Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cygnus rs

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Cgnynuss 125rs
    Arkadaşlar bizde bitane cygnuss 125rs var makine değşet bişi ALLAH a şükür yanlız bi sorun var bunada servis normaldir dedi sizce normalmi

Sorun cok deep gaz yapınca motor hava filitresine yağ geliyo eee malum filtre yağlanınca hem güc düşüyor hemde yakış artıyor 1500 kmde filitre değiştirdim servis bu motor için cok normal bişi dedi ama motorumdan cok memnunum başaka kusur yok ama bende bazen deep gaz yapmak zorunda kalıyorum
    Lütfen kask yazın bile eldiven ve gündüzleride farlarınız açınız ve sağlamayınız vede unutmayınız papaz pilavı 2 kere yemez Herkese saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Motora fazla yağ konulunca fazla yağ buharlaşıp turbo diye tabir edilen yaerden hava filitre kutusuna ulaşıyor.Eger yağ seviyesi normal ise ve hala sorun devam ediyorsa o turbonun hortumunu yeniden açabileceğin bi şekilde gazete kağıdı ile tıka bide böyle dene ben bi tamirci olarak hep bu yöntemi kullanıyorum.
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Allah a şükür derdim yok kızımla aramda hiç Nazar değmesin de....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Yamaha Cgnynuss 125rs
    kardeşim ALLAH razı olsun da ileride tıkama olayı başka bi sorun vermezmi tıkasakta nekadar tıkıcaz
    Lütfen kask yazın bile eldiven ve gündüzleride farlarınız açınız ve sağlamayınız vede unutmayınız papaz pilavı 2 kere yemez Herkese saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler