Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

motorun rüzgarlığının (camı yani) rengi nasıl değiştirilir???

Motovento
    REKLAM ALANI
    kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    mondial 150 zat (siyah ) motorumun ön camını siyaha boyamak veya boyatmak istiyorum...
    bunu nasıl yapabilir veya yaptırabilir miyiz??
    film mi çekilecek boyamı yapılacak...
    bilen duyan varsa bi yardımcı olursa cok güzel olacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ne istersen var :P
    film çekilmio, kabarırmış mika olduğu için, boyatırsan da önünü göremezsin

ben de araştırmıştım ama olmuo :(
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

Motosikleti
    dominar400ug
    az önce bir motorcuya ugradım film cektiririz dedi ama ne kadar sağlıklı olur bilmem..
    polis de durdurunca anahtarla çizermi acaba ?

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    gradeli filmler var onlar daha güzel görünür bence siyahtan gümüş rengine geçiş yapan iki renkli filmler. gündüzleri görüş çok sorun olmuyor ama geceleri görüşünü etkiler yinede son kara senin
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125

bak dostum benden sana en iyi tavsiye . benim arkadaşda da var 150 zat filim çekmek için ugrştık ama bombeli oldugu için olmuyo,flim ustasına getirdik,bımbeli yerleri 500 derceyle ısıtıyormuş ama bizim cam plastik oldugu için olmaz dedi benim kanka da gitti nalburdan siyah fış fış boya aldı bi güzel boyadı motorun karizmayı ikiye katlıyo ama camdan bakınca bişey göremiyon .
    ama süper oluyo tavsiye ederim ....

he bu arada bu motor satılık arkadaşlar kankam askere gidecegi için satmak zorunda...varsa istyen haberiniz olsun
    98 Beygir.....

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Önünü sağlıklı görebilmek karizmadan daha önemli değil mi ? Ne gerek var ?
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

volkanmet86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 200 MCX / CG Cafe Racer / Pulsar 200 NS
    gunduz iyi de ya gece??karizma diye bi yerlere dolup gitmek var...Allah Korusun
    Eğleniyor muyuz?

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    zevk mesalesi bu arkadaşlar tabi dedginiz gibi gece bişey gözükmüyo,o konuda haklısınız ..ama zevkin önüne geçilmez..
    98 Beygir.....

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    tabela işi ile uğraşırken arabaların camlarına folyo (sticker) yapıştırıyordum. onlarında camları bombeli ama hiç bir sorunla karşılaşmadım. eğer bir kaç yerde potluk yaparsa çakmak yada küçük bir şalama ile ısıtılarak düzeliyor. bir oto camcısı ile görüşürsen daha iyi olur. fakat bazıları pek uğraşmak istemiyor camı çıkar filan işler ile. zor olur ama yinede olur
    bu arada yine eski işime dönmeyi düşünüyorum motorlar için modifiye stickerler filan bu sektörde iyi iş var
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

EXSELANS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HRISOPOLİS(altın şehir üsküdar)-PRUSA(bursa)
    Motosikleti
    burgman 400 griiiiii
    benim görüşüm orjinal kalsın daha güzel durur sürüş güwenliğin açısındanda sağlıklı olur.

Motosikleti
    dominar400ug
    valla siyah sprey boyayla boyanır boyanmasına ama güvenli sürüşü engelliyecekse hiç gerek yok.
    yerde yatan siyah camlı bir motor yerine iki teker üstünde seffaf cam daha iyi olur düşüncesindeyim.
    ama film cektirmeyi denemeyi düşünüyorum. cok koyu olmayanlardan %30 güneş ışığını kırsın biras esmer dursun yeter

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sürüş güvenliğini etkileyeceğini sanmıyorum. Öyle olsa orjinal siyah cam çıkartmazdı firmalar. Benim görüşüm boya ve film'lerin çok basit ve sahte durması. Herşey orjinal güzel

@CİHAN

o kadar yüksek camlı motorun camı boyanır mı yaw? , yandan bakmak zorunda kalır insan
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    dominar400ug
    sehiriçi normal kullanımda sorun olmazda 150km hızdan sonra yatmak gerekiyor üstüne
    önümüzü görmek lazım dimi

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence yaptırmalın derim siyıh camııı
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de yaptıracağım ama 125R'ın orjinal siyah camı vaa

Madem yüksek motorun rüzgarlığı , bare 2 tane göz deliği aç
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    kuaforlerin camlarina felan yapilan "one way vision" isimli bir malzeme var buyuk kallavi tabelacilardan onu bi arastirin
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    ışığı kırayıp kapkara olmasın diorsun sen benden sana tavsie transparan boyalar var piyasa da stop boyarız bi onlarla arabaların gelşmiş büyük 1 nalbura gidiorsun abicim diosun ki transparan siyah boya istiorum ve transparan boyayı iiyi çalkalayıp temizlemiş olduğun sert pleksi ye uyguluorsun tek kat attınmı warya off diorum sana ben işyerinden kırmızı renkli arkadaşımın 150 zat ının ön pleksi sini boyadım transparan kırmızı yaa off diorum abi çok güzel oldu eğer ist da olsa idin ben bizim arkadaşın oto aksesuar dükkanın adresini werirdim orda boyardım sana yada sabret abi ben yaza mudanya ya gelicem ozaman boyarız yada bakarsın motorlar gelirim mart gibi boyarız

arkadaşlar kusura bakmayın hızlı yazmaktan harfleri yutuorum yada yanlış basıorum k.bakmayın

not : transpran boya da ne derse cam boyası ama sprey de spreyin kutusunu dikkatle okuyun transparan olduğuna dikkat edin

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Ben birçok siyah camlı zat gördüm hatta üretimde öyle olduğunu düşündüm yani sonradan olma bir durummuş hım hım

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    mondilerin ön camları aksesuardan ibaret,görüşü etkilemiyor tabi boyun 150 nin altındaysa başka.Benim önerim siyah folyo mat yada parlak zemine camsil sık küçük çekçek lerle iyice yedir,sonra ara boşluğa gelen yerleri falçata ile al.Sana maliyeti 10 ytl.Kendin pişir kendin ye ,çıkarmak istersen fön makinası ile ısıt ucundan çek kaldır.Hadi kolay gelsin siyahda yakışır hani
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

Motosikleti
    dominar400ug
    Alıntı c@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ışığı kırayıp kapkara olmasın diorsun sen benden sana tavsie transparan boyalar var piyasa da stop boyarız bi onlarla arabaların gelşmiş büyük 1 nalbura gidiorsun abicim diosun ki transparan siyah boya istiorum ve transparan boyayı iiyi çalkalayıp temizlemiş olduğun sert pleksi ye uyguluorsun tek kat attınmı warya off diorum sana ben işyerinden kırmızı renkli arkadaşımın 150 zat ının ön pleksi sini boyadım transparan kırmızı yaa off diorum abi çok güzel oldu eğer ist da olsa idin ben bizim arkadaşın oto aksesuar dükkanın adresini werirdim orda boyardım sana yada sabret abi ben yaza mudanya ya gelicem ozaman boyarız yada bakarsın motorlar gelirim mart gibi boyarız

arkadaşlar kusura bakmayın hızlı yazmaktan harfleri yutuorum yada yanlış basıorum k.bakmayın

not : transpran boya da ne derse cam boyası ama sprey de spreyin kutusunu dikkatle okuyun transparan olduğuna dikkat edin
    hımm güzel fikir bu uygulanabilir...
    yardımın için saol
    eğer önümüzü göremezsek tinerlede çıkartırız...
    bursaya gelirsen haber ver bursa mtye yazı yaz bulusur görüsürüz...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler