Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hız göstergesi mi yanlıs mondialle 130 ben mi yaptım???

Motovento
    REKLAM ALANI
    kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    ya slm arkadaslar mondial mct 250 var bende arkadaslar daha once 110 dan daha fazla yapmadık demıslerdı.130 rahat cıktım motor su anda canavar atlıyo bıldıgınız gıbı degıl tek derdım cok yuksek derecede olmasada titreme cok hızlandıgında yani 80 den sonra yapıyo genelde bunu kesmek icin ne yapmalıyım??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    250 cc için 130 km/h normal bir hız yapar tabi niye yapmasın, ama yinede km saatinin doğruluğunu başka bir araçla test ederek (yanyana) onayla bu benzin hesabı için faydalı olacaktır.
    Titreşim içinse motor bağlantı vida-somun ve lastiklerini değişebilirsin. Eralp hocanın böyle bir topic i vardı "çin malı motorların vibrasyonuna çözüm" gibi bişeydi başlığın adı, bi gözat faydası olur...
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

lostdwarf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 250 MCT
    yapar yapmasina da, kabir hocam, senin motor daha rodaj da değil miydi? bence o hızlara çıkmak için biraz daha sabırlı ol, rodajın bitmesini bekle ..

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r
    Eyong doğru söylüyor.....
    250 cc için 130 km/h normal bir hız yapar tabi niye yapmasın, ama yinede km saatinin doğruluğunu başka bir araçla test ederek (yanyana) onayla bu benzin hesabı için faydalı olacaktır.
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

Motosikleti
    CBR250
    rodaj olayı yalan oldu ben 2. el motor aldıgımdan motorun yagını degıstırmısler lostdwarf abi neyse zaten motor haftasonu 800 km ye cıktı 330 km den bide 150 km ancak gıdıyo benzınle benzin ısıgı yandıgında gidip benzin alıyorum ama 9 litra alıyo problem bende mi yoksa daha benzin var mı? bi 5 litre kadar onu merak ediyorum dostum yardım eder misin??

Motosikleti
    CBR250
    9 litrelik diyecektim ama 160 km gidiyo

cruiserer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Jinlun JL150-5
    Alıntı kabir adlı üyeden alıntı
    9 litrelik diyecektim ama 160 km gidiyo
    Abi eğer o kadar yakıyorsa 130km/h hız yapması gayet normal Hatta bir racing kadar yaktığını düşünürsek 250km/h falan yapması gerekir bence
    \"Cruise through the street regardless of whatever going on behind you\"
    by Cruiserer

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abicim senin motorda bi sorun var heralde siteden bir MCT kullanıcısı kmde90bin yapıyor demişti.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler