Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

F650GS TOP CASE Problemi

Motovento
    REKLAM ALANI
    alihakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Merhaba ve iyi bayramlar herkese,

F650GS me aldığım yeni ve orjinal TOP CASE park halinde su alıyor. Borusan ile görüştüm, incelediler ve yenisiyle açıklıklarında fark göremedikleri için değitirmeyi uygun görmediler. Bir miktar almasının normal olduğunu, hareket halinde almayacağını söylediler. Ancak ben hala rahatsızım. BMW gibi bir markanın böyle bir problemi olmaması lazım bence. Gerçekten problem varsa da BMW nin çözeceğine eminim. Bu güne kadar arabalarımda dahi tüm problemlerim Borusan tarafından iyiniyetle çözüldü.

Diğer kullanıcılarda görüş ve deneyimlerini anlatırlarsa sevinirim. Böylelikle ya Borusana baskı yapacağım yada top case e içten silikon çekeceğim.

Sevgiler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Buharlaşma yapıyor olabilir mi?
    Ben de de givi marka topcase var su almıyor ancak yaz sıcağında böyle bir problem yoktu son iki haftadır üst kapağın iç kısmında su damlacıkları oluşuyor ilginçtir?
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

alihakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Tekrar merhaba;

Borusan a tekrar yazılı olarak müracaat ettim, araştırmalarımı, tespitlerimi anlattım. Ve herzaman olduğu gibi BMW farkı yine kendini gösterdi ve TOP CASE im yenisiyle değişti. Umarım bu yenisi su almaz.

BMW tercihim bir kere daha beni mutlu etti.

Sevgiler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler