Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara İki zamanlı Motor Ustası Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhaba. Yamaha BWS 100 iki zamanlı motor sahibiyim. Dün Konya-Samsun yolunda giderken iki kez stop etti. Daha önce başıma gelmemişti hiç. Yakıt var, yağını tamamlıyorum. Herneyse uzun lafın kısası Ankara’da hangi ustayı arasam iki zamanlı bakmıyoruz diyorlar. O zaman bakan bir yer söyleyin diyorum söyleyemeyiz bakanlar var diyip kapatıyorlar. Bildiğiniz, önerebileceğiniz bir usta var mıdır Ankara’da?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Hızır usta var baya eski bir usta tamirhanesinde 2 zamanlı görmüşlüğüm var diye hatırlıyorum.
    Ancak bakar mı bakmaz mi bilemeyeceğim, bi arayın isterseniz

Kızıltepe Motor
    0507 650 0969
    Hızır Usta

Alıntı f0cus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hızır usta var baya eski bir usta tamirhanesinde 2 zamanlı görmüşlüğüm var diye hatırlıyorum.
    Ancak bakar mı bakmaz mi bilemeyeceğim, bi arayın isterseniz

Kızıltepe Motor
    0507 650 0969
    Hızır Usta
    Şimdi aradım görüştüm kendisiyle. İki zamanlılarda Ankara’da parça sıkıntısı olduğunu, internetten getirtilmesi gerektiğini ve kendisinin internetten çok anlamadığını iletti. Parçasını getirtirsen bakarız dedi. Sağolun hocam ✋🏽

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    Alıntı adembyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi aradım görüştüm kendisiyle. İki zamanlılarda Ankara’da parça sıkıntısı olduğunu, internetten getirtilmesi gerektiğini ve kendisinin internetten çok anlamadığını iletti. Parçasını getirtirsen bakarız dedi. Sağolun hocam ✋��
    Rica ederim, umarım problem çözülür

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler