih ederse 2 adet kumandalı anahtarlarıda oluyor bilginize.

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    bu sizin rokkolar neden yağ atıyo bi anlayabilsem. fazlamı koyuyosunuz ne ? kendiniz değiştirmeyin yağını. en fazla 950gr koyulur...

alarm hayırlı olsun. ben taktırmadım. onun yerine az daha para koyup kappa marka 26lt'lik çanta aldım.

Motosikleti
    Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sizin rokkolar neden yağ atıyo bi anlayabilsem. fazlamı koyuyosunuz ne ? kendiniz değiştirmeyin yağını. en fazla 950gr koyulur...

alarm hayırlı olsun. ben taktırmadım. onun yerine az daha para koyup kappa marka 26lt'lik çanta aldım.
    Yok digiboy herşeyi servis ayarlıyo,benimki farklı 300 km oldu yağ değişeli ama yağ kalmamış yine yağı dışarı atıyo orta sehpa park ettiğim yerler her yer yağ Sevis bukezde halledemezse garantiden yeni motor isteyecek galiba :D Kanuni direniyor garanti kapsamına almamak için. Neyse konumuz alarm.
    44 ytl ye aldım özelliklerinde bahsetmiyor ama kutu üstünde New Talking ibaresi var.Konuşuyormuş ama türkçemi bilinmez henüz taktırmadım.İşi bitsin bi video çeker atarım buraya isterseniz.

caner22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alarm hakkında foto ları bekliom

Eger HErsey HaLa KOntroLündeYse YAVAS GidYoRRsUn

Alıntı digi_boy26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    farları değiştirirken görmüştüm evet köprülü merak etmiştim hatta ama kurcalamadım...

alarm soketini oraya taktıktan sonra gerisi tamammı?

sensörler ? motor emniyet uzaktan durdurma ? uzaktan marş?
    üstad sadece o sokete alarmın fişini tak başka bi kablo falan çekmeyeceksin.
    o fişte bütün özellikler mevcuttur. sinyaller, marş vs gibi. ayrıca aküden kablo falanda çekmiyorsun sadece fişi yerine tak o kadar basit. sadece extradan alarm aktifken çalışan bir led var 2 li kablo. oda alarm beyninden çıkan kabloya takılıyor. ama büyük ihtimalle fişler farklıdır. yani yanlış takma şansın yok.

takıldığın yer olursa msn den yazabilirsin...

Motosikleti
    Alıntı caner22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alarm hakkında foto ları bekliom

gokhan150zat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fiddle
    evet motorunuza alarmı taktırın bi zararı yok fakat uzaktan calıtırma olayı scooter gibi otomatik şanzumanı olan modellerde motorun beynine zarar veriyo bi arkadasım da bu olayı yaşadı

bnde bigüm alarm alıyım dedim servisime gittim dediki alarmı baglarım ama hayatta uzaktan çalıştırmayı baglamam sonra basım cok agrıto dedi eywallah usta dedim

Motosikleti
    Benim alarmda uzaktan çalıştırma olayı değilde (yukarıda bahsettiğim cyclone) mesela marş düğmesine basınca kontak açılıyor farlar yanıyor yanına gidince marşa basıyorum indikten sonrada ben eve çıkana kadar bi süre rolantide çalışıyor (uzun yoldan gelmişsem) evden stop ediyorum.Yani basınca direk çalışmıyor kontağı açıyor.Ben hiç kontak yerine anahtarı takmıyorum yani.

Motosikleti
    keeway speed 150
    asya as125 te hazır soket varmıdır acaba arkadaşlar alarm için

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler