Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gokart veya Mini bike Proje yardım lazım

Motovento
    REKLAM ALANI
    QM50 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Home Made Kastino Qm 50 Chopper
    Merhaba arkadaşlar bir gokart yapmk istiyorum ve bütçe sınırlı bana uygun fiyata bir motor lazım bunu nerden temin edebilirim bir jenaratör yada benzili testere motoru iş görürmü yada herhangi kazalı bir motor gibi örnegin sahibinden.comda bir bnm istediğim uygun fiyata bir CUp motoru yada dedigim gibi ufak motorlar bunlarrı nerden bulabılirim ve fiyat aralığı nedıir su an motora ayırabılicem para en fazla 200 tl çünkü amotrisörler ve diğer parçalar içinde para gerekiyor tabiki bu uzun soluıklu bir olacak daha çnce bir Mini chopper yaptım ama motorum vardı bu sefer Motor arama derdi sardı yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekürler
    Home Made Kastino Qm 50 Mini Chopper

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yaş Tutmuyo alacam inş.
    Merhaba öncelikle başarılar bende gokart yapmaya karar vermiştim. Ama ben köyde kullanmak ıstedıgım ıcın yapmak ıstıyordum kendıme gore motor bulamadım ama siz şehirde kullanıcaksanız.Şöyle bir jerenatör işinizi görür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Motor konusunda yardımcı olamayacağım ama Motosikleti: Home Made yazan kısım, benim için herhangi bir japon markasından daha havalı duruyor.

Motosikleti
    APRİLİA RS 125 ..
    valla bütcen olsa biraz 1.000 liraya kazalı 600 cc motorlar vardı sahibindende süper olurdu ama maddiyat snırlı ama uzun ömürlü biniceksen cup motoru bul derim hem birazda ii gider jenaratör motorundan iyidir

Motosikleti
    Öncelikle ilgi için teşeküler birkaç sorum daha olacak bu jenaratör motorları yaklasık kac cc oluyor ve bunu yaparken Havalı el arabası lastiği yani su semyerlılerden kulanamk ıstıryorum bunlar nekadar saglamdır

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence bir cup motoru iyi olacaktır.
    cup bulamadım ama http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...a-300-m/detay?
    böyle bi motosikletin sadece motoru için pazarlık yapabilirsiniz. ya da motosiklet tamircilerinin bol olduğu bi yere gidin orda sağa sola atılmış hurdacıların topladığı motorlar olabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    cc olarak bilmiyorum ama küçük jeneratörler 1,5-2 HP civarı oluyor.

Motosikleti
    Yarın Hurdacıları gezicem ama onlarda genelde mobilet motoru oluo oda biraz abes kacıo gibi Bütçe sınırlı olunca bu işler zor oluo malesef :S

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:23 ----------

1.5- 2 hp de pek bişi dil yani biraz havalı olsun sesi iyi cıksın lastik flan yaık Drift yapım :D yaptıma değsin istiyorum kısacası

Motosikleti
    Yaş Tutmuyo alacam inş.

seannnnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı blackcbr125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bütcen olsa biraz 1.000 liraya kazalı 600 cc motorlar vardı sahibindende süper olurdu ama maddiyat snırlı ama uzun ömürlü biniceksen cup motoru bul derim hem birazda ii gider jenaratör motorundan iyidir
    600cc motorlu go kart

Dostum bizimde böyle bir projemiz vardı.Ama o bütçeyle çok zor.Çünkü gerçekten maliyetli.Eğer herşeyi ayarlayabildiysen benden sana tavsiye cub motoru kullan.Elden vites yaparsın.Debriyaja gerek kalmaz.5-8 hp güç elde edersin.Çk yüksek süratlere çıkamayacağın için arka dişliyi çok büyütürsün 2. viteste bile patinaj çeker.Bizimle paylaşırsan sevinirm

Motosikleti
    Arkadaşlar Motoru Henüz bulamadım ama Babam onla uğraşıcana bir Chopper alırız flan dedi malum karne iyi elince ama bnm hayalimde bir gokart var diğeryandanda söyle düşündüm eger bir chopper alırsam 2-3 yıl sonra sıkıldımda parçalayıp gokart yapabilirim dedim ama bn küçükte olsa bir motor yapmyı plalıyorum malzemeleri yavastan toplıcam lastikler vs hazır Motoru almak için yazın çalışıcam ve almışken büyük bişi en azından bir cup motoru olsun Staj bitince bakıcaz artık Yardımlar için Çok sağolun bir gelişme olursa bildiririm

b+rk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    Bende suan bir gocart yapma cabasındayım =) şasi yi olusturmada biraz sıkıntı cekiyoruz gocart buggy arası birsey olacak. Genelde gocart motoru olarak cim bicme makinesi kullanıyorlarmıs. 7hp lik birtane 2.el alsan isini gorur.
    v-for racing

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)