Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

valvoline marka yag

Motovento
    REKLAM ALANI
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    arkadaşlar hiç bu marka yag kullandınız mı? buğün castrol magnetek almaya gittim adam zorla bunu sattı castrol 17,5 ytl iken bu 10 ytl adamın dediğine göre gp de kullanılıyomuş pahalıysa bi hikmeti var mıdır mı ki demeli yoksa ucuza da kaliteli yag olabilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Amerikan malı bir yağ, ama daha önce hiç duymadım. Siteleri oldukca iddialı , yarış takımları filan varmış. Ama gözlemlediğim kadarı ile Motosiklet konusunda pek iddialı yada tecrübeli değiller.

http://www.valvoline.com/index.asp

Yağ kutusunun arkasında yaza kalite seviyeleri senin motorun için gerekli olan seviyeleri karşılıyor ise kullanabilirsin.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Valvolinin arkasindaki firma Ashland dunya petrol rezervlerini aritmadaki buyuk firmalardan biri.
    Acikcasi GS500 de Valvoline kullandim isinmada sorunlar oldu , vites sertlesti motordan istedigimi alamadim. Castrol GPS yaris motorlari icin ideal ve bu yagi degistirince buyuk bir fark ortaya cikti. Her motor icin ayni tepkiyi verecek diyemem ama kendi motorumdaki test sonucu olumsuz oldugunu belirtmeliyim
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    beyler konuyu diriltmiş gibi oldum ama kullanan varmı bugun gördümde sizinde fikrinizi almak isterim.

Motosikleti
    Honda SES 150 Dylan
    9 yıllık hort :D hocam yağ kalitesi senin motora fabrikanın tavsiye ettiği api, jaso vs değerlerini tutuyorsa sıkıntı olmaz, hiç kullanmadım ama f1 ve daha birçok yarışta araçların üzerinde bol bol reklamı var fazla dandik birşey olmadığı kesin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)