Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250 twister için yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    ertug001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 250 CBX
    slm arkadaşlar bilen arkadaşlardan yardım ben ikinci el 2004 model motor aldım 55 binde km rede.öğrenmek istediğim sabahları işe giderken motoru ilk çalıştırdığımda 3 dakika motoru çalıştırdıktan sonra yola cıkıyorum.ve tam ikinci vitese taktığımda gaz verip yol alırken debriyajı sıktığımda tam o esnada motor stop ediyor.sebebi ne olabilir..daha sonraları bu sorun olmuyor.Fakat E 6 ta hızlı yol alırken gene bir ara motor stop etmişti sebe ne olabilir.bilen arkadaşlardan yardım lütfen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ertug001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 250 CBX

hiç kimse bilmiyormu yaa?????

slm arkadaşlar bilen arkadaşlardan yardım ben ikinci el 2004 model motor aldım 55 binde km rede.öğrenmek istediğim sabahları işe giderken motoru ilk çalıştırdığımda 3 dakika motoru çalıştırdıktan sonra yola cıkıyorum.ve tam ikinci vitese taktığımda gaz verip yol alırken debriyajı sıktığımda tam o esnada motor stop ediyor.sebebi ne olabilir..daha sonraları bu sorun olmuyor.Fakat E 6 ta hızlı yol alırken gene bir ara motor stop etmişti sebe ne olabilir.bilen arkadaşlardan yardım lütfen

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    arkadaşım ne yalan söyleyim ben marşa bastıktan 10-15 sn.sonra rolanti 3-4 devir arasına çıkıyo...yani 3 dk.motoru ısıtıyorum diyince baya şaşırdım doğrusu... hele yüksek süratte motorun istep etmesini hiçmi hiç anlayamadım...ben CBX değil CBF kullanıyorum ama...
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)