Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul'da En İyi HONDA Servisi Hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Anadolu Yakası : Mototal
    Avrupa Yakası : Otosever.
    Neden diye sormayın,tecrübe diyebiliriz
    Herkes hakettiğini yaşar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Gerci kullandığınız motor modelleri yazıyor ama Honda motosiklet servisleri her modele bakabiliyormu. Mesala Kymco kullanırken bir kymcocu arkadaştan duydum. Servis Xciting 500 u görünce güzel makınaymış. Bakabilirmiyim demiş.

Onun için yüksek cc kullanan arkadaşlar genelde hangi servisi tercih ediyor.
    Bir servise x model daha cok gidiyor. O ustalar o modellerde ustalaşmıştır mesela.

Birde Yukarda bir servis 120 istemiş Konşuk motor 25 ytl almış. Honda servislerinde servis ucretleri standart değilmidir.

Birde yol yardımı olarak 0212 234 66 32 yı aradım. Yol yardımı için 0212 233 27 38 nolu telefon numarasını verdiler. Ben motorumu Güngör motor pendikten aldım. Şu an satış bölümünde yim. Servis ile ilgili görüşlerimi zamanla burda aktaracağım. Onlardada gündüz yol yardımı var. Gece veya gündüz yol yardımı alan varmı. Ne şekilde cereyan etti.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Motosikleti
    honda cbr 125r
    ben ümraniye d&b (doğu ve batı motorlu taşıtlar) a gidiyorum gayet memnunum tavsiye ederim. (ergin usta) servis danışmanı kasım abi çok ilgililer.
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIRR. DeLi RüZgArr.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sbuyukkilic
    Honda servisleri baska marka motosikletlere bakamaz.

Hasanpasa (Kadikoy) Mototal servisi daha cok yuksek cc motorlara bakar. Servisi kalitelidir.

Servislerde ucretler standarttir. Fakat yag fiyatlari ve anlasmali olduklari firmalarin fiyatlari farklidir.
    Honda servislerinde bakimlar saat uzerinden fiyatlandirilir.
    Bazi Honda servisleri fazla saat yazabilirken bazilari az yazabilir.
    Veya bazi servisler bir parcaya degisim verebilirken digeri tamir verebilir.
    Bunlar fiyati degistiren etkenlerdir.

Honda servisleri iyidir (bazilari haric) , fakat her zaman akilli olmali , parca degisiminden ve bakimindan once tutari sormaliyiz.
    Unutmayin ; sizin onaylamadiginiz hicbirsey icin sorumlu tutulamazsiniz.

Ben cbr kullanirken yol yardimi motosikletler icin yoktu. Simdi bilmiyorum.
    Yolda kalmis ve Honda otomobil yol yardimini aramistim. Bana devasa bir cekici yollamislardi. Tam ortasina motoru koymustuk , nasil gorundugunu gormeliydiniz... Parasini cebimden vermistim fakat sorunun garanti kapsaminda oldugu anlasilinca param geri odenmisti.

Avrupa yakasinda yasamama ragmen 3 servis tavsiye edebilirim.
    1)D&B motor
    2)Konsuk motor
    3)Mototal
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Deauville NT 700 kullanıcıları Anadolu yakasında hangi servisi tercih ediyor.

Birde Cep numarasından aranamayan 0800211 61 65 nolu 7/24 tel nosuda var.

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    metehan ın tavsiyesiyle daha bugün gittim D&B MOTOR dört dörtlük servis kesinlikle tavsiye ederim.

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Anadolu yakasında ve avrupa yakasında Gidilebilecek , motor teslim edilebilecek iyi servisler var.
    Ancak en doğru cevabı kullanıcılar verecektir.

sünnetci özen motor

allah kimseyi özen motora düşürmesin accayip kaptırıyolar...............!!!!!!!!

her 4 serviste birbirini sewmez ama hepninde servisi ayrıcalıktır süperrrr!!!!!!!!!

konşuk pazarbaşı dnb güngör

t00t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    Konuşmak istemiyorum ; SADECE HONDA ESENGÜL KARDEŞLER SADECE SERViS yapmaktadır.Ben daha 1 hafta önce ordaydım Kendileri Erzincanlı sıcak anadolu insanı -maşallah- tel:0216-348-63-85

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    diğerlerini bilmem ama KONŞUK çok ilgili.

leto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var ama markasını yazmak istemiyor artık.....
    Eski 600RR ımı Esengül kardeşlere Ali ustaya götürüyordum. Gayette memlundum.
    2. 600 RR ımı özen motordan aldım. kazara arkadaş giderken bende gittiğim bir gün 6000 km bakımınıda yaptırayım bari dediğim. Keşke yaptırmayaymışım, yarım litre fazla yağ koymuşlar makina kendini şaşırdı. Sonra tekrar ali ustaya gittim (ücret almadılar ayrıca)
    Ben şiddettel Ali ESENGÜL' Ü tavsiye ederim.
    Tanrı motor kullansaydı racing kullanırdı...

ALPERRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500 GRİ
    d&b ve esengül de yaptırdım motorumun bakımlarını her iki serviste iyi ama esengül çok farklı ben daha motosikletimde yapılmasını istediklerimi söylemeden yapmışlardı. ve açıkçası motorumu güvenle oraya bırakabilirim hiç gözüm arkada kalmadan. yanlız 12000 bakımı için bi 256 tl aldılar benden fiyatı biraz tuzlu.

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Arkadaşlar izninizle konuyu hortlatıyorum!

Servis kısmını bilemiyorum (henüz denemedim) ama satış konusunda Honda Pazarbaşı tek kelimeyle kusursuz!

Bu tür iddialı lafları çok etmem, daha önceden tanışmışlığım falan da yok, ama kötü örnekleri buralarda anlatıyoruz, iyi örneklerden de bahsedelim istedim.

Şu an sahibi olduğum Transalp motorumu Honda Pazarbaşı'ndan aldım. Motorun ilanını sahibinden.com'da görmüştüm. Telefonda Engin Pazarbaşı'yla görüştüm. Kendisi gayet açık konuştu. Motorun iyi taraflarını ve kusurlarını bir bir anlattı. Gittiğimde ilginç şekilde bana ilk olarak motorun kusurlarını gösterdi (tek tek!).

Satın almaya karar verdim, kapora bile istemediler. Ertesi gün satış yapıldı ve işlemlerle kendi muamelecilerinin ilgileneceğini söylediler. Engin Bey satışın her aşamasında telefonla, faksla, SMS ile bana bilgi verdi.

Bir aşamada tamamen Trafik Şube ile Maliye arasındaki saçma bir koordinasyon eksikliği yüzünden bir problem çıktı. Pazarbaşı Motor'un, motorun asıl sahibinin veya benim hiçbir kusurum olmamasına rağmen bürokrasi yüzünden işler biraz sarpa sardı. Bu durum karşısında Engin Bey'in ne kadar çabaladığını çok net olarak gördüm. İyi ki işlemleri ben değil de onlar yapmış! (Bunları ilk kez bir satıcı için söylüyorum, inanın bana!)

Sonuçta şunu öğrendim ki bu piyasada kazıkçı, üçkağıtçı, çakal satıcı tayfasının yanında işini hakkıyla yapan, efendi insanlar da var; ve bu insanlar da böyle olumlu yorumları hak ediyor.

Dediğim gibi, servisini deneme şansım olmadı ama servise de satıştaki kadar özen gösteriyorlarsa çok çok iyi olduklarına eminim.
    Ağır metal insanı...

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Aslında ortada cok guzel bır tablo oldugu acık.
    Birbiriyle mennunıyette yarışan servisler.

Honda acısından guzel bır durum.

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Bu arada motorumun 12000 bakımını Esengül'de yaptırdım, ayrıca lastiklerimi de orada yeniledim. Ufak tefek onarımlar da oldu. Şikayet edebileceğim tek bir konu olmadı.

Esengül'ü rahatlıkla tavsiye edebilirim.
    Ağır metal insanı...

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı emrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada motorumun 12000 bakımını Esengül'de yaptırdım, ayrıca lastiklerimi de orada yeniledim. Ufak tefek onarımlar da oldu. Şikayet edebileceğim tek bir konu olmadı.

Esengül'ü rahatlıkla tavsiye edebilirim.
    Bi mekaniker olarak söyliyeceğim tek şey, Ali ustanın tecrübesinin tartışılmaz olduğudur.
    GKN MOTORS

adasel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF1000
    Ben Pendik-Güngör Motor'a gidiyorum servise. Yüksek cc makinelerde iyi olduğunu duymuştum. Öyle başladık hala da devam ediyor. Birde asıl önemli olan, sürekli aynı servise gitmek. Ne kadar sık aynı ustalara giderseniz karşılıklı samimiyette o kadar iyi oluyor. Sadece servis olarak değil, kişisel ilişkilerde her noktada olduğu kadar servis işinde de çok önemli.
    Keway SS250 - Honda CBF250 - Honda CBF500 - Honda CBF600SA (Enj) - Honda XL650 Transalp - BMW F800GS - CBF1000

Motosikleti
    CBR250R
    Arkadaşlar,
    Honda motosiklet ümraniye bayi olan Doğu ve Batı Motorlu Taşıtlar san tic ltd şti'nden 2 hafta önce peşinatını da vererek cbr250r almak istedim. Peşinatı öderken 2-3 gün içerisinde teslim edebileceklerini söylediler. Fakat demin aradım hala ne zaman teslim edebilecekleri konusunda kesin konuşamıyorlar. İki haftadır işlemleri bitirip teslimat yapamadıklarına sebep olarak vergi dairesinde sistemlerin çalışmaması gibi sebepler buldular. Fakat bir vergi dairesi 2 hafta çalışmaz mı! ayrıca motoru teslim edebilmek için ellerinde yeterli kaynak olmadığı için ileriki günlerde teslim edebileceklerini söylüyorlar. Kesin bir gün veremiyorlar. Bana yakın oldukları için tercih etmiştim. Fakat en güzeli büyük bayilerden almakmış. Yazdan kalma şu günlerde biraz binerim diye düşünmüştüm. Fakat ticaret yapmak için yalan söyleyen insanlar yüzünden hevesim kursağımda kaldı. Ben bu bayiden hiç memnun kalmadım. Servisini denemedim ama satıştakiler hiç güven vermiyor.
    agalar bunu beğendi.

knoyal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ8
    1000km ve 3000km bakımlarımı Honda Pazarbası'nda yaptırdım.Motor model'i bakmaksızın hepsıne aynı özeni gösteriyolar.Ben cok memnunum

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motorsaykıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,
    Honda motosiklet ümraniye bayi olan Doğu ve Batı Motorlu Taşıtlar san tic ltd şti'nden 2 hafta önce peşinatını da vererek cbr250r almak istedim. Peşinatı öderken 2-3 gün içerisinde teslim edebileceklerini söylediler. Fakat demin aradım hala ne zaman teslim edebilecekleri konusunda kesin konuşamıyorlar. İki haftadır işlemleri bitirip teslimat yapamadıklarına sebep olarak vergi dairesinde sistemlerin çalışmaması gibi sebepler buldular. Fakat bir vergi dairesi 2 hafta çalışmaz mı! ayrıca motoru teslim edebilmek için ellerinde yeterli kaynak olmadığı için ileriki günlerde teslim edebileceklerini söylüyorlar. Kesin bir gün veremiyorlar. Bana yakın oldukları için tercih etmiştim. Fakat en güzeli büyük bayilerden almakmış. Yazdan kalma şu günlerde biraz binerim diye düşünmüştüm. Fakat ticaret yapmak için yalan söyleyen insanlar yüzünden hevesim kursağımda kaldı. Ben bu bayiden hiç memnun kalmadım. Servisini denemedim ama satıştakiler hiç güven vermiyor.
    Doğu batı honda dan ağustos ayında sıfır cbr600f aldım 1 hafta içinde teslim ettiler. Sene sonu olduğu için yoğunluk normal.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler