Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

İstanbul'da En İyi HONDA Servisi Hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mkirdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700D
    Sizce İstanbul'da en iyi Honda servisi hangisi? Tecrübelerinizi yazarsanız tüm Honda kullanıcıları yararlanabilir. Kalite, İlgi, Ücretlendirme, Müşteriye Güven verme, İşi Zamanında teslim etme gibi kıstasları gözönünde bulunarak yazmanızı rica ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    bütün honda servisleri aynı bana göre çünkü hondanın belli bir hizmet standartı var ama bazı bayilerde kişilere bağlı olarak bu farklılık gösteribilir anadolu yakasında D&B motor var ümraniye hüseyin abi dünya tatlısı bir insan aynı şekilde avrupa yakasında yeniköy pazarbaşı honda engin abi de çok beyefendi ve prensipleri olan saygıdeğer bir insan her iki yeri de tavsiye ederim

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Anadolu Yakasında KONŞUK MOTOR. Sahibi Mehmet Konşuk u atölye de çalışan diğer insanlardan ayırt edemezsiniz. Tecrübeli ustalar var. Bence bir serviste en güzel şey yıllar geçse de hep aynı ustaları görmektir. Bu kurum ciddiyetinin en önemli özelliğidir.
    Ayrıca Mehmet Bey motor aşığı biridir. Oğlu Gökhan ve aile bireyleri de aynı yerde çalışmaktadırlar. Yaptıkları işin sonuna kadar arkasında oldular hep.
    kesinlikle tavsiye ederim. Hem satış Hem servis (Gerçi Honda nın prensibi de zaten bu ya) güvenebilirsiniz
    Poturdak

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    duyduğuma göre mototal hiç gitmedim ama giden herkes memnun kalıyo

Bende Pazarbaşı Yeniköy Honda servisinden çok memnunum. Garantiden parça değiştirirken hiç zorluk çıkartmadılar.

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Diğerleri nasıldır bilmiyorum ama Pazarbaşı Yeniköy Honda gerçekten çok iyi.
    Ben 2.ci el motorumu ordan aldım ve çok memnunum,gerek ilgileri gerekse servis kalitesi ve iş takibi mükemmel.

limp65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sencetyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Pazarbaşı Yeniköy Honda servisinden çok memnunum. Garantiden parça değiştirirken hiç zorluk çıkartmadılar.
    +1000 kesinlikle çalışan kişiler ve dükkan sahipleri çok bilgili ve duyarlı. mesela ilk defa motor alacak olsanızyeterli paranız olsa bile cbr600rr alamazsınız. parasıyla değilmi kardeşim, orda değil işte

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesinlikle Mototal... Tanıdığım herkes mototal'a gidiyor ve şimdiye kadar memnun olmayan görmedim... Bir de D&B motoru methediyorlar...

Özen'e gitme derim , hakkında çok şikayet var , onun dışındaki servisler iyi , ama ben Mototal'i şiddetle tavsiye ederim.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı limp65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1000 kesinlikle çalışan kişiler ve dükkan sahipleri çok bilgili ve duyarlı. mesela ilk defa motor alacak olsanızyeterli paranız olsa bile cbr600rr alamazsınız. parasıyla değilmi kardeşim, orda değil işte
    ben de 600F'imi ordan aldım ve alana kadar ne diller döktüm anlatamam amma hakkaten işi bu kadar ciddiye alan başka bir bayi tanımıyorum

Motosikleti
    inşallah gt 250 r olacak
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle Mototal... Tanıdığım herkes mototal'a gidiyor ve şimdiye kadar memnun olmayan görmedim... Bir de D&B motoru methediyorlar...

Özen'e gitme derim , hakkında çok şikayet var , onun dışındaki servisler iyi , ama ben Mototal'i şiddetle tavsiye ederim.
    özene ben gidiyodum cok pişmanım şimdi keşke maymun gözünü erken açsaydı diyorum

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    donniedarko

Evet Mototal'in de politikası bu şekilde... Gidip başlangıç için 600RR alacağım derseniz kesinlikle vermiyorlar... Hatta eğer yeterli tecrübeniz yoksa motoru büyütebilmek için bayağı uğraşmanız gerekli
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

limp65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah özen motoru düşmanımın başına vermesin diyorum, başka bişey demiyorum
    weirdo1 bunu beğendi.

marten1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ 6 Diversion F
    allah özen motoru düşmanımın başına vermesin diyorum, başka bişey demiyorum
    bide şirinevlerdeki otoseveri

hurricane77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SW 600 ABS
    Yeniköyde ki pazarbaşı motor gerçekjten çok iyi ustabaşı çok yetenekli bir insan..
    Oyun bitince Şah da Piyonda aynı kutuya konur...

SW 600

izel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan
    Mototal e gidiyorum şikayetim yoktur. Canı gönülden ilgilenmeye çalışıyolar.
    34 BC 8561
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    bende pazarbaşından aldım daha önce hiç kullanmadıgım için basıma hoca verip cıkarttılar magazadan sagolsunlar cok düşünceliler.servisleri de iyi.ama mototal da cok iyi oytun usta gercekten bi tane.özen motor konusundaki düşüncelerinize katılıyorum sanki müşteri değilmişiz gibi davranıyorlar.istoç ta basıma geleni anlatayım.özen motorun önüne park ettim montlara bakacaktım servisteki usta cok kalacakmı motor dedi.magazalarına giriyorum kapıdaki motor cok kalacakmı diye soruyorlar siz düşünün artık gerisini
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadolu Yakasında KONŞUK MOTOR. Sahibi Mehmet Konşuk u atölye de çalışan diğer insanlardan ayırt edemezsiniz. Tecrübeli ustalar var. Bence bir serviste en güzel şey yıllar geçse de hep aynı ustaları görmektir. Bu kurum ciddiyetinin en önemli özelliğidir.
    Ayrıca Mehmet Bey motor aşığı biridir. Oğlu Gökhan ve aile bireyleri de aynı yerde çalışmaktadırlar. Yaptıkları işin sonuna kadar arkasında oldular hep.
    kesinlikle tavsiye ederim. Hem satış Hem servis (Gerçi Honda nın prensibi de zaten bu ya) güvenebilirsiniz
    Aynen bende Muzaffer abi ye katılıyorum bende motorun bakımlarını orda yaptırıyorum tavsiye ederim...
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

ERYİLMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R1 06
    bende ümraniye d&b motora gidiyorum gayet ilgililer.
    DRİFT RELİGİON

mkirdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700D
    KONŞUK ve PAZARBAŞI nın telefon ve adreslerini gidenler yazabilirmi lütfen

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    KONŞUK MOTOR:
    Tugay yolu cd:No:65 Cevizli / Kartal / İSTANBUL
    0216 441 29 29
    Servet Aydın
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler