Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bmw F650

Motovento
    REKLAM ALANI
    yzb bozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Arkadaşlar Benim motor 1998 model 32000 de bir bmw f650.motor boşda iken devir sorunsuz 7000 e çıkıyor fakat birinci vitese takıp gidince az bişey yüke binince motor egsozdan paaaaat diye bir şeyler atıp stop ediyor.Daha önceden başlangıcında motor gaz kesiyordu bazen ama sonradan bu duruma geldi.karbüratör yeni temizlendi bujiler yeni.Bilgisi olan bi arkadaş yardım ederse çok sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    O paaat diye patlaması buji ateşleme zamanının kayması ve yanma ekzost subapının açılması sırasında bile devam ettiğini gösteriyor. Senin motorunun ateşleme sistemi hakkında bilgim yok. Ama bir kontrol etsen iyi olur.

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Karbüratörlü motorlarda hava ayarı ile ilgili bir sorun oluyor.. Buji ile ilgili bir sorun olabiliyor.
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

Motosikleti
    Ducati
    selam,
    F650´de yaslari gelince görülen ploblemderden biri. bakilmasi gereken üc birim var!
    1. Kontakanahtari birimi kablolari uv-isinlari sonu sertlesiyor ve sonuc olarakta catlakliklar olusuyor.
    2.Ayni birincide oldugu gibi kutupbaslarinidaki ana +;- kablorinda. Motor sase baglantilarinda.
    3.transistor atesleme birimine giren ve sase baglantisi.
    Bunlarla beraber bütün kablo aginida gözder gecirmekte de fayda var. Eklemyerlerinde oksütleme cok görülmekte...Aklima gelmisken karburatör-motorbaglantisi lastikmansonundaki catlakliklardan da yanlishavada cekebirlir. Ama patpatlama atesleme sistemine daha yakin bir durum.
    kolaygelsin

yzb bozo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Hepinize teşekkürler.Manifold bunlarda plastik kaauçuk biyerinden yırtık var galiba onu değiştirip bakacaz.sabah geç çalışması,stop etmesini buna bağladık bide alev gördük manifoldun oralarda.Bakalım sökülüyor motor.Sizlere çok teşekkür ederim.ateşleme falan görüşlerinizi sırasıyla uygulayacam.

slmlar.. F650 ile ilgili patlama sesi seklinde bi sorun nedeni ile yazdiginiz yazıyı gordum..aynı problemi yasiyorum..sizde sorunun ne olduguna karar verildi, ne yapildi da tamir oldu..bi de kim yapti... tesekkur ederim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)