Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

gs 500 kuyruk kaldırma

Motovento
    REKLAM ALANI
    barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    arkadaşlar resimde görüldüğü gibi motorumun kuyruk çok düşük yükseltmek istiyorum orta amortisörle biraz oynadım ama pek bişe fark etmedi,tavsiyelerinizi bekliyorum

Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    biraz da önü indirsen işe yaramazmı?yani ben öle yaptım enazından.sadece fikir ama....
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    On Tarafı Biraz Pustur Cok Değil Arka Amatısorude Baglantı Yerlerini Sanayı Yada Kaynakcı Bildiğin Bi Yer Varsa Oraya Git Baglantı Barcarını Uzattır Bide Amatisoru En Serte Al Bisuru Secenek Var Yada Yeni Yuksek Uyan Bi Amatisor Alabilirsin Mesela Hysunglarınkı Olabilir

Bu Arada Motor Satılıkmı Ben De Gs 500 Arıyorum Model Kac Km De Merak Ettim

tororosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drz 400
    arkadaşım
    gs 500 bendede vardı bende aynı düşüncedeydım
    bende yükselmıştım fakat çok yükseltırsen motor gerekkalkışta fazlasıyla patı cekıyor viraj alışların kısıtlanıyor iyi düşünmek lazım arkadaşım sonuçta o makıneyı yapan mühendisler gerklı testlerden sonra o halini getirdiler
    ama yükseltınde hoş duruyo ama performas düşüyo
    gazladınmı cirpiyor patı cekıyor buda kontrolü zor a sokuyor

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı CRAZYYBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    On Tarafı Biraz Pustur Cok Değil Arka Amatısorude Baglantı Yerlerini Sanayı Yada Kaynakcı Bildiğin Bi Yer Varsa Oraya Git Baglantı Barcarını Uzattır Bide Amatisoru En Serte Al Bisuru Secenek Var Yada Yeni Yuksek Uyan Bi Amatisor Alabilirsin Mesela Hysunglarınkı Olabilir

mersinde satlık var kardeş gs 500.2003..bide senle sahilde karşılaşmışmıydık biz????
    Orgazma Dudak Büktürür

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu

motor 96 model 49000 de yeni amortisörden ziyade birde aklıma helezonun altına lastik koymak geliyor

uzattırmanın pekde güvenli olacağını düşünmüyorum yarın sökmeyi düşünüyorum
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

strangerRTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arka kaldırmak gayet hoş duruyo arkada tek amortisörlü motorlarda nasıl oluyo bilmiyorum ama benm arka çift amortisör usta amortisörlerin alt bağlantısındaki u ların altına dolgu yapılıp yükseltilebilir demişti belki sennkinede uyar...

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    bak güzel kardeşim bendede 2005 gs 500 var bu motor naked racing değil kuyrugu havada motor istiyorsan racing al yoksa bu motorun orasıyla burasıyla oynama pişman olursun sonra gönül isterdiki kuyrugu senin dediğin gibi olsun ama tek amörtisor var onu sona daya baskada yapacak bişey yok

Motosikleti
    suzuki GSR 600
    Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak güzel kardeşim bendede 2005 gs 500 var bu motor naked racing değil kuyrugu havada motor istiyorsan racing al yoksa bu motorun orasıyla burasıyla oynama pişman olursun sonra gönül isterdiki kuyrugu senin dediğin gibi olsun ama tek amörtisor var onu sona daya baskada yapacak bişey yok
    +1
    "Suskunluğum asaletimdendir / Her lafa verilecek bir cevabım var / Lakin; / Bir lafa bakarım laf mı diye, / Bir de söyleyene bakarım adam mı diye?"

Motosikleti
    henüz yok:(
    makina süper görünüyor.
    by_edi

Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoca bi 2005 modelle 96 modeli yanyana koy bakalım kuyruklar arasında ne kadar fark var ? adamın gidip kıçı racing gibi 10 metre yukarda bişey düşündüğünü sanmıyorum zaten ben...

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    şimdi dostum ben bay bir zaman gs 500 kullandım arka amortisörün altında sertlik ayarı var onu 7 ci konuma getir şase ve amortisör başka oynama yapma yeni kasa gs 500 daha yüksek ama bunun sebebi amortsörleri değil koltuğu ve kuyruk grenajıdır yeni kasa amortisör olarak ve şase olarak aynıdır yan yana koyulu birebir incelenmiştir. ha ben kesip biçicem arka amortisörümü dersen ve randıman alamazsan bende 99 modelin temiz arka amortisörü mevcuttur fiyatı da 200 ytl dir. bilgin ola
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    En sağlıklısı üzerindeki amörtisörün en üst seviyeye getirmesi olacaktır tahminim. Bir'de plakalık kısaltılır veya çıkartılırsa yakışıklı görünür. Kuyruğu şaseden tekrar tasarlayıp yükseltebilirsin. O zamanda kaynak düzgün olmayıp şase demirleri eğri kaynatılrsa rahatsız edebilir. Düzgün kaynatılsabile kuyruk grenajının depoyla kesiştiği yerde büyük ihtimalle açıklık kalacaktır.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    naked motorlarin kuyruklari kalkiyormu

ama yeni kasasıda çok tatlı aletin yaw.

Motosikleti
    cbf500
    valla ben motorumun sele yüksekliğinden memnunum tek eksi yanı artçı için rahat olmasına rağmen görüş açısı düşük.memnun olduğum içinde orasıyla burasıyla oynamayı düşünmedim ama satmak zorundayım çünkü askere gideceğim.bilgiler aşağıda.ilgilenenlere duyurulur.

marka:suzuki gs500e
    model:2000(2002 trafiğe çıkışlı)
    renk:siyah
    km:42000
    kasko:yok
    yer:bahçelievler/istanbul

http://www.sahibinden.com/gercek_bir...XQQdisplayitem
    We believe in sky,not to sunroof!

kuyruk kaldırma olayını yapmış adam demekki oluyomuş

http://www.sahibinden.com/bayandan_t...XQQdisplayitem

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı strangerRTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuyruk kaldırma olayını yapmış adam demekki oluyomuş

http://www.sahibinden.com/bayandan_t...XQQdisplayitem

arkadasım güzelmi duruyor sence ?

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    yukardaki ilanda şasesi bükülüp kuyruğu kaldırılan gs nin kuyruk grenajının depoya tam oturmadığını gördüm denemeyi düşünen arkadaşlara tavsiye etmiyorum şayet ben motoru satın olacak olsam şaseesi oynanmış motoru almazdım.
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yukardaki ilanda şasesi bükülüp kuyruğu kaldırılan gs nin kuyruk grenajının depoya tam oturmadığını gördüm denemeyi düşünen arkadaşlara tavsiye etmiyorum şayet ben motoru satın olacak olsam şaseesi oynanmış motoru almazdım.
    Yukardaki yorumumda yazdığım şey ilandaki resim ile gözle görünür olmuş.
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler