Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Doğru Kask Seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    bende de nolan n61 var vede gözlükle kullanmak tam bi ölü oluyor alırsanız tam çene kask almayın çenesi açılanından düşünmeniz tavsiye olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jameika34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 F 2006 MODEL
    Kask'a ihtiyacı olan arkadaşlar işte marka ve fiyatları........
    1- AİROH (MATHİSSE SPORT) Çeneden açılmalı Siyah Metalik....... 175.00ytl
    2- GDR (Güneş Gözlük Vizorlu) Çeneden açılmalı Siyah veya Gri Met.. 170.00ytl
    3- GDR (Güneş Gözlük Vizorlü) Çeneden açılmalı Kırmızı veya Siyah Mat..180.00ytl
    4- LAZER (LZ6 BULLET) Siyah met. Çenelikli (Açılmaz)...........140.00ytl
    5- COX (Güneş Gözlük Vizorlü) Çeneden Açılmalı Siyah, Gri Met........240.00ytl
    6- COX (Chopper mod.Çenesiz) Gri veya Siyah Metalik ve Mat...........105.00ytl.
    7- LEM (progeny Mod.) Siyah veya Gri met....................................285.00ytl
    8- LEM (Nevada)Lacivert ve Siyah met......................................110.00ytl
    9- LEM (Super Touring Mod.)............................................. ..... 90.00ytl
    10- LEM (Roger Metal) Gri veya Siyah.......................................... 100.00ytl
    11- LEM (Roger Tx)............................................... ................ 110.00ytl
    12- LEM (Tourıng Evfashion)........................................ ........... 220.00ytl
    13- LEM (Tsunami Road)............................................. ........... 265.00ytl
    Not. Yukarıdaki Kaskların Model ve renklerini İnternetten bakabilirsiniz.
    İsteyen arkadaşlarım olursa yukarıdaki fiyatlardan temin edebilirim.

Motosikleti
    Dabanvay 125cc
    Alıntı shakulin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hocam benim de durumum sizin gibi.. miyop - astigmat karisik sekilde.. lazer flm dusunmuyorum ama acikcasi motora da kör binmek olmaz diye dusunuyorum..
    orada yazanlar gunes gozlugu icin gibime geldi.
    yani zoraki kullanilmayacak bisi gunes gozlugu, onun yerine "gunes vizoru" kullanin diyor.
    yani bizim icin alternatif soz konusu degil gibi malesef. risk faktorunu de azicik arttirmis oluyormuşuz demek ki gozluk ile..

Shakulin
    saol dostum yorumun için bende çok kazık sorular soruyorum sanırım neyse numaralı vizör olsada fena olmas heralde

Motosikleti
    honda cbr 125
    Alıntı kmete adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol dostum yorumun için bende çok kazık sorular soruyorum sanırım neyse numaralı vizör olsada fena olmas heralde

valla sahane fikir

Shakulin

a vagrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660 ZA
    viper hazır topic açılmışken senden birkaç tane kask ismi alsam.yazarsan sevinirim.orta halli olanlardan........teşekkürler

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Hortlatayım bari
    Numaralı gözlük kullananlar için çözüm basketbolcuların kullandığı gözlükler olabilir mi?
    Satılık Asya125t-Spidi mont

DISTORTEDMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Arkadaşlar numaralı lense alışmayı deneyebilirsiniz bence
    Hayallere ulaşmanın yolu, rüyalardan uyanmaktır.

mhrrmkpnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polikarbonat Camlar normal organik camlara göre darbelere karşı 12 kat daha dayanıklıdırlar. Boş zaman aktivitelerinde, çalışırken ve spor yaparken en iyi korumayı sağlar. Çocukların kullanımı için en uygun camlardır. Aşınmaya dirençli kaplama yapıldığında çok uzun süre kullanılabilir.
    % 99 UV koruma sağlar ve çok hafiftirler. Çok yüksek göz numarasına sahip olanlarda high index özelliğinden dolayı kullanım kolaylığı sağlar. Özel ayna kaplama yapılabildiği gibi hafif renklendirilebilirler de. Varilux comfort teknolojisi ile de uyumludur.
    (alıntı)
    buna ek olarakta titanyum yada titanyum karısımlı kırılmaz plastik (genelde exess) cerceve kullanıldıgında hem cok hafif oluyo gözlük hemde cok dayanıklı ve zararsız..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ben de gözlük kullanıyorum ve mecburen kask içine gözlük takıyorum.Buharlaşma oluyor kaskı takarken göslük yana kayıyo filan.Ama gözlükle motor kullanmanın em
    niyetsizliğine inanmıyorum çünkü kask+gözlükle kaza yaptığımızda gözlük kırılırsa zaten gözlüğün sapını takacak kulağın da değeri pek kalmamış olacak kanaatimce

DeNNiS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 F \ Peugeot 207
    kozyatağı tarafından gelirken ataşehir girişindeki yokuştan hızlanırken yaklaşık 60 km hızla kask arkamda filemdeydi fırladı yuvarlandı yere vs., acaip bi ses geldi de öyle anladım düştüğünü, kaska baktıgımda bi kaç çizik vardı sadece, böylece yola düşüp sekip kaldırımada çarpan kaskımı test etmiş oldum =)
    [SIZE="4"]die young and make a beautiful corpse[/SIZE]

DISTORTEDMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS
    Dennis ancak kask o şekilde düştükten sonra üzerindeki kouyucu kaplama zarar görmüştür muhtemelen. Zamanla yağmur ve nem aldıkça sağlamlığında bi sıkıntı oluşabilir derler. Bu belki satıcıların para kazanması için sıkılmış olabilir ama yinede mantıklı geliyor bana
    Hayallere ulaşmanın yolu, rüyalardan uyanmaktır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Asya 150 T - I
    Alıntı DeNNiS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask arkamda filemdeydi
    Kaskın arkandaki filede ne işi var, başında olması gerekmez mi

Ay sabah sabah gıcıklığım tuttu, konuyu dağıtmayayım

Alıntı DeNNiS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kozyatağı tarafından gelirken ataşehir girişindeki yokuştan hızlanırken yaklaşık 60 km hızla kask arkamda filemdeydi fırladı yuvarlandı yere vs., acaip bi ses geldi de öyle anladım düştüğünü, kaska baktıgımda bi kaç çizik vardı sadece, böylece yola düşüp sekip kaldırımada çarpan kaskımı test etmiş oldum =)

Yere düştüğün zaman da kafan yere çarpınca acaip bir ses gelir. Çevredekilerde öyle anlar kaza yaptığını...

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    choqq gerekli bilgiler tsk ederimm..!

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı by_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    choqq gerekli bilgiler tsk ederimm..!
    choqq
    tsk

Ne kadar cahilim. Bimediğim ne çok kelime varmış.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    .
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

alpibox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER
    teşekkürler arkadaşlar bilgilendirdiğiniz için....

bılgıler cok faydalı saol paylasım ıcın

eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Konu cok eskide kalmis, hortlatayim, motor alacagim mt 125 vetabiki kaska ihtiyacim olacak, tavsiye edebiliceginiz bi marka ve model var mi kapali kasklardan dusunuyorum, sizletin gorusu nedir.

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    Şu anki motosikletin icin arwic marka flip-up kask aldım. Motosikletim maksimum 100-110 km hızla gidiyor. SS model 250cc motosiklete yükselttiğimde değiştireceğimize full face alırım büyük ihtimal.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler