Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

keeway süperlight 150 için iyi bir usta veya izmir servisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    northern - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    arkadaşlar neden bu tamircilere ben usta ismini yakıştıramıyorum
    ve motordan anlayan hakkından fazlasını almayan bir usta kaldımı izmirde bilen varmı
    mterayes26 bunu beğendi.
    annem beni öldürecek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cancagliyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99 Honda XL600 Transalp-11 Honda Cbf 150
    valla kardes bendede aynı motordan var bende kahramanlarda huseyın ustaya goturuyorum hem ıyı ustadır hemde fazla para almaz.servıse gıdınce bende cok buldum parayı ama sonra motomaxa sordugumda servıslere tavsıye ettıgı ıscılık saat fıyatı 35 ytl ımıs durum boyle oluncada aldıkları para normal geldı bana

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı cancagliyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardes bendede aynı motordan var bende kahramanlarda huseyın ustaya goturuyorum hem ıyı ustadır hemde fazla para almaz.servıse gıdınce bende cok buldum parayı ama sonra motomaxa sordugumda servıslere tavsıye ettıgı ıscılık saat fıyatı 35 ytl ımıs durum boyle oluncada aldıkları para normal geldı bana
    Hüseyin Usta'nın tam yeri neresi? Ben yeni bir motosiklet kullanıcısıyım. Keeway ile başladım. Aldığım yer de iyi ama, keeway konusunda yetersiz.
    Viteslerin takılması ve arka lastik konusunda güvenilir yönlendirmeleri olan ir ustaya ihtiyacım var.
    İzmir keeway kullanıcılarıyla bilgi paylaşımında olan bir platform oluşması derdindeyim ben de
    Araç güzel ama, keklenmememek için başka mekânlara gidemiyorum henüz. El atalım şu derdimize...

Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    arkadaşlar ben ilk servisim o idi ama memnun kalmadım belki değişmiştir

arkadaşlar izmirden buluşmak isteyen olursa 05552781263 bilgehan
    annem beni öldürecek

Motosikleti
    Alıntı komet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hüseyin Usta'nın tam yeri neresi? Ben yeni bir motosiklet kullanıcısıyım. Keeway ile başladım. Aldığım yer de iyi ama, keeway konusunda yetersiz.
    Viteslerin takılması ve arka lastik konusunda güvenilir yönlendirmeleri olan ir ustaya ihtiyacım var.
    İzmir keeway kullanıcılarıyla bilgi paylaşımında olan bir platform oluşması derdindeyim ben de
    Araç güzel ama, keklenmememek için başka mekânlara gidemiyorum henüz. El atalım şu derdimize...
    arkadaşım merhaba huseyın ustanın adresi:1411 sokak no:56/a kahramanlar/izmir
    telefon:0232 489 55 37 ben valla hıc baska yere gıtmıyorum gayet guzel usta gıttıgınde sana yardımcı olacaktır

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı cancagliyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım merhaba huseyın ustanın adresi:1411 sokak no:56/a kahramanlar/izmir
    telefon:0232 489 55 37 ben valla hıc baska yere gıtmıyorum gayet guzel usta gıttıgınde sana yardımcı olacaktır
    Teşekkür ederim

Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    arkadaşlar hüseyini ben sevmedim en güzeli ksk da motoshop
    annem beni öldürecek

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı northern adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hüseyini ben sevmedim en güzeli ksk da motoshop
    Neden sevmediğinizin ve diğerinin en güzeli olduğunun anektodlarını da paylaşırsanız daha bir güsel olur
    Hani, güvenirlilikli hizmete yönelik ortam oluşturma derdindeyiz, o yüzden

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Urla Küçük Sanayi'deki Sabri Usta ve Oğullarını tavsiye ederim.
    Tel: 754-4314
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    walla benim motorun anasını ağlattı ve samimi değil soğuk birisi yağhanelerdeki garantiden değişen parça için bile para istedi kahramanlarda ahmet usta paraya tapan imansızın teki ben ksk daki motoshop en iyisi bence urladaki nasıl acaba bilmiyorum bakım için ne kadar alıyor abii
    annem beni öldürecek

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    İzmir'de öndeki camı yenileteceğim uygun fiyat sunan bir yer var mı?
    Çatlamıştı bağlantı yerinden. Geçen gün motoru yan ayaklıkla park ederken dikkatsizlik eseri, o kısmı direğe yaslayıp düşürdüm
    fiberglass cam işini ucuza nereden yaptırabiliriz?

Motosikleti
    Alıntı komet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmir'de öndeki camı yenileteceğim uygun fiyat sunan bir yer var mı?
    Çatlamıştı bağlantı yerinden. Geçen gün motoru yan ayaklıkla park ederken dikkatsizlik eseri, o kısmı direğe yaslayıp düşürdüm
    fiberglass cam işini ucuza nereden yaptırabiliriz?
    izmirde hiç bilmiyorumda superlight 150 nin forumda eskı sayfalarını bi karıştır orda daha once gecmıstı bu konu on camın 30-35 ytl olgunu soluolardı belkı ordan bırı yardım ederse ıstanbuldan yolattırabılırsın izmirde bulamazsan

Çiğli yolu üzerinde Göçmen diye biri varmış çok iyi bi ustaymış onu tavsiye edeyim zira çok güvenilir bi isim verdi kendisinin ismini zamanında kimsenin yapamadığı bir şeyi o hemen çözmüş MDnin moderatörleri tanıyor kendisini geçen buluştuğumuzda konuşmuştuk. Ona sorabilirsiniz. Kolay gelsin
    İYİ ŞANSIMIZ BOL OLSUN MOTOSİKLET KARDEŞLİĞİ

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Teşekkürler yönlendirmeler için (cancagliyan ve cc delisi).
    superlight 150 forumunu ihtirasla takip ediyorum. Ama bu tür bir malzemeye 20 -25 ytl üzerinde ödeme yapmak fahiş geliyor bana. Ama, techizatı bulunan çevreniz yoksa el mahkum.
    Ben eski bir tornacıyım. İyi kötü işçilik ve maliyet üzerine fikir yürütebiliyorum halen. Bu yüzden, hilâl'deki bit pazarını gezip usta ve ya parçacı keşfetme derdine düştüm ister istemez
    Hani bende her fiyat sunana göz kırpacak yapı olsa keeway almazdım ihtimalle
    "ucuz etin yahnisi bizde ağır olur" kısmını ünleyenlere göz kırpmammümkün değil
    Şu çiğli yolu üzerindeki "göçmen"i bulmaya çalışacağım ilkin tabii ki
    Tam adres verene de ayrıca teşekkür ederim

Motosikleti
    http://www.motomax.com.tr/servisler.asp?il=232
    sayın komet verdiğim linkte izmirin tüm servislerine ulaşabilirsin ama cc delisinin verdiği adresi bende bilmiyorum

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Bugün kahramanlardaki ahmet usta ile motosikletimdeki küçük sorunları hallettirdim. Motosiklet boğulup duruyordu. Köstence köprüsünün oradaki özgül moto'ya para kaptırmaktan boğuldum zaten, sorunu çözmedikleri gibi bir şeyler kakalamaya çalıyır oldular artık. Ahmet usta'da arızanın tesbbiti neticesinde hava filtresi temizliği, zıngırdayan bir kaç vidanın değiştirilmesive zincir gerdirme için 20 ytl ödedim. Mâkul geldi. Balataların kısa zamanda değiştirilmesi tavsiyesinde bulundu. 80-90 ytl eder dedi.
    Görüşlerinizi beklemekteyim.

Motosikleti
    Rks Titanic 150 S
    balataların sana maliyeti abi 50 geçmemesi lazım şahsen ben kendim değiştireceğim
    annem beni öldürecek

Motosikleti
    keewaysüperlight 150
    keway süperlight 150 cc için arka fren kampana kapağı gerek, artı olarak flaşör, sinyal vs. çalışmasında sorun çıkartıyo, birde motoru mat haki(yeşil) ye boyatmak istiyorum bu konularda bana yardımcı olacak süper iyi insanlara ihtiyacım var...izmirde bunları nereden nasıl temin ederim kampana kapağı ve flaşör için başka marka ve modellerin parcaları uyar mı... güvenilir bi usta vb..gerek... birde izmirde keeway süperciler clup gibi bişiy kurmuş iştiraks edelim mümkünse...hörmetler eder sorunlara ışık tutacak yüce insanlardan haber beklerim. adres serkan.topkaya@hotmail.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler