Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sıcak egzosa yapışan branda???

Motovento
    REKLAM ALANI
    Emre09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam o yıkaya yıkaya çıkar sanki...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Yolda giderken kalın bir ambalaj poşeti yapışmış egsoza kaskın altından altından bir koku. Biraz gidince geçer dedim koku halen var. Kırmızıda durdum iyice ağıtlaştı koku. Sonradan farkettim poşeti
    Egsozdan kurtardım poşeti ama 1 hafta her çalıştığında koktu. Temizledim ama kahverengi lekesi halen duruyor.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Zaman her şeyin ilacidir en büyük derdin bu olsun zaman her şeyi halleder.

Fiery_boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 ABS
    Arkadaşlar konu soğumuş ama ben tecrübemi paylaşmak isterim. mt7'me geçen hafta sokakta poşet yapıştı ben geçip gittim sandım ama öyle olmamış egzoza yapışmış meret. neyseki ilk ışıklarda söküp attım. ne zaman çalıştırıp gazlasam koku yayılıyodu ama buna dün dur dedim benim biraz geç oldu ama tam oldu. malzemeleri yazıyorum. pompacıdan alacağınız küçük şaşal içine biraz mazot ve skoçbrayt işinizi muazzam görür. motosiklet soğukken o egzozun kararan yerine doğru yöneliyoruz sonra skoçbrayta mazotu döküp skoçun sarı yeriyle sert şekilde ovalıyoruz. bu şekilde kaymak gibi oluyor. eğer yapışan yer önemsizse skoçun yeşil sert yeriyle de yapabilirsiniz. eğer çıkmazsa nalburdan boya sökücü alın. sprey olanından. soğukken spreyi lekeye sıkıp bekleyin orası kabarcık olacak sonra kuru bezi sürüp alabilirsiniz. (bunu bana pompacı anlatı. sadjhgasljdkhkjsda)

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Benim branda yapışmadı ama delindi o bölge.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)