MotoAVM Motosiklet Aksesuarları
Kapat
Üye Girişi
RKS MOTOR
46. sayfa BirinciBirinci ... 36444546

MT-ATÖLYE İşi olmayan giremez!!!!

Benelli TNT 250
    fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tubeless lastiği cant yanaklarından düşürmek çok ama çok zor.

Mantar yama yapayım diye sökmeye çalıştım, levye ile filan olacak iş değil. işgence ile deneyeyim dedim, yine olmadı. İki kişi uğraştım ama nafile.

Yeni lastiği takmanın çok daha kolay olacağına inanıyorum, ama canta oturan lastiği çıkarmak çok zor bir iş.

Plastik kelepçe taktiğini biliyordum, fakat şpanzet (adı bu, farklı ölçüleri vardır) iyi numaraymış
    Denemek lazım,lastikçinin yakınlarında bir yerde denemek gerekir,beceremezsek,yaptırırız
    Araç Yük Şabitleme Bantı,muhtemelen hırdavatçılarda bulabiliriz
    Teşekkürler Olcay Avşar
    YAMAHA

AVM Forum
    DRD Motorbikes Riders Serving Riders - Motorcudan Motorcuya Hizmet
    Motomax

Motosikleti
    mondial rx3i evo
    Arkadaşlar merhaba öncelikle. 125 cc sym marka bir motorum var ikinci el aldım ilk aldığımda 27 kuruş yakıyordu cikle devresini değiştirdim ciklede takılı kaldığı için ondan sonra düştü fakat motor hala km'de 20-22 kuruş yakıyor araba gibi mübarek karbüratörün benzin iğnesi ayarlı değil zaten karbüratör ayarından olduğunuda düşünmüyorum çünkü tıkır tıkır çalışıyor motor. ne yapmamı önerirsiniz?Tavsiyeleriniz için teşekkürler şimdiden.

Recep demire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125 Cafe Racer
    Alıntı mustafan. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba öncelikle. 125 cc sym marka bir motorum var ikinci el aldım ilk aldığımda 27 kuruş yakıyordu cikle devresini değiştirdim ciklede takılı kaldığı için ondan sonra düştü fakat motor hala km'de 20-22 kuruş yakıyor araba gibi mübarek karbüratörün benzin iğnesi ayarlı değil zaten karbüratör ayarından olduğunuda düşünmüyorum çünkü tıkır tıkır çalışıyor motor. ne yapmamı önerirsiniz?Tavsiyeleriniz için teşekkürler şimdiden.
    Hava filtresi ve buji kirliyse değiştir hocam. İkisi de kirlendikçe yakıtı artırıp performansı düşürür. Zaten ucuz parçalar

Bajaj Pulsar ile Macera Dolu Süpriz Geziler
46. sayfa BirinciBirinci ... 36444546

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)