Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

işte doğru veriler (keeway ARN)

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaşlar tr de motomaxın sitesinde arn 125 ve 150 arasında çok komik bir fark var bu benim kafamı karışıtırdı 125cc olan arkadaşlar 8,4hp olduğunu biliyorlar ben 150cc aldığımda 9.4 hp dediler ama ben dediğim gibi tr delki motomaxın sitesine baktım hayal kırıklığına uğradım hatta bir ara arn125 topic indeki arkadaşlar 125ccnin daha güölü olduğunu felan idda etmeye başlamışlardı komik matemetik hesaplarıyla
    alttaki linkte tıklayın tr deki değerler

http://www.motomax.com.tr/urungoster...lumadi=SCOOTER

bu linkte keewayın kendi sitesi

http://www.keewaymotor.com/sco_arn125.html

şimdi anladım kw hesabını bilen arkadaşlar daha iyi çözerler nerde 5.7kw nerdee 7,0kw

ve ayrıca benzin harcama değerleride aynı gösterilmiş sizce mantıklımı bence hayır ama orjinal sitesinde adamlar farkı açıkça koymuşlar bizimkiler üşenmiş sanırım biraz
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DARKDIAMOND - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aynı ağırlıktaki kasada farklı motorların aynı miktarda yakıt tüketmesi bana mantıklı geliyor.
    Tek koruyucumuz var,O'da bizi çok sevdiği için birer birer yanına alıyor.
    Oğuz

Motosikleti
    öyle ama motor gücü farklı olunca otomatikma silindire giden benzin kullanıcının performansı
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: olcan138 **************
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    kardes ruhsatta kaç bg yazıyor sölermisin

Motosikleti
    o bölüm boş

Motosikleti
    S&T Kanuni GT250
    evt benımkındede boş nasıl iş analamdım vergi zamanı geldıgınde neye gore odıceksek ? benım bıldıgım beygıre gore vergı verılıyor ve bızımkınde beygır yazmıyor...

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Vergiler baygir gücüne göre değil motor hacmine göre verilmektedir.
    Hayır benim ki yanlış yazıldığı için bir üst basamaktan ödüyorumda ordan biliyorum!

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Vala bende ARN 125 varken 100 km de max sabit hızda 3 lt benzin yakarken (tam gaz) şu an 750 cc lik motora biniyorum yıne 100 km yol katettiğimde 3 lt benzin yakıyorum. Tabi zorlamadığım için tam gaz değilde normal gazla gidiyor. Bu nedenle çok fazla bir fark olmuyor denemelerimle sabittir işte. heleki 125 ile 150 arasında bir fark olsun. Fark sadece yüksek devirlerde kendini gösterir.Buda fark olmaz anlamında değildir elbet.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler