Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbf e fren

Motovento
    REKLAM ALANI
    timtim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok malesef olcağada benzemior.
    arkadaşlar merhaba bende cbf 250 var bu motorun ön frenleri değiştirsem daha kuvetli olcak şekilde disk ve kaliperleri değiştirsem olurmu olursa kaça mal olur bilgisi olan varmı kısaca ön frenin performansını arttırmak için ne kadar gerekiyo bir iki arkadaşla konuştum da ön fren daha kuvvetli olsa iyi olurdu dedilerde bende öle düşünüyom neyse bilgi verebilecek arkadaşlardan haber bekliyom

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Gerek yok gibi bence, sonuçta motorun kaliteli bir marka ve sanırım o marka o makina için yeterli olan fren sistemini kullanmıştır. Yapmak istediğin işlem hem çok zor hemde masraflı olacaktır, senin ön frende bir sorun olmadığına eminmisin. Bence başka bir cbf 250 bul ve bir bin bakalım, sanırım senin freninde bir sorun var.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    eyong görüşün için sağol benim frenlerimde problem olduğunu sanmıyorum normal gözüküyo ve zaten ben 1000 bakımında sordum özellikle fren ve zinzirimde problem varmı diye baktılar servisteki arkadaşlarada sürdü prb olmadını söledilerben sadece daha kuvvetli olması açısından sölemiştim bazı arkadaşlarım da da motor var onlarda iyi ama daha kuvvetli olsa iyi olur dedilerde ondan sordum

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    O zaman farklı marka bir balata kullan, eğer sorunun çözülürse o balatayı kullanırsın. Yoksa başka bişeyi kurcalayıp masraf çıkarma.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    değiştircek olursakta servise yaptırmam iyi olur sanırım ben bi araştırmada yapayım da kaça mal olur veya sadece balatalar kaça mal olur gerçi dedim gibi frenlerim iyi ama daha kuvvetli olması açısından sormuştum genede sağol eyong

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler