Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arka çantaya ışık

Motovento
    REKLAM ALANI
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    evet arka çantanın şeffaf kırmızı yerine frenle beraber çalışacak ve kırmızı parçayı tümüyle yakacak bi tesisat yapmayı düşünüyorum neon tarzı bişey mi olur fikirlerinizi bekliyorum

arkadaki boşluk 1 cm felan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neon yapma kardes yani uqraşma al 5 altı tane led hani bu hazır devrelilerden tek dıkkat etmen qereken 12 volt olsa yeter hem onlar küçük daa rahat monte edersın..hem o kırmızı kısım kedı qözü die bılıorum ışıqı da iice daqıtır zaten

Motosikleti
    buell 1125R
    goldwing te görmüştüm adamlar bi frene basıyo karanlıkta bi anda güneş doguyo gibi oluyo. şimdi tam bi fikrim yok düğünlerde kullanılan lambalardan takayım diyorum ama oda 220v o tarz bi parça bulabilirmiyim veya led te kafama yattı

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    led ler olur bencede güzel olr hemde
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

thedentist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha cygnusX ve honda VFR 800

ledler olur ama!!!

ledler olur ama ledler 12 voltla çalışmazlar.en yüksek 4.5 voltla çalışıyor dedi elektronikçi bi arkadaş.12 voltta çalıştırmak için her ledin önüne direnç takmak gerekiyomuş.ama arkadaşlar bi çözüm daha var.şu elektrikçilerde satılan boru ışıklar varya.uzun uzun çekiyolar hani direklere ağaçlara filan sarıyolar onlardan alıyorsun 1 metre.onu maket bıçağıyla güzelce kesip o ufak ampulleri tek tek çıkarıyosun.ama dikkat edin biraz çok kırılganlar.onalrı çıkardıktan sonra kablolarını uzatıp ledleri hazırlıyosunuz.o ampuller 12 voltta direk çalışabiliyo.ben gs500 e arka led yapmıştım mesela.ama paralel bağlamanız lazım.birde ampullerin arkasına aliminyum folyo sererseniz ışıl ışıl olur ortalık...en kısa zamanda resim eklicem...yardımcı olmak isterim

Motosikleti
    buell 1125R
    thedentist resimlerini bekliyorum

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    arkadaşlar....Ledler 08-3,8 v arasında çalışır diye biliyorum..yanılıyor olabilirimde.. Arka çandanın kırmızı bölümüne 5 adet ledi seri bağlar isen ledlerin uygun ışık şiddetinde çalışırlar ve asla patlamazlar..10 adet let al 5 li şekilde seri bağlarsan hiç bir problemle karşılaşılmaz.bu tip bağlama ile değişik yerlerdede kullanabilirsiniz her led için ayrı bir dirence gerek kalmadan..ayrıca 12 gerimle calışacak bir led'e kaç -K-'lık direç talılacak onuda billmiyorum cahilliğimi bu konuda mazur görün..kolay gelsin...
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

Motosikleti
    buell 1125R
    hakpek
    sigorta role veya direnç baglamama gerek kalmaz mı o zaman ben diyorum ki arka frene basınca yanan lambanın kablosunu uzatıp baglasam olurmu

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    bence sigorta role veya direnç baglamana gerek kalmaz ..çünkü ledlerin çektiği akımlar şuan motosikletlerin üzerindeki akkor flamanlı ampüllerin çektiği akımdan çok çok daha azdir..Elkt.sistemi üzerine fazladan yük getirecegini zannatmem.. Motorun üzerindeki sigortalar yeterli olacaktır..
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

Motosikleti
    SYM Joyride 200
    kırmızı ledler genelde 3volt ile çalışır 12 volta uyarlamak için herbirine 860 ohm direnç koyman gerekir seri bağlarsan ancak 4 tane kullanabilirsin ve hepsi eşit miktarda ışık vermez orada bulabilirmisin bilmiyorum ama süper parlak yanan kırmızı ledler var biraz pahalı ama yandığı zaman inan gözlerini kısıyorsun çok parlak ben onlardan alıp motorun arkasında hazır bulunan yere yaptım güzel sonuç verdi tavsiye ederim..
    [I]MERCURY 175[/I] ( Tuzlu su Canavarı )

TÜRETKEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL 150 ZAT
    arkadaşım http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44117 bu siteye gir snn istediin bi şey olmayabilir ama buda baya ilgi çekici bi alet bi bak istersen
    [COLOR="Blue"][I][B]FENER[/B][/I][/COLOR][COLOR="Yellow"][I][B]BAHÇE[/B][/I][/COLOR] [COLOR="Red"][B][U]TÜRK'E KEFEN DİKENİN ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR!!![/U][/B][/COLOR] [COLOR="Blue"][I][B]FENER[/B][/I][/COLOR][COLOR="Yellow"][I][B]BAHÇE[/B][/I][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler