Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vites ayaklıgı yerınden cıktı garanti altında mıdır??

Motovento
    REKLAM ALANI
    kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    Slm millet mondial mct 250 cuma gecesi vites ayaklıgı yerinden cıktı ve halicten mecidiyekoye kadar yerde suruklenerek geldı.neyse servis tarafından bunun yapılması gerekmiyo mu yoksa garanti kapsamına girmiyo mu bu parca bana yardımederseniz sevinirim
    ::::::::::GALLOWS:::::::::::::
    THRASH TILL DEATH

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    CBR250
    YA MONDİAL KULLANAN YOK MU KARDESIM Bİ TEK BEN Mİ DUSURDUM BU AYAKLIGI MONDIALCILER
    THRASH TILL DEATH

lostdwarf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    kabir valla çok şükür birşeyini düşürmedim ben daha mondinin. seninki nasıl düştü, hele onu bir anlat. kırıldı mı, vidası gevşedi de yerinden mi çıktı? imalat hatasıysa garanti kapsamında olmalı, servis hatasıysa o zaman da bedelsiz yapmak zorunda adamlar ..

Motosikleti
    CBR250
    DOSTUM VALLAHA YOLDA GIDERKEN BI ANDA YERINDEN CIKTI BI VIDAYLA MI YOKSA NORMALDE BI PARCAMI VAR BILMIYORU AMA SUANDA BI VIDA TUTTURDUM OTO TAMIRCISINE BU SENCE URETIM MI YOKSA NORMAL OLARAK KULLANCI HATASIMIDIR? BENCE GARANTI BUNU KAPSAMASI GEREKLI SEN BİLİYOSAN YARDIM ET BU ARADA IZMIRE GIDECEKTIN NE OLDU GITTIN MI NASILDI?? BEN IZMITTE GITTIM IZMITTEN 150 KM HIC SORUN YASAMADIM BI SORAYIM DEDIM SIMDIDEN SAGOL DOSTUM
    THRASH TILL DEATH

lostdwarf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    valla dediğine bakılırsa ne üretim hatası, ne de kullanıcı. belki kullanıcı dikkatsizliği denebilir, malum bizim aletlerin görünen her vidasını düzenli bir şekilde kontrol etmek lazım. ama sen yine de servise götürüp bir baktır, varsa orjinal vidası falan onu taktır, birazcık da yüklen servistekilere, niye gevşek bunlar kardeşim diye ...
    izmir seferi için ehliyeti bekliyorum, 27'sinde sınav, eylül başında pratik var. tahminimce eylül ortasında ehliyeti almış olurum, ondan sonra tüm vidaları sıkıp yola koyulurum

Motosikleti
    CBR250
    EYVALLAH DOSTUM CUMARTESI BASARILAR BENDE GIRECEM SINAWA UMARIM BASARILI OLUR KURTULURUZ BU DERTEN YARDIM ICIN TESSEKKUR EDERIM IZIN OLSA BIDE EHLIYET EMIN OL SANA ESLIK EDERDIM NE YAZIKKI BU YIL DEGIL UMARIM BIDAHAKINE SAGOL
    THRASH TILL DEATH

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler