Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Lastik Danışma Hattı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4
    Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilinen markalar dışında yol tutuşu iyi olan lastik varmı ?
    Bu sorunun cevabı çok seçenekli.Sana önerim lastik satılan yere git,bütçen dahilinde sana önerilenlerden birini seç.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    Alıntı _OLD_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sorunun cevabı çok seçenekli.Sana önerim lastik satılan yere git,bütçen dahilinde sana önerilenlerden birini seç.
    teşekür ederim

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı t.madde adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilinen markalar dışında yol tutuşu iyi olan lastik varmı ?
    Lastiğin bula bildiğin en yumuşağını bul tarihine bakmayı unutma(En bayat lastiği satmaya çalısırlar en fazla 1 senelik olmasına dikkat et)Çin malı lastiklerden uzakdur.Birinci sene iyidir kullandıkça kullandıkça sertleşiyorlar benim eskiden önde Duro vardı ön fren kayıp gidiyordu bonsun aldım öne frene basınca ön sispanıyonun indiğini farkettimBizim motorlarımızı çok hızlı olmadığı için İRC,Bonsun,cst,Maxxis kullana bilirsin.(CST ile Maxxiste çin malıdır ama çinin iyisi)
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    Alıntı mach1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastiğin bula bildiğin en yumuşağını bul tarihine bakmayı unutma(En bayat lastiği satmaya çalısırlar en fazla 1 senelik olmasına dikkat et)Çin malı lastiklerden uzakdur.Birinci sene iyidir kullandıkça kullandıkça sertleşiyorlar benim eskiden önde Duro vardı ön fren kayıp gidiyordu bonsun aldım öne frene basınca ön sispanıyonun indiğini farkettimBizim motorlarımızı çok hızlı olmadığı için İRC,Bonsun,cst,Maxxis kullana bilirsin.(CST ile Maxxiste çin malıdır ama çinin iyisi)
    teşekürler paşa

man4all - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f800 gs

monster696

arkadaşlar mıcırlı asfalt yolda ağırlıklı olarak bodrumun yaz sıcağında kullanılıcak olan virajlarda iyi yol tutan,azcıkta agresif sürüş katabilceğimiz en uzun ömürlü lastik nedir acaba?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:01 ----------

güncel......

Motosikleti
    MZ 251
    bende mz 251 var yeni lastik almayı düsünüyorum cantlar antigron cant tel değil yani ne marka lastik lastik alayım tubelessmi yapayım bana bir yol gösterin???
    :bounce:[COLOR="Red"][B]Aşk Çikolata Gibidir Araya Fıstıklar Girebilir[/B][/COLOR]:queen:::tutkuy::

turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Kanuni Seyhan 150; üzerindeki lastiklerli 7500 km'den sonra değiştirmek istiyorum. Lakin lastikler hafif yağışlı havalarda bile buz pateninde ilerliyormuşum gibi bir his veriyor

Motorsikletin lastik boyutları;
    Ön Lastik : 3,25-18
    Arka Lastik : 110/90-16
    Şimdi bu oranlar ne anlama geliyor? Ön ve arka teker boyutlarını belirten sayılar birbirlerine benzemiyorlar...Bu yüzden soruyorum...

Birde orta kalite veya biraz üstü hangi marka lastik önerebilirsiniz? Forumdaki ilgili konuları epey bir dolaştım,fakat bir türlü karar veremedim...Yardımcı olursanız sevinirim.

Teşekkürler..

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    ybr 125 için lastik bakıyorum hangi markanın lstiklerini tavsiye edersiniz??

Motosikleti
    tvs apache
    arkadaslar bende 125 ybr var bunun arka lastikgerekiyo orjınalı 90\90-18 veriyo ben buna ebat olark ne kadar buyuk takabilirim ve uygun birde yol için hangi marka modelını tavsiye edersiniz ilginiz için teşekür ederim

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    ıyı geceler arkadaşlar,motorum için (prelli lastık) 90-90-17 miclen baktım yok bostancı buz motora yoktu prellı bulursun dedı, sırkecı harıcı anadolu yakasında bılındık bır yer varmıdır satıcı (motorumun ustundekı ırc marka lasıtık ıkıncı degıstırısım bır turlu duzen tutmadı balans yaptırdım, yok ,fena sallıyo gıdonu,sırtı bozukmuş lastıgın bıde balans yapan baska lastıkcı varmı buz motor harıcı )

Tesla.tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge SR4 Max
    Ben de 120/70/12 ve 130/70/12 boyutlarındaki fabrika çıkışı naylon scooter lastiklerimi değiştirmek üzere michelin city grip sipariş ettim. En geç cuma taktırırım.
    106. km'deki lastiklerimi acaba satmam mümkün olur mu?
    Memleketin dahilinde iktidara sahip olanlar, gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler! M.K.Atatürk

Motosikleti
    tvs apache
    slm arkadaşlar sirkecideki motorcular acıkmıdır cuma gunu

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Konuyu hortlatarak şunu sormak istiyorum ki, bir commuter için ( örneğin ybr 125, cbf 150, xs-125 gibi ) özellikle ıslak zeminde yol tutuşu en iyi olan, bunun dışında kullanımından memnun kaldığınız lastik marka ve modelleri nelerdir? Motorumu yeni aldım, orjinal lastikleri duruyor üzerinde ve çok kayıyorlar. Bir de tubeless ile şambriyelli lastik arasında kullanım açısından ne fark var?
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

Motosikleti
    tvs apache
    Alıntı erimozel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu hortlatarak şunu sormak istiyorum ki, bir commuter için ( örneğin ybr 125, cbf 150, xs-125 gibi ) özellikle ıslak zeminde yol tutuşu en iyi olan, bunun dışında kullanımından memnun kaldığınız lastik marka ve modelleri nelerdir? Motorumu yeni aldım, orjinal lastikleri duruyor üzerinde ve çok kayıyorlar. Bir de tubeless ile şambriyelli lastik arasında kullanım açısından ne fark var?
    tabiki michelin plot spory bilen bilir her konuda en iyi lastik senin makınaya uygun ebadı mümkündür

arkadaşlar commuter için irc lastik almaya karar verdim, nr50 kar lastiği, çifti 150TL fakat bulunduğum yerde yok nette de yok satan. bilen denk gelen varsa bi söylesin. (bi tane buldum tek çekim yapıyo bana taksit yapan yer lazım)

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy X
    2.50-17 ve 2.75-17 ölçülerinde hangi lastikleri önerirsiniz arkadaşlar? Pek kalite marka bulunmuyor. Pirelli City Demon var çok pahalı, onun dışında unilli, irc, bonsun, billas. Başka da bir şey yok.

haydaraslan3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R 2013
    İyi günler arkadaşlar
    TVS Apache RTR 150 ye gidecek lastik varmıdır...

Keşana gidicem o yüzden önerilerinizi bekliyorum

teşekkürler
    www.facebook.com/haydaraslann ..... www.facebook.com/haydaraslancom
    Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir." www.haydaraslan.com
    A Rh (+)

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    hocam ırc uzun araştımalarım sonucunda.
    fiyat ve performans olarak en iiyi bu
    haydaraslan3 bunu beğendi.

haydaraslan3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R 2013
    Çok sağol eray kardeş

şu lastiği biraz daha ayrıntılı yazabilir misin?
    www.facebook.com/haydaraslann ..... www.facebook.com/haydaraslancom
    Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir." www.haydaraslan.com
    A Rh (+)

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy X
    Arkadaşlar Billas diye yerli bir marka var, kullananınız var mı?

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)