Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

cbr 125 yakıt ve lastık yardımı lutfeeennn

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı _Si_BeMoL_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    ya dedım ya ılk defa aprılla 125 duyuyom.ben bellı modellere bı kıtlıyom kafayı ıcını dısını ogrenıyom sonra yenı bı motor daha duyuyom hadeeeeee.. don basa.yıne arastır ogren tartıs. ama aprıllayıda arastırıcam.olmadı beklerım kısın cıkmasını.onumuzdekı yaza yenı aprıllamla gırerım belkı bellımı olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Aprillayı nasıl duymazsın, şimdi dayağı hakettin ehehe SR ve RS modelini sakın karıştırma SR modeli scooterdır RS modeli racing araştırmanı ona göre yap. Hadi bakalım kolay gelsin sana ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    MeTaL,
    + 1
    O hıza orjinal haliyle ve normal şartlarda ulaşsın bende veririm motorumu
    Ayrıca 100 mk de 2.2 lt den daha fazla yakacağıda garanti, 125 cc normal bir scooter bile ortalama 3 lt yakarken performans için üretilmiş olan (en azından tipi öle) CBR 125 daha fazla yakar. Ha tabi devamlı olarak 50-60 km ile gidersen dorudur o yakıt miktarı
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cbr 125 iki kişi iken, hava şartları uygunken, rüzgar arkadan güzelce eserken ve dik bir yakuştan inerken yapabilir.
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    bencede sipariş etmeden önce bir gör ve üstüne otur derim şu ana kadar ses çıkartmadım ama boyum 1.90 diyince söylemeden duramadım baba motor ortada markada ortada bunlara hiçbişey diyeceğimiz yok ama senin boyuna o motor bisiklet gibi kalır ben genede sonradan pişman olmaktansa ne yap et harhangi bir yerde gör derim

Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    bende aynı seyı dusunuyom.aldıktan sonra oturupta dızlerımı kucagıma alıcama kutahaya gıdıp gormek daha ıyıdır .bide bana aprılla rs 125 resmı teknık ozellıklerı falan bulabılecegım bı sıte yada lınk verırmısınız

ohyeah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 GS DAKAR
    arkadaslar cbr 125 burda cok war. motor sonucta honda, kalitesi belli ama bana soracak olursan racing motor için cok gereksiz. abileri cbr 600 lerinin goruntu olarak aynısı ( kucultulmusu) buraya kadar iyi fakat motordan ne racing sesi cıkıyo nede onun performansını gosterebiliyo. kalkıslarda tabiki daha atik ama uzun yol için yada uzun sureli kullanım için rahat degil. son olarak eger iri yarı bi arkadassan motor altında oyuncak gibi durur buda biraz komik oluyo ozellikle ,iki kişi binerken. Ama gercektengoruntu olarak hos bi model ozellikle repsol olanı.
    Bizim devlet idaresinde takip ettiğimiz prensipleri, gökten indiği sanılan kitapların dogmalarıyla asla bir tutulmamalıdır. Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil, doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz
    M.Kemal ATATÜRK

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Sesi hiç önemli değil. Geçen gün sinemadan çıkıyorudum ve bir ZZR 1100 sesi duydum arkamı döndüm birde ne göreyim Cbr 125 Repsol eksoz modifiyesi 300 YTL civarında ama keşke olay seste bitse...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    arkadaslar buraya bı cbr 125 resmı koyyuyorum.sızce surucunun durusu normalmı?? bana bıraz kucuk gelmıs motor gıbı geldı.

barisci26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    _Si_BeMoL_ sen boyum 190 diyorsun o zaman biraz zor. Ama boyun 175 olsa zar zor olurda bu motor sana çok küçük gelir.

Bu motor Aprillanın 50cc lik motoruymuş. http://www.pumar.pl/aprilia/galeria/28.jpg

Bence sen Ybr yada ybr al. Ama senin zevkin racing kararı verecek olan sensin(Senin yerinde olmak istemezdim)
    http://www.facebook.com/bariskaykusuzphotography
    http://www.bariskaykusuz.wordpress.com/
    http://twitter.com/bariskaykusuz

Motosikleti
    '91 Mz 251 ETZ
    kardes bende benım yerımde olmak ıstemezdım cok zor durum yaa. ama hasta oldum motora yaaa.walla yıcem kafayı. gece gunduz dusunuyom napcam dıye.

KARDEŞ şöyle bir durum war HONDA HAYAT ONDA...görünen köy kılavuz istemz bende de var cbr 125r

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    _Si_BeMoL_ senın aklınn çokk karışmışşzzzz valla

bende bı yorum yazımm barii
    180 boy 90kıloyum taşş gibi cbrım varrr 2 kişiii 130u cok rahat gördümm birazdaha sonra 135 140 cıktıgını gördüm tabı oda rüzgar boşulugu falan filann mtorun 7000 km de genel bakım yapılıcakk ve ondna sonrakı hızı ne olucagı bılemıyorumm daha fazlaa olurr inşsallah
    tercıhh senın dırr ben cok memnunum yakıtaa gelrsekk kokluyooo diyebılırımm egsoz yaptırdımm açık egsozz 10 lt benzınlee 380 km yol yaptım oda şehırr içiydiii orjinall egsozyluu ise tam tamınaa 400 km gitti km başınaa70-80 lira gidiyorr
    heee böle arabaaa olarakk şahinleree yoldaa tokat atıyorum adam lar cok kıl oluyorr :D:D
    sana uygunsaaa bi kere binn sürr beyenırsenn al derımm

yol tutuşuu mükemmell harikaa dışı
    tekerleklere gelırsekk incee aama değerr istersenn kalın yaparsınn aama hız aynı oluyor ve serilikdee biraz düşüşlükk yaşarsınn
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

ulkumuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 151
    Konu 25 kere hortlamış
    Dalından Kopan Yaprağın Akibetini Rüzgar Tayin Eder

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    bnde cbr 125 kullanitorum evt lastikler ince gibi duruyor ama ona gore yapilmis...bazi arkaslar arka tekeri one takiyolar arkayada 130 luk teker aliyorlar ama hizdan dustugunude kabul ediyolar yol tutusuda artiyomus...bu arada dusuk devirde kullanirsan km 70 normal gidersen 85-90 yok bn spor kullanicam diyorsan 110 yakiyo km de

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Ya arkadaşım adam 2005 yılında lastik konusunda yardım istemiş.Böylede hortlatılmaz ki.Bunun üstüne cbr 125 topiğinde yazılan yazıldı çizilen çizildi.Aramayla bir başlık bulduğumuzda cvp yazmadan önce tarihine bakalm

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Hortlak hemde 2005 den
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    hort hort hortlatmişlar

keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadasım bende bı cıbırcı olarak motorun hıc 3 litrenın altında yaktıgına sahıt olmadım ama motorumu cok severek kullnıyorum harıka frenlerı var vırajlarda gayet ıyı masallah allah kaza bela vermesın.... al bı cıbır bak rahatına

arkadaslar unutmayalımkı benzının lıtresı 3400 oldu ona gore az yakma dıee bısey yok artık ne yazıkkı...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler