Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

lastik alıcam bunlar nasıl olur

Motovento
    REKLAM ALANI
    xardias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer
    Arkadaşlar kanuni racer 200 motosikletim var.Lastiklerin boyutları ön 90/90-18 arka 130/70-18.çok kötü bir yol tutuşu ve performansı var.Viraşlara girerken dokuz doğuruyorum.markasıda chang chin cong gibi birşey.kaliteli markalardan metzeler dunlop pirelli gibi bir marka düşünüyorum.ama değiştirirken lastiklerin ebatlarında ufak bir inceltme yaparakta hızda artış salamayı düşünüyorum.(mesela ön 80/90 arka 110/70 gibi)genelde sport kullanım için 17 lik çantlara uygun lastikler var benim kisi 18.Değiştirmişken cantlarıda değiştireyim diyorum.siz nedersiniz nerden bulabilir
    ben metzeler markadan bunları buldum
    ön
    90/90-18m/ctl 51h laser f
    arka
    110/90-18m/ctl 61h laser f
    120/80-18m/ctl 61h laser f
    sizce nasıl olur performans?(yol tutuşu ve hız artışı?)
    deli olcam bir yardım lütfen
    ohhh my god please send me azrael in a woman; while i die , i want to fucking with her

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bence jantları değiştirmeden lastikleri kaliteli bir markayla değiştirebilirsin. Metzeller, Pirelli, Michelin iyi markalar. Yol tutuşu ve hız lastik tipine göre artar. İstediğin hız artışıysa ona uygun özellikte lastik almalısın. Bence birkaç lastik firmasına git; fiyat ve diğer konular hakkında bilgi al... Çünkü bazı firmalar aynı 2 lastik arasında oldukça farklı fiyatlar verebiliyor maalesef...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler