Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Ankara'da motosiklet ustasi...

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Scorfield adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu Acılalı Baya Olmus Ama Motocuq Nickli Arkadaşımız Yani Başkentte Dükkanı Olan Arkadaşı Ustamızı hiçkimseye Tavbisye Etmem Arkadaşlar .. Benim Motorun İçine Etti 2 Hafta Yatırdı Bayram Var Yapamam Dedi Ha Bide Motorcu Dayanışması Ayağına Bizi Mağdur Etti Bilginize
    Alıntı motorcuq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ben ustayım batıkent mondıal ve matomax culass gurup yetkili servisiyim ustaneden arıyosun sorunu büyütme getir çözelim www.simsekmotor.4t.com atla devemi yani buolay yok metin yokşu bu nediryani uzaymekimi tamiriyapılıyo yani kardeşim.
    Atla deveymiş değilmi....
    Herkes usta olmuş....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar otomobilde usta sıkıntısı cok cekmiştim şimdi de motosiklette usta bulamıyorum. Burda bikaç isim verilmiş onlara ugramaya calısacagım. Ama bu yibanın arka taraflarında pek usta kalmamış onu gordum malesef. Yani olanlarda pek usta değiller. Komedi filmi gibiler

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Ufak motorlarda en iyi usta kendiniz bence
    Bende keeway superlight 150 var motoru geçen sene aldım yağ yakıyordu. biraz araştırdım piston silindir segman değişimine 400-500 den aşağı fiyat çeken yok bende motorun repair manuel kitabını buldum sentil çakısı aldım 10 liraya piston silindir segman takımını 70 liraya ve 5 liraya kırmızı sıvı contası aldım oturdum sabahtan akşama kadar bacanakla uğraştık ve değiştirdik sonra subap ayarını yaptım. ilk 1000 km 5000 deviri geçmeden rodaj yaptım, 1000km sonunda tekrar bir sibob ayarı yaptım tamamdır yaklaşık 8000km dir biniyorum hiçbir sıkıntı yok. 2 gün önce karburatoru açtım temizledim ön dişliyi değiştirdim ayarlarını yaptım baskı balatayı kontrol ettim yaza hazır motorum. ben bu işlemler için hep ustaya gitseydim enaz 1000 lira para harcardım. işin gerçeği öyle 500 liralık bir işçilik gerektirecek işlem değilmiş yapınca kendiniz anlıyorsunuz. şimdi tekrar yapmam gerekse 2-3 saatte komple söker takarım ilk seferinde acemilik çekiyorsunuz uzun sürüyor. ama tek silindir makinalar için söylediklerim geçerli büyük makinalarda ayar kısmı uğraştırır tabii.

Motosikleti
    Honda CBR 954 RR 169 hp
    Ulus yiba çarşısının arkasında vip motor var her türlü motora bakar mobiletten racinge
    yiba çarşısının arkasında köfteci şahin ustanın karşısı

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Hızır Usta
    Kızıltepe Motosiklet

İşçiliği iyi, fiyatları makuldür.

Herkese Merhabalar ..

bugün metin ustayı bir motorcu abim tavsiye etti hafta onu gidicem gitmeden google da aratıyım başka ustalar da varmı dedim sizin yorumlarınızı okudum hafta sonu kısmet olursa metin ustaya götürücem motoru. bu sayfa bir usta tavsiye sayfası olmuş ben de sizlere gitmemeniz gereken bir ustayı söylicem. ankara da "Burhan Ün" diye bir ustayla karşılaşırsanız aman diyim uzak durun. eski borusan da çalışmış falan motoru yapıcam diye iyice bozdu.
    kaza yaptık motoru yaptırmak için bıraktık pazarlık dahi yapmadık parasını da hemen ödedik, debriyajında sorun vardı bu arada motorum da hyosung gv 650 debriyaj parçalarını alalım mı dedik yok ben yaptırırım dedi daha da kötü oldu bi de her gittiğimizde surat asıyor konuşmuyor sert falan yapıyor yok aldığım para şu kadar bu paraya yağını bile değiştirmezler gibi laflar falan ilk başta güleryüzlü adamın yerine bağırıp çağıran bir adam geldi. 800 tl para verdik el de hiç bir şey yok 350 tl sadece işçilik aldı o da parçaları söküp takmak için diğer parçaları da kendi yaptırdı gidip onlardan ne kadar para aldı Allah bilir 450 tl , arka çamurluk kırık onu yaptırmaya plakalık ve de debriyajı yaptırdı ona sorarsan tabi, ama debriyaj daha da kötü oldu hatta içinden parça çıkardı motoru yapan adamlar sanki bilmiyorlar o parçayı fazla koymuşlar dükkanı da yeni açmıştı 2-3 ay olmuş bugün gitmesek yarın boşaltıyormuş bir daha da bulamayacaktık anlayacağınız. siz siz olun onunla tanışırsanız falan motorunuzu sakın emanet etmeyin.

Kolej göbekten kocatepe tarafına giden caddede az ilerde solda park var. incesu caddesi caddenin en sonunda Furkan motosiklet Murat usta Yunus Emre caminin altında bir dükkan işin ehli ve hak yemeyen bir insandır. Kesinlikle tavsiye ederim 7 8 arkadaşıma tavsiye ettim gittiler hepsi memnun kaldı.

Kazımkarabekirde aski karşısında motocenter halis usta sahtekarın önde gideni. motor bıraktım gittiğimde herkes şikayetçiydi anlayamadım keşke bırakmasaydım. motorunuza sorun uydurup para alıyor sonra 4 5 saat ortadan kayboluyor. Gelen dövüyor giden dövüyor adamı hala aynı...

onurordek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150>GW 250>RX3İ>XMAX400+RKS RT 250+SHERCO 250
    Alıntı klayt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kolej göbekten kocatepe tarafına giden caddede az ilerde solda park var. incesu caddesi caddenin en sonunda Furkan motosiklet Murat usta Yunus Emre caminin altında bir dükkan işin ehli ve hak yemeyen bir insandır. Kesinlikle tavsiye ederim 7 8 arkadaşıma tavsiye ettim gittiler hepsi memnun kaldı.

Kazımkarabekirde aski karşısında motocenter halis usta sahtekarın önde gideni. motor bıraktım gittiğimde herkes şikayetçiydi anlayamadım keşke bırakmasaydım. motorunuza sorun uydurup para alıyor sonra 4 5 saat ortadan kayboluyor. Gelen dövüyor giden dövüyor adamı hala aynı...
    İkinci bölüme katılıyorum. Yalanı çok kolay söylüyor.
    KÜR ŞAD

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler