Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

şu Motoru Biri Adam Akıllı Anlatsın Yahu ...!

Motovento
    REKLAM ALANI

Dedigim Motor Sym Gts 250 Nasıl Bir Motor Parça Durumu Fiyatlar Nedir Tavsiye Edermisiniz Kullanan Arkadaşlar Aydınlatırsa Sevirinirim Teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    arkadaşım ben tavsiye etmem niye diye soracaksan kısa anlatayım bende 250 cc scooter almayı düşünüyordum araya kriz girdi yaln oldu biraz araştırma yaptım gts 250 yide inceledim hp si düşük sadice 19hp sadice bu sebepten dolayı sym den vazgeçtim kalan özellikleri fena değil ama ben sana 250 cc olarak S&T MS3 ü öneririm
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    yedek parçaları çok pahalı değil piyasası var ama granaj ve aksesuarları para :D
    düşersen granajları çok pahalı motora düşmek için binilmez ama düşmeyen motor ve motorcu yoktur :D

fatih_ogar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet bayisi old. için her model!!!
    ben bi motorcu olarak gts 250 süper bi motor seramik silindir var xenon far var sis farı bile var
    ÜNLÜ MOTOSİKLET 3S ANA BAYİİ (SATIŞ -SERVİS -SATIŞ SONRASI HİZMET)...''BAJAJ''MONDİAL''KYMCO''FALCON' 0352 320 6791

Bence o kadarda kötü bir motor değil ama birde Kymco Xciting' 250ye bak derim.

fatih_ogar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet bayisi old. için her model!!!
    arkadaşım ben kayseri sym bayiisiyim bana sorarsan o motor kymcodan üstün bi motor ben akıllı uslu kullanırım kaza yapmam diosan al parçası bol ama pahalı demedi deme ama unutmaki o motor parça bozmazbu arada kayseri yamaha ve kymco bayiisiyim ama bence sym
    ÜNLÜ MOTOSİKLET 3S ANA BAYİİ (SATIŞ -SERVİS -SATIŞ SONRASI HİZMET)...''BAJAJ''MONDİAL''KYMCO''FALCON' 0352 320 6791

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Abiciim Bizim kullanan arkadaşlar var gayette memnunlar bende bir kaç defa bindim güzel motosiklet ben tavsiye ederim...
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

sebastian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    nexus500'den gsr600'e terfi etmişti bws100'e düştü
    Alıntı vatansever08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dedigim Motor Sym Gts 250 Nasıl Bir Motor Parça Durumu Fiyatlar Nedir Tavsiye Edermisiniz Kullanan Arkadaşlar Aydınlatırsa Sevirinirim Teşekkürler
    başlığı okuyunca, bende motosikletler hakkında teknik bilgi istediğini sandım

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o motor 5 para etmez. (bence)

Bence motoru kullanmadan yada onun hakkında kötüde olsa bilgilerini paylaşmadan motoru kötüleme. SYM scooter konusunda çok başarılı bir marka. Tamam vitesli motorları dandik ve tanıdık motorların kopyası olsada scooter öyle değil arkadaşın kafasını karıştırmayalım.

kullandım. 5 para etmez. isteyen alsın denesin yada o motordan kullananlara sorsun.

O zaman kötü yanlarını bir sırala.

Motosikleti
    sym gts 250 hussar 125
    al arkadaşım gayet güzel bi motor ikinci el aldım üstüne 15000 km yaptım şimdi25000 de o fiyata alacağın en iyi maksi scooter

çok zaman alır vaktim yok. bazı şeyler anlatılmaz yaşanır. ha 150cc makinaya binmişin ha ona aynı şey.yani bnm bindiğimde bana hissetdirdiği duygu oydu. kötü diosamda öyle felaket de değil. yani neye göre kötü dersen. diğer 250cc lere göre 5 para etmez.

Ben motorları kullanmadım ama birkaç birşey söylemek istiyorum bu motorun tekerleri 13. Bence yetersiz birazdaha büyük olmalıki çukurlarda vs. rahat edesiniz bana göre bu bir dezavantaj. AMa sonuçta dandik bir motorda değil. İlla alıcam diyorsan al ama o paraya daha iyileri var derim.

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Sym çok tutulmadığından satmanda zor olur eğer kymco,piaggio ve yamaha gibi markalarda servis,parça olanağın ve satış olarak daha rahat satarsın
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)