Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Samsunlu arkadaşlar Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    Herseyden once bunun bir gezi yazısı olmasını ümid ederdim ama olmadı. cumartesi aksamı 4 kişi 4 motor Tokattan Ünye Terme Samsun tekrar Tokat istikametinde bir gezıye cıktık, Hersey Termeye kadar cok ıyıdı. Yalnız motorum Terme Samsun arasında anıden gaz kestı agırlastı ve hızı bayagı bir düştü. Gaz yememeye basladı. Termede pazar oldugu ıcın acık tamırcı bulamadım. Sadece bır Mobilet tamırcısı arkadas buldum. O dedı hava fıltrelerındendır, süngerlerini söktük. Samsuna kadar 40 km aynı sekılde 50 50 hızla gıttım. bır faydası yok... birde 40 km yola yarım depo benzın yaktım. Samsunda acık bır arkadas bulduk sanayıı sıtesınde. Bır heves gazladım yanına, durumumuda bıldırmeme rağmen işinin cok oldugunu ve bakamıyacagını bıldirdi taaki bız baska acık tamirci bulamayıp gerı donup yalvar yakar yaptırana kadar. Motoru tamıre bıraktım. Geri almaya gıttıgımde Mnıfoltun patladıgını, sıfır takıldıgını soyledı. Debrıyaj balatalarının zımparalandıgını, karbüratorun ıcınde benzın ıgnesının baglı oldugu ınce yıvarlak bır parcanında yırtık oldugunu onuda yapıştırdıgını soyledi. Tokata kadar goturecegını hatta baya bır sure ıdare edecegınıde belırttı.
    Şimdi asıl mesele Samsunu 30 40 km gectım aynı arıza tekrar baslaadı ara ara gaz kestı daha vardı 100 110 km asırı rampalı virajlı bır yolum. bır sure sonra tamemen gaz yememeye basladı eskısındende beter oldu 40 50 km hızla o kadar yolu gecenın bır yarısı geldım. ama ne geliş. Arkadaslara mahcup oldugumamı yanayım. Motora mı yanayım. Hersey tam oldu dıye tamırcıye fazla fazla verdıgım ücretemi yanayım.Velhasıl tamırcı arkadasların yanından yenı geldım motorum hala orada:

*Manıfolt tekrar 3 yerınden yırtık ve eskı parcaymıs
    *debriyaj balatası tekrar zımparalanmaya ıhtıyac duyuyor acaba niye
    * karburatorun ıcındekı hava akımını ayarlayan çember seklındekı ığnelı parcada kocaman delık var

Al sana aynı arızalar ve daha fazlası. Bu nasıl işçilik bu nasıl ustalık. Bu nasıl vicdan. Samsunlu arkadaslar samsundakı tamırcı nın adı MOTOR HOSPİTAL. Numarasına ve ismine ihtiyacım var. Hayır bende insan hospıtalındeyım. Biz hastanede vatandasa bu sekılde hızmet versek neler olur bılemem.
    Kusura bakmayın uzun uzun yazdım okuyan ve yardımını esırgemeyene sımdıden Tesekkur ederım.
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Geçmiş olsun.

Şu an Samsun'un bir ilçesindeyim samsuna geçince bakarım. Ama ancak hafta sonu gidebilirim işine yarar mı bilmem.

Telefon numarasını alınca özelden mesaj atarım.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    Aeon 180 cc ATV - 125 cc Dorado Scooter
    manifolt çok pahalı bir parça değil bildiğim kadarı ile bende senin motorun benzeri var 125 cc sistem olarak aynı mondial servisinde komple karbüratör 120 ytl manifolt 15 ytl yalnız monifolt türkiyede çin mallarını aratacak kalitede. bence sorun şamandırada yada benzin kesme için memeyi kapatan minare diiyorlar orda bir sorun vargibi. komple kabüratör değişip birde manifolt değişmiş olsa toplam 150 ytl gibi bir rakam tutuyor sarıyerde. senin gittiğin serviste bir sorun var bence

Motosikleti
    şu an yok
    Alıntı BlackMoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    manifolt çok pahalı bir parça değil bildiğim kadarı ile bende senin motorun benzeri var 125 cc sistem olarak aynı mondial servisinde komple karbüratör 120 ytl manifolt 15 ytl yalnız monifolt türkiyede çin mallarını aratacak kalitede. bence sorun şamandırada yada benzin kesme için memeyi kapatan minare diiyorlar orda bir sorun vargibi. komple kabüratör değişip birde manifolt değişmiş olsa toplam 150 ytl gibi bir rakam tutuyor sarıyerde. senin gittiğin serviste bir sorun var bence
    manifolta 45 mılyonlıra aldı 40 mılyon lırada el emegı dedı dostum. ve geldıgımde de burada tamirci arkadaslar baktı değişmedıgını ve aynen yırtık monıfoltun durdugunu soyledıler.
    ERTUGRUL ÖZ bu forumda ne kadar yorum yapmasamda konuları devamlı okurum devamlı araştırırım gunluk en az 2 saat aktıf olarak gecırırım bu forumda. İnan bana samsun sınırları ıcınde aklıma hemen sen geldın. ama ulasma ımkanım yoktu ilgilenırsen sevinirim.
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

Adige - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1957 BMW R 5D, 1998 Kanuni MZ 251
    Ben de merak ettim bu motor hastanesini.Şayet Ertuğrul telefonunu bildirmediyse yarın, olmazsa hafta içi bulurum.

CBF600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 600
    Ben de Samsunluyum, bir yanlış yapmışsa ve bundan emin iseniz teşhir edelim arkadaşlar, tabii bunun için arkadaşımız önce bir öğrensin durumu. Yarın ben de telefonunu bulmaya çalışayım, yeri konusunda biraz daha detay alabilir miyiz.

Motosikleti
    xt660x
    ben size telefon numarasını vereyım kendisi sym bayisi ve servisidir

MOTOR HOSPİTAL
    Gülsan San.Sit.54.Sok.No:65 Samsun
    0362 238 36 02
    http://www.motana.com.tr/bayi.php?sehir=67#

Motosikleti
    şu an yok
    Alıntı ayk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

MOTOR HOSPİTAL
    0362 238 36 02
    tesekkurler

Selam Arkadaşlar

merhaba arkadaşım uzun zamandan beri hoş sebeblerden dolayı sitye iiş yapmadım.bugün bir fırsatını bulup siteye giriş yaptığımda yazına şahit oldum ve çok üzüntü duydum.fakat yamış olduğun yazı hem senin açından hemde motor hospital açıından hiç hoş olmamakla beraber yaşamış olduğun problemi bakalım motor hospital ilemi yoksa bir başka firma ilemi yaşadın ilk önce bunu tesbit et.akabinde motor hospital senin söylemiş olduğun gibi bir anda oluşn gaz yememe ve ani hız düşüşün yok debriyaj blatası zımparalanacak gibi saçma sapan yönlendirmeler kesinlikle yapmaz.ayrıca uyarmakda fayda görüyorum üç kuruşluk manifold için yada şöyle söylyeyim senin üç kuruşuna tenezür kesinlikle etmez.yalan söylediğin açıkca ortada çünki sen daha ne parçayı tanıyor nede arıza ve yapılan işlerde tam anlıyorsun çünki her denilene inanıyorsun.burada ismimizin benzerini kullan yerler mevcut belkide o kişilerdir.keşke ilk önce bizi arasaydınızda bu hatayı yapmasaydınız.SAYGILARIMIZLA MOTOR HOSPİTAL-SAMSUN

merhaba arkadaşım uzun zamandan beri hoş sebeblerden dolayı sitye iiş yapmadım.bugün bir fırsatını bulup siteye giriş yaptığımda yazına şahit oldum ve çok üzüntü duydum.fakat yamış olduğun yazı hem senin açından hemde motor hospital açıından hiç hoş olmamakla beraber yaşamış olduğun problemi bakalım motor hospital ilemi yoksa bir başka firma ilemi yaşadın ilk önce bunu tesbit et.akabinde motor hospital senin söylemiş olduğun gibi bir anda oluşn gaz yememe ve ani hız düşüşün yok debriyaj blatası zımparalanacak gibi saçma sapan yönlendirmeler kesinlikle yapmaz.ayrıca uyarmakda fayda görüyorum üç kuruşluk manifold için yada şöyle söylyeyim senin üç kuruşuna tenezür kesinlikle etmez.yalan söylediğin açıkca ortada çünki sen daha ne parçayı tanıyor nede arıza ve yapılan işlerde tam anlıyorsun çünki her denilene inanıyorsun.burada ismimizin benzerini kullan yerler mevcut belkide o kişilerdir.keşke ilk önce bizi arasaydınızda bu hatayı yapmasaydınız.SAYGILARIMIZLA MOTOR HOSPİTAL-SAMSUN

merhaba arkadaşım uzun zamandan beri hoş sebeblerden dolayı sitye GiRiş yapmadım.bugün bir fırsatını bulup siteye giriş yaptığımda yazına şahit oldum ve çok üzüntü duydum.fakat yamış olduğun yazı hem senin açından hemde motor hospital açıından hiç hoş olmamakla beraber yaşamış olduğun problemi bakalım motor hospital ilemi yoksa bir başka firma ilemi yaşadın ilk önce bunu tesbit et.akabinde motor hospital senin söylemiş olduğun gibi bir anda oluşn gaz yememe ve ani hız düşüşün yok debriyaj blatası zımparalanacak gibi saçma sapan yönlendirmeler kesinlikle yapmaz.ayrıca uyarmakda fayda görüyorum üç kuruşluk manifold için yada şöyle söylyeyim senin üç kuruşuna tenezür kesinlikle etmez.yalan söylediğin açıkca ortada çünki sen daha ne parçayı tanıyor nede arıza ve yapılan işlerde tam anlıyorsun çünki her denilene inanıyorsun.burada ismimizin benzerini kullan yerler mevcut belkide o kişilerdir.keşke ilk önce bizi arasaydınızda bu hatayı yapmasaydınız.SAYGILARIMIZLA MOTOR HOSPİTAL-SAMSUN

Alıntı ayk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

MOTOR HOSPİTAL
    0362 238 36 02

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Sayın motor hospital.

Bana özelden gönderdiğiniz mesajın adresi sanırım yanlış olmuş. Acaba bilmeden bir pot mu kırmışım diye boşuna hayıflanmışım. Aynı mesajı ard arda 4 defa göndermenizde durumdan rahatsız olduğunuz açıkça görünmekte.Eminim Voldermort nickli arkadaş buraya durumu açıklayıcı bir yazı yazacaktır.

Hayırlı çalışmalar.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

dunpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B & IZHPLANET5 350cc-2zamanlı
    Bende Kocaelinde oturan bir Samsunluyum, Motor hospital ı tanımamakla birlikte isimi duymuşluğum var, böyle birşey yapacaklarını sanmıyorum.Senin tokatta gittiğin yer parçalarlada oynamış olabilir.İnşallah Motor hospital beni yalnış çıkarmaz...Terme tarafına giderken birdaha bi sorunun olursa sana daha yakın olacak Çarşamba Kızılay caddesindeki MotoEnduro servisini tavsiye ederim.Ustanın adı İbrahim ZEYREK, benim kullandığım servistir kendisi. Adres: MotoEnduro Kızılay Cad. 38. Sok. No:10 Çarşamba/SAMSUN Tel:03628337009
    ...dunpa55...Geology Engineer & Profession of Engineering Management
    ...55VATAN41MEKAN...

Cyberm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Olur böyle vakalar.... Ertu bunu yakalar
    Her Lafa Verecek Cevabım Var, Ama Bir Lafa Bakarım Lafmı Diye, Birde Lafı Söyleyene Bakarım ADAM'mı Diye...

Motosikleti
    şu an yok
    acıklanacak bır durum yok yazdıklarım harfiyen doğrudur. Boşuna tekrar tekrar burdan ve özelden aynı mesajını yazmanız sadece sızın yazdıklarınızda ne derece samımı oldugunuzu gösterır. ?!? Her yerde her turlu ne sekılde olursan olsun yıne aynılarını soylerım ve yazarım. Geçmiş gun tekrar desmek ıstemıyorum, numarayı buldugumdada arasam ne olacak, ne değişecek gibisinden düşünmüştüm konuyu kapattım. tekrar soyluyorum o zaman yenı baslamıs sayılırdım bılmıyordum. Ha bilmek zorundada değilim. Bu ders oldu öğrendim
    5 kurusa tenezzul etmıyodunuz. uyduruk bı manıfolta en babası 15 ytl ne demeye 45 manıfolt 50 elemeği denildi bana. Şunuda soyluyum param kurusuna kadar helal olsun

*---Motor hospital uzun ıkı katlı bır tamirhane iki cephesi var bır tarafı yola bakıyor bır tarafı sanayının ıçındeki yola acılıyor hatta kapıda sym bır scooter druyordu. bir cok fırmanın samsun servisi oldugunu soyledıler.yenı suzukı cruiser lar gelecegını soyluyordu sanırım doğru adres. ?????

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler