Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Disk kilidi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    Şu disk kilidi denen nimeti takarken diskin deliğini bulmanın kolay bi yolu var mı(silahlardaki gez göz arpacık gibi üst üste gelince oldu anlamına gelen bi işaret filan), takmam çok şanslı bi günüm diilse 3-4 dakika alıyo, elim kolum balata kurumu ve toz oluyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    cidden o kadar zormu yaa

muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    gözün ile kestireceksin. 1 defada takarım. Sen bir ara motor ile gel göstereyim :tongue:
    DBTYSG

heuheue safrane

speedfightların jant sistemi 3 kollu tipidir. diskin oratasına değildi diskin göbeğine takacaksın yani diskin ortasındada 3 kollu bir yer olacak 3 kolun arasında bir yere geçicereksin

hmustak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Astra nJoy Sport (r6 tercih ederim)
    disk kilidi nekadar güvenlidir? Güvenliği arttıracak başka neler kullanıyorsunuz?

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    caydırıcı, sonuçta adam kamyonetle çalmaya geldiyse tekerleğin dönmesine ihtiyacı yok ama anadolu yakası buluşmasında abilerimin dediği gibi iki motordan disk kilidi olanı çalmak yerine kilitsizi çalmak tercih sebebidir. güvenliği artırmak için hortum kilit kullanabilirsin bi direğe fln bağlarsın motoru, bazı immobiliser sistemli alarmlar da var yurtdışında ama türkiyede var mı bilmiorum. ama maalesef hiç biri caydırıcı olmaktan öteye gidemez niyeti bozan çalar

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Disk kilidi en azından basit hırsızlarda motoru surukleyerek calmak isten tiplerden koruyabilir. motoru sabit bir yere bagalamak daha saglam olacaktır.
    Motosiklete takılan alarm sistemleri mevcut aynı arabadaki gibi uzaktan kumandalı alarmlar gormustum motora ellesip ustune binmeye kalkan cocuklarda koruyabilir ayrıca uzaktan motoru calistirma fonkisiyonuda vardı (vitesdeyken calismiyor merak etmeyin )

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    internetten baktım o alarmlara 250 dolar filan dio baya pahalı şeyler maşşallah

JustHappy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VivaCity 100
    yaw hocam 50 milyon alarm burda
    ben alıp yollayayım size no porblem
    o kadar para verilirmi bi alarma
    alla alla
    Artık kısa cümleler kuruyorum...

swalbard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evet antalyanın eski ve yeni sanayisi diye bir yer var arkadaşlar valla yemin bir gunde arabanız sport model oluyor buralarda ŞahinLer Serçeler fılan hepsi modıfıye uhauhaau zaten modifiyesin Peugeot 106 yoq :geek:

Motosikleti
    Peugeot Speedfight II
    montajı kolay mıdır acaba bahsettiğin alarmın? benim baktığım sitedekini sadece aküye ve sinyal kablosuna takıyodun datatool markaydı

Motosikleti
    ustume gelmeyin
    disk kilidinden baska bi kilit tipi varmi? Nasildir bunun kullanimi. Tam nereye monte ediyoz. ufak bisimidir kendileri.
    saygilar
    i\'m not lazy i\'m just resting before i get tired.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler