Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ARKADAŞLAR MOTOSİKLETE NOS TAKILIYORMU

Motovento
    REKLAM ALANI
    maynax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ama olacak
    ARKADAŞLAR MOTOSİKLETE NOS TAKILIYORMU

- Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    - Kullanıcıların özellikle forumdaki yazışmalarda olabildiğince düzgün Türkçe kullanmaları önerilir. Tamamı büyük harften oluşan, noktalama işaretlerine yer verilmemiş veya haddinden fazla seviyesiz bir tarzda yazılmış iletilerin zor anlaşıldığı ve anlaşılsa bile dikkate alınmadığı bilinmelidir. Bu tür hatalar ihtiva eden ileti veya başlıklar kaldırılabilir ve bu tür davranışları sergileyen üyelere ceza verilebilir...
    - Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Ne o taktırcan mı? o yüzden mi soruyorsun. takılıyor ayrıca, hiç gülme öyle
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

maynax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok ama olacak
    gerçektgen takılıyormu ben bunu bilmiyordum ortalama kaç paraya mal oluyor biliyormusun

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    örneğin scootera takılıyo 2 katına çıkıyo hız sen al motoru deneriz
    ERASER WİLL COME BACK

danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    kaç paraya takıldığını bilmiyorum, ama takılmış r6 gördüm.
    Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

tek serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    su an yok
    bu kacıncı oluyon bılıyon mu nos u soran sence sen bı dusun mantıklı gelıyomu sana nos sıstemı gelmıyosa bosver
    motorsikleti seveni bende severim herkese selam tek tekere devam

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Arkadaşlar noslu kaykay bile gördüm ne diyorsunuz. Ayrıca NOS sisteminin Quantum Tuningdeki tertibatının toplam fiyatı 1+1 yedek tüpüyle 16.000$, takılıyor yani ver parayı taktır. Ayrıca saçma sapan topicleri sırf laf olsun diye açma ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

dogasom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    NOS sistemini taktırıp onca parayı verdikten sonra birde her kullandığında motorun ömründen çalacaksın. 10 saniyelik keyifler için bunca masrafa girmek istersen sen bilirsin. Birde hangi motorda kullanacaksın? Scooterda kullanamazsın mesela, gerçek dört zamanlı çalışan 4 silindirli bir makine bulman lazım. İşin zor, kolay gelsin umarım başarırsın.

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler nos bildiğim kadarıyla olmuyor mantıken de olmaz zaten açtığın zaman önlastiği yere yapıştıramaz düşersin danger0 bence senin gördüğün turbodur...

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hani traktörlerin önünde ağırlıklar olurya öyle birişeyler düşünmen gerek

motorsikletprensi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx6R - Tvs Apache
    bana da pek mantıklı gelmiiyor...da gerçekten varsa bile cidden 10 sn lik keyif için o kadar paraya değmez...

ugurcan04 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dayım sayesinde artık yamaha R6
    yabamcı bir internet sitesini gezerken nos lu bir hayabusa görmüştüm.motorun selesini çıkarmışlar resmini çekmişlerdi.nos tüpünü arka koltuğun altına yerleştirmişler arka koltuğu iptal etmişlerdi.bayaa dikkatimi çekmişti özellikle bir hayabusada bunu kullanmak biraz cesaret ister

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    Geçen sene motorbike dergisinde ayrıntılarıyla yazmıştı. Şimdi arvişi karıştırp bakardım ama çok yorgunum.. Motosiklet için 3000 euro yada dolar a tamamen takılıyor.. İstanbulda Performans motorda.. İzmirdede takanlar var.. İzmirde sarı bi ZX-12 var full modifiyeli ve noslu.. Oda dergiye çıkmıştı
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

Motosikleti
    Honda NX4 Falcon
    Ben de çok önceleri bir motosiklet fuarında Harley Standında NOS takılmış bir motor görmüştüm ama öyle bir motorum olsa da NOS mos kullanmam walla...

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r
    abi iyi güzel nos taktıracan ama 10 sene gidecek motor 1 sene gitmez... bu da hiç bir şeye yaramaz.... imkansız diye bir şey yoktur modifiye ile en dandik scoter dan en pahalı hız motorlarına bile takarsın ama motoru iki günde eline alırsın....bu da mantık ilkelerine ters geliyor.... paran varsa taktır.... ben daha da bir şey demem...
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler